خرید رپورتاژ

من سوخته که من نقل مکان کرد – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 14, 2020, 07:58 IST | DR عشق | بمبئی

معرفی Dr عشق که حل معماهای رابطه در یک گیج کننده عصر دیجیتال.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن به پایان رسید یک رابطه پس از 4 سال و شده اند قادر به فراموش کردن دوست دختر من حتی اگر از آن شده است سه ماه پس ما را شکست. من هفته گذشته که او در حال حاضر شخص دیگری نیست و نمی تواند که خارج از ذهن من است. من می دانم که رابطه ما هرگز کار می کنند اما من نمی توانم تصور کنید که چگونه او موفق به حرکت به سرعت داده شده چه مدت ما با هم بودند. چگونه می توانم مقابله با این حس رد ؟
چرا آن را رد اگر او تصمیم به حرکت می کند قبل از اینکه شما را داشته باشد ؟ شما دو نفر یک تصمیم هم برای پایان دادن به چیزی است که کار نمی کند برای هر دو شما. اگر رابطه متعلق به گذشته خود را, بنابراین باید احساسات خود را در مورد او. این طبیعی است که احساس غم و اندوه و احساس از دست دادن هر دو از آن را در زمان دور. آن را غیر معقول انتظار می رود او را به انجام آنچه او نیاز به منظور به حرکت در تاریخ است. شما را پیدا خواهد کرد کسی و حرکت بیش از حد در نهایت پس چرا خشمگین او را برای آن و یا اشتباه این کار را با یک عمل رد ؟

دوست پسر من کنترل هر جنبه ای از زندگی من اما فکر نمی کند که او در حال انجام این کار است. هر زمان که من به او بگویید که او رفتار این راه او می گوید من در حال تبدیل شدن بیش از حد حساس است. او می خواهد به دانستن جایی که من هستم تمام وقت و از من می خواهد به او بدهد به روز رسانی در فعالیت های که باعث می شود هیچ حس به من. من نمی خواهم به گزارش او در همه زمان ها است. چگونه می توانم او را تغییر دهید اگر او نمی کند حتی اذعان کرد که یک مشکل وجود دارد?
او نیاز به درک که شما هر دو این نگاه از دیدگاه های مختلف. اگر او حاضر به اذعان به این مشکل این تنها بدتر خواهد شد. شما ممکن است برای قرار دادن پای خود را پایین و اصرار دارند که او این را به طور جدی. اگر او نمی کند, شما ممکن است به او اطلاع داد که آینده رابطه شما بستگی دارد بر آن.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de