من سرد شدن پا در مورد عروسی…

من سرد شدن پا در مورد عروسی… – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 25, 2020, 04:54 IST | DR عشق | بمبئی

او بسیار مطمئن و فکر می کند ما خواهد بود اما من احتمالا overthinking این و آن این است که من و عصبی

illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

من قرار است به ازدواج بعد از این سال و من شروع به سرد ، نامزد من شده اند و من هم حدود 3 سال در حال حاضر و ما یکدیگر را دوست دارم اما من فقط نمی دانم اگر من آماده هستم برای چنین یک گام بزرگ است. او بسیار مطمئن و فکر می کند ما خواهد بود اما من احتمالا overthinking این و آن این است که من و عصبی است. من با توجه به تعویق انداختن همه چیز هستم اما می ترسم از اینکه چگونه او واکنش نشان می دهند. من بسیار اشتباه گرفته و نمی دانم چه باید بکنید. لطفا کمک کنید.

چه شما در حال رفتن را از طریق فوق العاده طبیعی, بنابراین من فکر نمی کنم شما در حال overthinking این در همه. شریک زندگی خود را آماده است اما شما نمی, که آن هم خوب است. چیزی که به یاد داشته باشید که این یک گام بزرگ است که بر هر دو شما و شما هر دو واکنش نشان می دهند به آن متفاوت است. هر چیزی است که تا تغییر زندگی همیشه شامل افکار دوم و یا دوم حدس زدن. تمرکز بر آنچه مهم است, اگر چه, و چگونه شما وارد در این مرحله در رابطه شما. اگر شما ترس صادقانه در مورد ترس خود را و اجازه می دهد تا نامزد خود را به شما بگویم چرا او آنها را به اشتراک بگذارید. ممکن است وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که شما به عنوان به عنوان او آماده است اما آنچه که شما باید نگه دارید در ذهن است که تصویر بزرگ. فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما با او هستند, آیا شما می خواهید به صرف بقیه عمر خود را با او و اگر شما به او اعتماد کافی به نوع شریک زندگی شما انتظار می رود. این چیزی است که شما باید هر دو کار با هم. وجود خواهد داشت دیگر تصمیم گیری ها و مبارزات و اختلافات اما صحبت کردن در مورد همه آنها و کار بر روی آنها را با هم به شما کمک خواهد کرد هر دو در مقابله با همه چیز را بسیار ساده تر. اگر شما می خواهید برای به تعویق انداختن این کار شما می توانید و باید, اما او را به نفع شک و بحث در مورد آن در حالی که برای اولین بار. اگر شما احساس ناراحت کننده و یا تحت فشار هستند, شما همیشه می توانید برخی از زمان و فکر می کنم در این مورد.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im