Hullinghorst: تصور امریکا را بهبود حال خواهان حمایت اوباما محرک مانند مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط Dickey لی Hullinghorst
مهمان تفسیر

آیا جمهوری خواهان محافظه کار مانند کوری گاردنر منافقان و یا فقط اپورتونيست? در اینجا این است که چگونه امریکا ممکن است ساخته شده اند بهتر است اگر آنها را حمایت کرده اند اوباما در سال 2009 به عنوان آنها در حال حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر.

هفته گذشته در یک 96-0 رای مجلس سنای ایالات متحده تایید انتقادی مورد نیاز 2 تریلیون دلار بسته نجات برای حفظ اقتصاد آمریکا شناور و محافظت از کارگران آمریکایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ممکن است بحث در مورد اینکه آیا این کمک ها به اندازه کافی خواهد بود برای کمک به آمریکایی ها — از جمله دولت های ایالتی و محلی — بازیابی از ویرانی این تنها آغاز است. اما حقیقت این است که این به شدت مورد نیاز بسته کمک تنها بزرگترین هزینه های لایحه در تاریخ آمریکا است. و پس از بازنویسی برای محافظت از کارگران در اصرار دموکرات آن گذشت بدون یک رای مخالف در یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

ما را ستایش با سرعت و فوریت که با مترقی دموکرات ها و جمهوری خواهان محافظه کار عمل کرده و هم اگر ما تا به حال نه دیده می شود برخی از همان جمهوری خواهان شورش به عنوان یک گروه تنها 11 سال پیش. در سال 2009 تحت یک دموکرات رئیس جمهور با دیگری به همان اندازه مهم بازیابی لایحه طراحی شده برای جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است هر محافظه کار جمهوری خواه رای “نه.” من با اشاره البته به آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون در غیر این صورت شناخته شده به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما لایحه محرک.

اوباما امضا محرک به صورت قانون در دنور, موزه طبیعت و علم در فوریه 17, 2009 به عنوان یک ژست به دنور نقش خود را در انتخابات اخیر و به عنوان یک راه برای به نمایش گذاشتن انرژی سبز سرمایه گذاری های لود شده در داخل بسته محرک. برنامه خود را شامل تزریق پول نقد به سرپا نگه داشتن تقاضا در cratering اقتصاد, کاهش مالیات و پرداخت به خانواده های شاغل پول به ساحل تا متزلزل بودجه دولت و تمدید مزایای بیکاری. این ویژگی ها همه موجود در این بسته است که فقط به تصویب مجلس سنا با اتفاق آراء دموکرات و جمهوری خواه رای. در سال 2009 نه تنها جمهوری خواه در ایالات متحده آمریکا مجلس رای دادند و این لایحه و تنها سه سناتور جمهوریخواه بود. این شامل سن. آرلن اسپکتر پنسیلوانیا که چای حزب جمهوری خواهان بیرون راندن حزب جمهوری خواه برای آن است.

در سراسر شهر از اوباما در مراسم امضای گروهی از محافظه کاران سازمان یافته توسط آمریکایی ها برای رفاه بسیج در مقابل دولت و کنگره در اعتراض به طرح محرک اقتصادی. سخنرانان در این تجمع شامل آشنا رادیکال محافظه کار مواجه مانند Michelle Malkin سابق کنگره تام Tancredo و جان Caldara از استقلال موسسه. آنها تقبیح “نسل سرقت” ناشی از میلیاردها هزینه و بدهی. در حقیقت این تجمع بود که اولین نشانه از آنچه که تبدیل به جنبش حزب چای.

در زیر ماه, ایالات متحده نرخ بیکاری پیشی گرفتن 10 درصد فراتر از برخی از بدترین ترس های اقتصادی پیش بینی. اما حزب چای واکنش در برابر اوباما دستور کار زمین کنگره برای توقف تحت سپس رهبر اقلیت میچ مک کانل را filibusters از بین بردن امید برای بهبودی اضافی اقدامات حتی پس از آن روشن بود بیشتر مورد نیاز بود.

رئیس جمهور اوباما مجبور شد به داد و بیداد کردن محرک از جمهوری خواهان از توافق موقت تمدید کاهش مالیات بوش تا بعد از انتخابات است. بعد او finagled حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی پس از سفر به کشور, برای یک مقدار بزرگتر اقتصادی طرح. همه در حالی که اوباما در مخالفت با rearguard اقدامات از کنگره خواهان تخریب بهبود اقتصادی — رفتن تا آنجا که نزدیک به ایجاد یک به طور پیش فرض در بدهی های ملی است.

Back صفحه اصلی, بلند پروازانه دولت قانونگذار نام کوری گاردنر در حال اجرا بود برای کنگره با چای حزب حمایت در برابر یک دموکرات. گاردنر نیز مبارزه فروشی برابر برنامه محرک اقتصادی اوباما. گاردنر صراحت اظهار داشت که “شما به سادگی نمی تواند خود را صرف راه خروج از رکود” خواستار به جای آن برای کاهش هزینه و کاهش مالیات برای ایجاد رشد به جای بیشتر محرک یادآوری هوور در سال 1929. گاردنر حتی ایستاده در مقابل یک جمهوری خواه جمع آوری کمک برای انفجار “عظیم ترین هزینه های لایحه در تاریخ ایالات متحده آمریکا” تحت ریاست جمهوری اوباما ،

در حال حاضر به عنوان کلرادو سناتور گاردنر فقط رای دادند برای گذراندن لایحه که بیش از دو برابر اندازه از اوباما. گاردنر حتی حمایت برای سیاست های خاص که غیر قابل تشخیص از استدلال برای اوباما لایحه در سال 2009. اما شما ببینید هیچ حزب چای تظاهرات در مقابل ساختمان کنگره مراحل. و شما می شنوید هیچ امتیاز از کوری گاردنر.

به دنبال بازگشت به دهه گذشته ما را به تعجب آنچه آمریکا می خواهم که اگر محافظه کار حزب جمهوری خواه تا به حال تصمیم به سلامت اقتصادی کشور بود و مهم تر از فرضی انتخابات استراتژی است. 2009 رکود اقتصادی ممکن است کوتاه تر و کمتر دردناک برای یک نسل از شهروندان ما.

شاید مهمتر nonstop سیاسی جنگ مشخص شده است که گاردنر و حزب چای در طول دوران دولت اوباما ممکن است جلوگیری و کنگره شده اند مجاز به قانونگذاری در واقع عبور از بسیاری از لوایح است که باید تقویت امریکا است.

شاید ما می تواند حتی محروم از انتخابات به یک عوام فریب مثل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بی مهارت و تاخیر احتمالا منجر به طویل شدن و بدتر شدن این بیماری همه گیر.

Dickey لی Hullinghorst شد سخنران از کلرادو مجلس نمایندگان از سال 2015 تا 2017.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de