خرید رپورتاژ

من در عشق با یک زن متاهل – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 17, 2020, 06:18 IST | DR عشق | بمبئی

او خوشحال است و می گوید او ازدواج بیش از

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

من 32 سال پیر شده اند و در عشق با یک زن متاهل برای کمی بیش از سه سال در حال حاضر. ما شده اند در جلسه برای مدت زمان طولانی شده اند و از لحاظ فیزیکی صمیمی. او خوشحال است و می گوید ازدواج او رسیده است. در همان زمان او نمی تواند او را ترک کند و به دلیل امنیت مالی. ما تا به حال یک مبارزه در این مورد در هفته گذشته و او گفت که او نمی خواست به دیدن من دوباره. چگونه می توانم چیزهایی که به آنها چگونه بود ؟

من مطمئن هستم که شما به دنبال در این در واقع زمانی که شما صحبت کردن در مورد چیزهایی که به آنها چگونه بودند. شما حاکی از وجود یک حس عادی در مورد وضعیت خود را هنگامی که این قضیه صادق است. او از نظر قانونی ازدواج برای کسی که او را هرگز. شما در حال تلاش برای توجیه زنا صرف نظر از اینکه او ازدواج موفق است یا نه و می خواهید برای پیدا کردن یک راه از ادامه آن عاجز است ، در برخی از نقطه شما در حال رفتن به مجبور به مقابله با واقعیت از این و از خودتان بپرسید اگر این نوع رابطه شما می خواهید. او احتمالا خودش پرسید: این سوال در حال حاضر و می داند آنچه که او پاسخ است. فکر می کنم در مورد آنچه که با او شامل کنار گذاشتن قانونی و اخلاق از همه چیز است. فکر می کنم در مورد چه نوع از آینده شما ببینید برای شما دو نفر و اینکه آیا او تصمیم به دیدن دوباره شما است که احتمالا یکی از بهترین.

دوست پسر من به درخواست من برای قرار دادن در برخی از وزن حتی اگر من خوشحال با راه من نگاه کرد. من سنگین تر در حال حاضر و او خوشحال است اما من نیستم. باید چه کار کنم ؟

هرگز هر چیزی که شما هستند راحت با, به ویژه هنگامی که می آید به شما بدن. اگر شما خوشحال با راه شما هستند که مردم در زندگی خود باید آمدن به شرایط با آن است. تلاش برای کسی که مبارک در هزینه شادی خود است که هرگز یک ایده خوب است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de