صدها نفر جمع آوری شفق قطبی در اعتراض به مرگ الیاس McClain

چند صد نفر جمع شده بودند در شفق قطبی در شنبه شب به اجرای عدالت برای الیاس McClain و برای ایستادن در همبستگی با معترضان که برای روز مواجه شده اند با اجرای قانون فدرال عوامل در اورگان.

مدت کوتاهی پس از شش معترضان شروع راهپیمایی از مقر پلیس به خیابان گردشگاه عمومی و در نهایت بر روی ایالتی 225 که در آن آنها تعطیل بزرگراه. پلیس به کارگردانی ترافیک شد اما در غیر این صورت نه درگیر شدن با معترضان بسیاری از آنها شعار میدادند: “می گویند نام خود را: الیاس McClain.”

سخنرانان در این مراسم برگزار شده توسط حزب سوسیالیسم و آزادی اشاره شده است حدود 11 ماه پس از McClain درگذشت.

“ما در آینده برای همه چیز ما را می کشد” ضد گن فعال Terrance رابرتز به جمعیت گفت. “ما در حال رفتن به ادامه تحریک ما می رویم به ادامه اشغال فضا تا زمانی که ما عدالت است.”

آن را بارید برخی از بعد از ظهر روز شنبه با امکان رعد و برق پیش بینی برای شب. رانندگی در باران جلوگیری نمی کند — در حالی که به هر حال — اعتراض یکشنبه شب در دنور.

شفق قطبی اداره پلیس نوشته شده در مشاوره پیش از روز, رویداد, هشدار شرکت کنندگان را “چوب, قطب, لوله خفاش ها و یا اشیاء مشابه.”

مشورتی اظهار داشت: “لطفا توصیه شود استفاده از با استفاده از bullhorns, noisemakers و مانند دستگاه های علت واقعی درد جسمی یا آسیب بدنی به شرکت کنندگان که غیر قانونی است.”

همچنین هشدار داد در برابر برخی سخنرانی: “‘مبارزه با کلمات و یا کلمات هستند که ذاتا به احتمال زیاد به تحریک یک واکنش خشونت آمیز و یا نقض صلح از طریق تلافی محافظت نشده متمم اول قانون اساسی.”

دنور بوده و نسبتا آرام پس از تمدید اولیه موج اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است. اما فلوید مرگ و کسانی که در اوایل اعتراضات آورده داستان شفق قطبی را الیاس McClain به ملی ویژه و معترضان به تازگی فعال شده است از شفق قطبی, راهپیمایی, شعار و پخش موسیقی به افتخار او.

McClain یک ویولونیست و معترضان در سراسر کشور برگزاری شده اند ویولن vigils به افتخار او. که جنبش را آغاز کرد در شفق قطبی در ژوئن 27, زمانی که پلیس ضد شورش مستقر عوامل شیمیایی در یک جمعیت است که شامل بسیاری از ویولونیست. شفق قطبی رهبران جامعه در روز پنج شنبه ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر شهر خود را برای پاسخ به رویداد.

معترضان خواستار هستند که افسران که با خشونت دستگیر McClain در ماه اوت گذشته — او در بیمارستان چند روز پس از آن بازداشت — اخراج می شود. McClain را Sheneen McClain, گفته است او می خواهد از افسران زندانی شده است.

دو نفر از افسران ناتان Woodyard و سفت Roedema هنوز کار برای شفق اداره پلیس. یک سوم Jason Rosenblatt کار اخراج شد در اوایل این ماه برای پیام کوتاه “ha ha” در پاسخ به یک عکس دیگر از شفق قطبی پلیس تمسخر خفه ماموران قرار داده بود در McClain. Rosenblatt است suing شهرستان بیش از فسخ است.

مرجع است که رابرتز به جمعیت گفت: “ما تا به حال شفق قطبی پلیس بسیار سرگرم کننده را از این با کاروتید سبد در سایت خود را از قتل.”

در حال حاضر وجود دارد سه جداگانه تحقیقات McClain مرگ در شهرستان سطوح ایالتی و فدرال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de