خرید رپورتاژ

من بدبخت در این رابطه… – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 05:18 IST | DR عشق | بمبئی

دوست پسر من می گوید که او راحت است با راه کارهایی, اما من فکر می کنم من می خواهم بیشتر از این

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن در یک نسبتا بدبختی ارتباط است. ما شده اند با هم برای سه ماه وجود دارد اما به نظر نمی رسد به هر گونه عاشقانه. دیدار ما به خاطر آن احساس می کند مانند ما باید, و به خاطر آن احساس می کند مانند چیزی که عادی را انجام دهد. هیچ تمایل و یا هر گونه مایل به صرف زمان بیشتری را به چت با هر یک از دیگر. دوست پسر من می گوید که او راحت است با راه کارهایی, اما من فکر می کنم من می خواهم بیشتر از این است. من بودن بیش از حد خواستار?

شما خواستار و در همه حال از آنجا که آنچه شما می خواهید از این رابطه به نظر می رسد کاملا معقول است. واضح است که دوست پسر خود را به اشتراک بگذارند که روحیۀ که طبیعی است که در یک رابطه است که هنوز هم نسبتا جدید است. من پیشنهاد می کنم شما خودتان را برخی از زمان برای دریافت راحت تر با این و اجازه می دهد یک حس آشنایی به تغییر چگونه شما دو نفر با هم تکامل. اگر هیچ چیز تغییر در چند ماه ممکن است زمان به او را وادار به قبول است که خواسته های خود را در حال برآورده نشده است.

من و همسرم برای ازدواج شده است از یک سال و من شروع به این تصمیم پشیمان برای تعدادی از دلایل. ما در عجله و پس از فقط چند ماه از آشنایی چون خانواده های ما اعمال فشار زیادی. او نیست که شخص من فکر کردم او بود. او نمی تواند کار خود را به طور جدی به سختی منجر به هزینه های خانگی و نمی آید به خانواده توابع اگر او در حال ملاقات با دوستان خود. چگونه می توانم این کار ؟

من فرض می کنم شما تا به حال یک گفتگو با او در مورد این. اگر آن ساخته شده است و هیچ تاثیر و او هیچ علاقه ای به تغییر شما باید پیدا کردن اگر او می خواهد به این ازدواج. شما نمی تواند تمام وزن خود را به دلیل روابط موفق در هر صورت در مورد مشارکت. به این ازدواج برخی از زمان و اگر هیچ چیز تغییر صحبت می کنند به خانواده یا دوستان است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su