چگونه TT ساخته ساری پرده خنک

چگونه TT ساخته ساری پرده خنک و سبک زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:16 IST | Shweta Shiware | بمبئی

Tarun Tahiliani نام تجاری از هند مدرن تعریف پرده 25 سالگی این سال, اما به جای gloating در sartorial گذشته طراح باعث می شود یک مورد قوی برای یک راه حل محور در حال حاضر.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

وجود دارد بسیاری از طراحان که می تواند به زنان نگاه نازک تر یا زیباتر. Tarun Tahiliani به نظر می رسد که این توانایی را به آنها به نظر می رسد بیشتر جالب است. در این ماه از آن خواهد شد 25 سال از 57 ساله طراح راه اندازی eponymous خود با نام تجاری در سال 1995 اما او به نظر می رسد قطعا بازی گاه به گاه در مورد میراث. “میراث بیش از حد پرمدعا یک کلمه. من امیدوارم که ما بهترین کار است و در عین حال آمده است. معرفی راه های جدید از پوشیدن چیزهایی است که یک میراث تقلید از گذشته است,” او می گوید.

TT به عنوان Tahiliani شناخته شده است در این صنعت خیلی بیشتر از فقط یک طراح و یا یک نام تجاری. او یک نهاد در درون خود.

Priyanka Chopra Jonas wearing Tarun Tahiliani's three-piece, corset saree with pleating and sheer silk sculpted collar at a fashion show in the city recently. Pic courtesy/Tarun Tahiliani
Priyanka Chopra جوناس پوشیدن Tarun Tahiliani سه قطعه, کرست ساری با pleating و محض ابریشم مجسمه یقه در یک نمایش مد در این شهرستان شده است. حسن نیت ارائه میدهد عکس/Tarun Tahiliani

Tahiliani تاسیس گروه هند برای اولین بار چند طراح بوتیک خود را در سال 1987 با همسر خود Sailaja و اواخر طراح Rohit Khosla. سه سال پس از باز کردن گروه در بمبئی و به سختی یک سال به راه اندازی خود را در استودیو طراحی Tahiliani چپ برای نیویورک در سال 1991 به دنبال یک دوره در مؤسسه مد تکنولوژی. “من می خواستم به یاد بگیرند که به قطع و با پارچه مزین کردن; در آن زمان هیچ کس نمی تواند. آنها به سختی می تواند یک آستین در هند” او توضیح می دهد. Tahiliani به هند بازگشت اما تصمیم به حل و فصل در دهلی نو به جای بمبئی یک شهرستان که در آن او بزرگ شده. “من آن را احساس [دهلی] بود کمی بیشتر هند به عنوان شما می دانید من بسیار بالیوود محور. من دوست دارم فصل من نیز مانند فرهنگی آنچه که در اینجا اتفاق می افتد و ما کار زیادی با صنایع دستی کمربند در اوتار پرادش و راجستان به عنوان به خوبی.”

اولین چالش واقعی تر بود بی روح. “آن در ابتدا دشوار به توضیح مفهوم الگوی برش یا draping دوخته شده لباس به خیاط چرا که همه آنها نر,” او می گوید در میان عمیق می خندد. ساختار draping به صورت جدی آغاز شد و در سال 1995; آن طرح و هدف بیشتر جستوجو کرد جلا با نام تجاری-تعریف مجموعه مانند جدید Democrazy (2010), Kumbh (2013) و کوچ (2016). “من فکر می کنم همه استودیو طراحی پیدا کردن راه حل بر اساس آنچه که مردم نیاز دارند و یا آنچه شما در حال تلاش برای انجام این کار در آن لحظه است. و این که چگونه ساختار draping سبک و مدل شروع برای ما متمرکز مناسب و راحتی. اگر من می خواستم یک churidar سبک جایگزین ندا [رشته] در حمایت از یک زیپ منطقی بود چیزی که به انجام است. با همان petticoat. همه چیز رانده است ایده, مناسب, ما, مانند, مناسب,” او اضافه می کند.

The New Brocade tableaux photographed in Tahiliani's factory in Gurugram
جدید پارچه ابریشمی گل برجسته تابلو عکس در Tahiliani کارخانه در Gurugram

به قدر آنچه را که همچنان به Tahiliani مربوطه طراح دو و نیم دهه در بار اول شما نیاز به درک خود را در هند طراحی مدرن هویت—یک پربرکت رقص بین در حال حاضر و هند میراث بخور فرم و سنت هنری. این چیزی است که نگه می دارد “کولر” مصرف کننده علاقه مند است. “داشتن سبک منحصر به فرد خود به این معنا نیست شما باید بیش از حد غربی و یا بیش از حد ، تاپیک رو به چیزی که واقعی است. مگر اینکه طراحان ارائه می کنند که, که در حال رفتن به آن را انجام دهد؟”

