حیدرآباد به احتمال زیاد برای مستند دوباره در پی افزایش COVID-19 موارد

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از به سرعت در حال افزایش coronavirus موارد در حیدرآباد به Telangana دولت به زودی نهایی یک استراتژی در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) حوزه قضایی است.

پس از بلند کردن اجسام از مستند ماه گذشته تعداد موارد مثبت در داخل و اطراف حیدرآباد شهرستان نگران کننده افزایش یافته است. وزیر K Chandrashekar رائو به دنبال طرح را به reimpose مستند برای چند روز. او را به یک تصمیم به این اثر در آینده سه تا چهار روز.

یک سطح بالا نقد و بررسی برگزار شد در Pragathi Bhavan (وزیر اقامت تقدیر دفتر) روز یکشنبه در مهار coronavirus درمان در دسترس برای بیماران استراتژی به اجرا در آینده و دیگر مسائل مربوط به. پزشکی و سلامت وزیر Etela Rajender شهرداری دولت وزیر K. T. راما رائو, R&B وزیر Vemula Prashanth ردی دبیر کل Somesh کومار, پزشکی و سلامت پزشکان شرکت کننده در این نشست است.

“در چنای در تامیل نادو این مستند مجددا اعمال شده شامل گسترش یافته است. دیگر شهرهای کشور نیز تفکر در این خطوط است. اما دوباره تحمیل مستند خواهد بود یک تصمیم مهم. دولت ماشین آلات و مردم باید آماده ساخته شده برای این. به ویژه اداره پلیس باید نگه داشته شود آماده است. در جلسه هیئت دولت باید برگزار خواهد شد. تصمیم گیری در مستند باید با استخراج نظرات از همه نگران است. اجازه دهید ما بررسی وضعیت کاملا برای دو تا سه روز. اگر نیاز بود کابینه را تشکیل و در سه تا چهار روز به بحث در مورد طرح های پیشنهادی برای مستند جایگزین و سایر مسائل و تصمیم گرفته خواهد شد,” CM گفت: پس از این نشست است.

وزیر بهداشت Etela Rajender اطلاع داد که چندین پزشکی و سلامت مقامات به درخواست یکی دیگر از 15 روز مستند در GHMC محدودیت.

“کرونا به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. در Telangana بیش از حد وجود دارد شیب افزایش موارد مثبت. هنگامی که در مقایسه با میانگین ملی میزان مرگ و میر در Telangana دولت کمتر است. وجود دارد بدون نیاز به ترس. درمان لازم است با توجه به مثبت بيماران است. ما نگه داشته اند هزاران نفر از تخت آماده در هر دو دولتی و خصوصی و بیمارستان ها و کالج ها. بیمارانی که در شرایط بحرانی در حال درمان در بیمارستان است. بیماران بدون علامت هستند و درمان داده شده در خانه های خود” وزیر توضیح داد.

ویژه دبیر کل (پزشکی و سلامت) Shanta Kumari در گزارش با اشاره به این که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس بسیار پایین در دولت است. متوسط مرگ و میر به علت COVID-19 در سطح ملی است 3.04 در حالی که آن را 1.52 در Telangana دولت است. او گفت که تعداد بیشتری از آزمون های در حال انجام در Telangana دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net