Hrithik Roshan اختصاص Zee Cine بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه به کل تیم فوق العاده 30′

ادامه winning streak, Hrithik Roshan, اخیرا اعطا شد یکی دیگر از بهترین بازیگر عنوان با توجه به تحسین عملکرد در این فیلم فوق العاده 30.

این فیلم بر اساس داستان ریاضیدان و استاد آناند کومار. برگزاری نمایشگاه همان احساسات و پوشیدن آواتار از Anand Kumar, Hrithik دست آورد مقدار زیادی از تقدیر و چاپلوسی برای بازیگری خود را در فیلم.

در پذیرش خود را بیان Hrithik اختصاص داده شده برای دریافت جایزه اش به کل تیم بود که درگیر در ساخت فیلم است. در یک ویدیو, Hrithik مشترک “از شما بسیار سپاسگزارم Zee برای این جایزه. من می خواهم به اختصاص این جایزه به کل تیم فوق العاده 30 به خصوص مدیر. من واقعا احساس می کنید که یک بازیگر فقط یک رنگ در نقاشی. بنابراین من می خواهم به اختصاص این برای همه شرکت ستاره به کل تیم و به کارکنان که کار می کند تا خستگی ناپذیر در ساخت مطمئن شوید که من می توانید انجام بهترین من. بنابراین با تشکر از شما یک بار دیگر و با تشکر از شما برای دادن به من یک فرصت برای تشکر از افرادی که واقعا شایسته این جایزه است. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.”

Hrithik و Sussanne خان پسر Hredaan خود را جشن گرفتند 14th تولد دیروز و به مناسبت, Hrithik مشترک تصویری و ابراز قدردانی خود را برای تکنولوژی است که می تواند اقامت نزدیک به خانواده خود را حتی زمانی که مایل از هم جدا.

این ویدئو نشان می دهد Hrehaan برش خود را از کیک تولد در خانه در حالی که او پدربزرگ و مادربزرگ عمه ها خاله و عمو پیوست در خود را از مربوطه و از طریق تماس های ویدئویی. Hrithik ساخته شده یک ویدیو از خانواده مبارک به همه آنها گرد هم آمدند و به جشن می گیرند. Hrithik همسر سابق Sussanne و دیگر پسر Hredaan نیز پیوست, جشن تولد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im