به عنوان آن اتفاق می افتد وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد هند پرده که قاب یک بدن به یک ساعت شنی در عین حال Tahiliani شد مدرن در راه او نگاه زنان و ارقام. که در آن شکم بند بستن, به جای یک choli ایجاد یک استاتیک هوا ایده آل از یک زنانه, شکل Tahiliani کار با درز کشش و با پارچه مزین کردن برای قرار دادن هند مدرن حق را به مد. او همچنین طراح که scandalised ساری را “برازنده ادب” زمانی که او صحبت می کرد به نفع Priyanka Chopra جوناس و بازیگر انتخاب برای پوشیدن جامه خود را—یک قلاب, gota و سنگ ساری—بدون بلوز در سال 2019 جولای جلد مجله InStyle. “وجود دارد هیچ چیز مبتذل. در واقع نه با استفاده از یک choli باعث می شود آن را یک بیانیه جهانی,” او گفت:.

A blend of bonding, fusing and draping creates the classic TT saree gown
ترکیبی از پیوند ترکیب و draping ایجاد کلاسیک TT سارافان لباس شب

در حال حاضر در آستانه سه ماهه بعدی-قرن Tahiliani رویکرد یک نوع hyperrealism: “من نمی خواهم به تغییر به خاطر تغییر است.” این طرح برای 25 سال آینده در حال گسترده تر او می گوید: اشاره به راه اندازی و آماده به سایش قطعات. “ما یک کلاسیک با نام تجاری و در آن ما می خواهیم برای ایجاد دسترسی خط تولید لباس با جمعی ما دانش از هند مدرن پرده و ساختار. اینجا نی نی گلدوزی کافی است.”

اولین نمایش

آن را در سال 1987 زمانی که گروه باز در بمبئی. “یک دسته از ما از جمله Rohit Khosla ابو جاني ، Sandeep Khosla, سونیتا کاپور و من میزبانی سالن مدل نشان می دهد هر یک در نظر گرفتن نوبت به نمایش گذاشتن طیف وسیعی از شش لباس در 10 دقیقه فواصل. ما همه کمی احتیاط و حتی scandalised از آنجایی که ما هرگز پشت صحنه قبل از. این نشان می دهد در ماه مارس و دستگاه های تهویه مطبوع آغاز شده بود شکست… با دیدن من عصبی, Rohit دست نوشتن قرص برای آرام کردن اعصاب من [می خندد]. آنیل کاپور [که همسر سونیتا یکی از طراحان در نمایش] نمی توانستم در را از طریق ترافیک است که تا به حال مسدود شدن خیابان های خارج از فروشگاه. ما باید دیوانه زمانی که من در مورد آن فکر می کنم. ما فقط چند نفری در جنگل می گوید:” Tahiliani.

با پارچه مزین & زری

منظم پرده
آن را مدتی بین سال های 1992 و 1993 که ما برای اولین بار معرفی chotu ساری است اما ما هرگز در زمان اعتبار آن است. نبود ما به ادعا. هر روز من می خواهم درایو به کار و دیدن Maharashtrian زنان در ساری با خود و hemline کشیده; آن را به سادگی ساخته شده و کارهای روزمره مانند راه رفتن و یا استفاده از دستشویی کمتر غم انگیز. آن همه شروع می شود با پرده و درون است که ما ایجاد کرده اند نسخه های که نماینده هند در یک راه بسیار مدرن مانند ساختار البسه آویخته dhoti وزش سارافان لباس و یا البسه تیمی با نگین تی شرت. ساختار شان در نیوجرسی با یک طراحی gilet من است استاندارد مفهوم ساری; این یک choli و آن را یک ساری اما بدون اختلاط هیچ pleating و آن را آزاد بسیاری از زنان است.

جدید پارچه ابریشمی گل برجسته
این است که من نمی خواهم handloom منسوجات اما در بسیاری از موارد مانند پارچه ابریشمی گل برجسته با پارچه نسبتا ضخیم است که می افزاید: به سختی از ساز و برگ. آن سالها طول می کشد از شستشو-و-لباس برای پارچه ابریشمی گل برجسته برای رسیدن به سبکی خاص و کسل کننده نگاه کنید. ما شروع به توسعه خط ما را از brocades پنج سال پیش که در آن ما آنها را درمان به روش صنعتی از پیش ناراحت زیادی مانند خود را از قبل شسته شلوار جین. و آن را کار کرده است. من عاشق کندی از آن است. ما پاییز/زمستان مناسبت می پوشند خط ویژگی های یک ساله در پارچه ابریشمی گل برجسته با پارچه مزین کردن در حالی که جیب و کمر cinched می دهد و آن را خوب و مناسب است. ما همچنین باید یک گردگیر ژاکت با سیگار آستین در پارچه ابریشمی گل برجسته موجود با اختیاری کراوات و کمربند—شما می توانید این را به یک عروسی در یک باغ ناهار یا شام خوب.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>