چگونه برای باز کردن مواد غذایی خود را تحویل در امن ترین راه ممکن

چگونه برای باز کردن مواد غذایی خود را تحویل در امن ترین راه ممکن – شیوه زندگی

انتشار: May 07, 2020, 18:57 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در حالی که های مختلف بهداشت و سازمان ها خواسته اند که مردم به طور مداوم خود را با دست بشویید وجود ندارد به راحتی در دسترس اطلاعات در مورد نحوه رسیدگی به مواد غذایی تحویل

پس از گذراندن دو هفته در قرنطینه ما همه می آیند به درک که ماندن در داخل خانه و مقادیر است بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس تمام جهان ترس در حال حاضر Coronavirus. علاوه بر این که همه ما موفق به تغییر روال روزمره ما با توجه به سناریوی امروز از جمله اینکه فوق العاده محتاط گرفتن چیزهای خارجی را به خانه مواد غذایی تحویل بودن یکی از آنها است. در این غیر معمول امور همه ما را به رفتن مایل اضافی برای اطمینان حاصل شود که هر آنچه که ما را به خانه های ما به مقادیر برای جلوگیری از گسترش این ویروس فقط به دقت و توجه. در حالی که های مختلف بهداشت و سازمان ها خواسته اند که مردم به طور مداوم خود را با دست بشویید وجود ندارد به راحتی در دسترس اطلاعات در مورد نحوه رسیدگی به مواد غذایی تحویل.

عدم قطعیت در شرایط دست زدن به مواد غذایی تحویل ساخته شده اند ممکن است افراد مردد در مورد سفارش و درخواست مردم به این باور است که گرفتن مواد غذایی تحویل داده است امن نیست. اما ما در اینجا می گویند که آن را بی خطر است به منظور در چگونه ما استفاده می شود به شرطی که اقدامات ایمنی را به دنبال دارد. در اینجا شما باید به باز کردن شما تحویل مواد غذایی که راه درست را به طوری که وجود دارد صفر خطرات ناشی از انتقال ویروس است. بیایید مجسمه اسطوره ناامن غذایی تحویل با اطلاعات درست.

food

شما باید بدانید که مواد غذایی خود را تحویل داده و در خانه بسیار امن تر از رفتن به سوپر مارکت که در آن جوانه هجوم است در تمام زمان بالا. که گفت: به همان اندازه مهم است برای باز کردن و تمیز کردن مواد غذایی خود را تحویل با استفاده از تکنیک های بهداشتی.

معتبر و زنجیره ای از رستوران ها و غذا home-مکان تحویل گرفته اند یک گام به سوی حصول اطمینان از مشتریان خود را امن نگه داشته شده اند با پیروی از پروتکل های بهداشت. بهداشتی و آماده سازی مواد غذایی تازه پخته شده وعده های غذایی, سلامت, چرخ دنده استفاده شده توسط سرآشپزها contact-less, تحویل, تحویل اجرایی آموزش و غیره. برخی از بسیاری از پروتکل های گرفته شده توسط رستوران-صاحبان. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که حداقل خطر آلودگی.

هنگامی که شما دریافت مواد غذایی تحویل اطمینان حاصل شود که شما لازم نیست که هر گونه تماس با پرسنل تحویل. پوشیدن دستکش هنگامی که شما را بسته است. قبل از اینکه شما محل بسته بندی مواد غذایی در یک جدول پاکسازی منطقه با استفاده از یک فروشگاه خریداری مواد ضد عفونی کننده. با استفاده از همین پارچه برای پاک کردن و بسته بندی. در حال حاضر خالی کردن محتویات این بسته به امن استریل ظروف و دور از این بسته در یک کیسه زباله. گام بعدی این است که برای شستن دست های خود را برای 20 ثانیه و برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. توصیه می شود از راه خوردن خواهد بود به استفاده از صفحه اصلی کارد و چنگال از دست های خود را فقط به در سمت امن تر. مواد غذایی مختلف استاندارد سازمان پیشنهاد کرده اند که مردم باید از خوردن مواد غذایی که گرم و تازه پخته شده به طوری که این امر می تواند ایده آل برای پیش گرم کردن مواد غذایی خود را برای حدود 1-2 دقیقه.

وجود دارد هیچ دلیلی که شما باید از خوردن مواد غذایی با تحویل به خانه شما. شما فقط نیاز به می دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به آنها را درست قبل از غذا خوردن.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de