در آغوش گرفتن از شریک زندگی خود را در قدرت برای تغییر خلق و خوی خود را بدون در نظر گرفتن چقدر بد خود را روز ممکن است رفتن. در حالی که بغل کردن و یا چیزی است که شما باید انجام سایر روزهای سال و همچنین, پیش از روز ولنتاین فوریه 12 تعیین شده به عنوان در آغوش گرفتن در طول روز.

برو جلو و استفاده از این روز به دوش عشق را در شریک زندگی خود را و آنها را تنگ در آغوش بگیرید (یا بیش از یک)! و در حالی که شما در آن فراموش نکنید که برای ارسال این وای-شایسته پیام!

1. U نمی تواند قرار دادن عشق در یک جعبه

اما شما می توانید قرار دادن یک فرد در یک آغوش.

در آغوش گرفتن حلقههای هوا گرم می کند و همه خوشحال.که باید چرا خدا به ما اسلحه.بنابراین در اینجا یک آغوش 4 u در این روز آغوش گرفتن.

2. کوی Kahe ایث Jaadu کی Jhappi,

کوی Kahe ایث Pyaar..Mauka Khubsurat Aa Gale Lagja Mere Yaar..مبارک روز آغوش گرفتن !خاک رس TohHug روز مبارک !

3. گاهی اوقات بهتر است

برای قرار دادن عشق خود را به آغوش تر از کلمات است.مبارک روز آغوش گرفتن!

4. من برای تو یک آغوش در روز با تعداد زیادی از عشق و لبخند,من می خواهم به آغوش شما عزیز من می تواند به شما بیش از حد ؟ مبارک روز آغوش گرفتن!

5. اجازه دهید من در زندگی و مرگ را در آغوش.درست مثل این, اجازه دهید من همچنان به عشق شما.اجازه دهید من در زندگی و مرگ را در آغوش.مبارک روز آغوش گرفتن!

6. بدون توجه به جایی که شما AreI شما همیشه پیدا کردن راه خود را به آغوش شما و شما را با بوسه های من!مبارک روز آغوش گرفتن!

7. Dekha Hai Jab Se Tumko, Mera Dil Nahi Hai Kabu mainJee Chahe Aaj Tod دون Ki Duniya Saari Rus-meinTera Haath Chahta Hoon, Tera Saath Chahta HoonBaahon Mein Teri رنا اصلی Din Raat Chahta Hoon!!مبارک روز آغوش گرفتن!

8. گاهی اوقات بهتر است برای قرار دادن عشق خود را به آغوش تر از کلمات است. مبارک روز آغوش گرفتن!

9. من برای تو یک آغوش در روز با تعداد زیادی از عشق و لبخند, من می خواهم به آغوش شما عزیز من می تواند به شما بیش از حد ؟ مبارک روز آغوش گرفتن!

10. اجازه دهید من در زندگی و مرگ را در آغوش. درست مثل این, اجازه دهید من همچنان به عشق شما. اجازه دهید من در زندگی و مرگ را در آغوش. مبارک روز آغوش گرفتن!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im