چگونه برای شروع یک باغ در کلرادو در طول coronavirus shutdown

بسیاری از باغبانی مراکز باز هستند اما نیاز خریداران برای حفظ فاصله ایمن — مگر اینکه آنها با هم زندگی می کنند مثل این مادر و دختر در, Richmond, Va. (استیو Helber آسوشیتد پرس)

کلرادو است تحت اقامت در خانه سفارش, اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید به حیاط خلوت خود را و شروع به باغبانی. هر کس می تواند به عمل که آیا شما زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا خانه در بسیاری.

حتی اگر شما هرگز باز یک بسته از دانه های قبل در یک ماده از چند هفته شما می تواند با بهره گیری از تازه وطنی سالاد.

مزایای باغبانی متعدد هستند. برای استارت بودن خارج و در هوای تازه و گرفتن برخی از ورزش خوش آمدید فرار از آنلاین bingeing. با توجه به ملی باغبانی انجمن بین 200 و 300 کالری سوزانده شده در هر ساعت در حالی که باغبانی.

باغ خرده فروشان در طول طیف مقدم می گویند که بسیاری از مشتریان در حال یادگیری چگونه به باغ و رشد گیاهان برای اولین بار. این شامل گیاهان و همچنین سبزیجات و گیاهان برای آمادگی در این زمان نامشخص است. آن را نیز به مردم می دهد یک فعالیت را با خانواده و ایجاد یک اتصال به آنچه پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است تجربه کرده اند.

“مردم احساس خوب در هنگام کار در باغ معنوی و احساسی شبیه به باغ پیروزی در جنگ جهانی دوم گفت:” مایکل موریس hardgoods مدیر در گل Bin در برکلی.

“باغبانی است که بهترین درمان در جهان بهتر از یک درمانگر” اضافه شده ریچارد اورتگا صاحب شرکت نیک مرکز باغ و مزرعه در بازار شفق قطبی.

هر دو فروشگاه در حال حاضر باز برای پیاده روی در خرید (احترام CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل) را به عنوان به خوبی به عنوان منظقه وانت.

در اینجا برخی از راهنمایی در مورد گرفتن آغاز شده است.

یک خریدار میدارد برخی از گیاهان در Echter را مهد کودک و مرکز باغ در Arvada. (ارائه شده توسط جولی Echter)

عمومی باغبانی

کلید رشد موفقیت هستند و مانند هر چیزی در زندگی: کمی برنامه ریزی و کمی دانش می رود راه طولانی به سوی بهره گیری از شکوفه و میوه ها از تلاش های خود را. شروع به کوچک این سال برای اولین بار: چند ظروف و یا یک تخت مطرح شده باید به اندازه کافی گل و سبزیجات و میوه ها و گیاهان را به شما می دهد یک طعم و مزه از موفقیت و تجربه برای سال آینده.

نگه داشتن در ذهن, هوای آزاد, فصل رشد برای منطقه دنور حدود 160 روز در اورگرین آن است که 87 روز و در قلعه سنگ آن را 104 روز است.

فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید به رشد قبل از خرید. شاید چند سالانه و میآید از رنگ در بالکن و یا در اطراف حیاط ؟ و یا آن را هدف خود برای تبدیل شدن به یک شهری کشاورز و به اشتراک گذاری برداشت?

در حال حاضر فکر می کنم در مورد محل. همه گیاهان نیاز به نور خورشید (برخی بیش از دیگران). شرق-جنوب غرب و غرب رو به مکان های ایده آل برای بسیاری از گل های گیاهان و سبزیجات است. شمال مواجهه کار برای بیشتر سایه دوست گیاهان و سبزیجات برگ دار. باغ مراکز گروه همفکر قرار گرفتن در معرض آفتاب گیاهان با هم; هنگام سفارش آنلاین و یا از طریق تلفن, لازم به ذکر است خود را از قرار گرفتن در معرض آفتاب.

نگاه به زمین. همه گیاهان نیاز به خاک شرایط را تشویق کنند که ریشه به توسعه و رطوبت به تخلیه است; در غیر این صورت ریشه می غرق می شوند و می میرند. چاشنی باغبان صرف سال اصلاح در زمین کاشت مناطق (به خصوص برای سبزیجات) با صعود خاک و یا در خانه کمپوست به شل کردن خاک برای بهبود رشد.

سریعترین راه برای جلوگیری از برخورد با ما به چالش کشیدن خاک این فصل است که برای رشد گیاهان در ظروف یک انجام آن را به خودتان تخت مطرح شده و یا مطرح بستر کیت از یک مرکز باغ. ایجاد مستطیل شکل تپه با خاک اصلاحات و فوق فریم کار می کند بیش از حد.

ظروف نیاز به یک سوراخ زهکشی. با استفاده از یک فیلتر قهوه بیش از سوراخ و سپس پر کردن ظرف با صعود خاک است که به معنای برای رشد گیاهان در گلدان. اجتناب از استفاده از موجود در خاک از حیاط خلوت; آن را بیش از حد سنگین و مطالب می تواند مانع از سالم رشد گیاه است.

قبل از اینکه شما بیش از حد همراه شما نیاز به دانستن زمانی که برای گیاه است. در امتداد جبهه محدوده وجود دارد سه کاشت ویندوز با برخی از همپوشانی (اضافه کردن دو تا سه هفته برای ارتفاعات بالاتر). این است که بر اساس چه شرایط و درجه حرارت که در آن گیاهان ترجیح می دهند به رشد است. اول سرد-فصل پنجره — مارس 15 آوریل تا 15 — برای گیاهان است که ترجیح می دهند کولر شرایط رشد مانند pansies ، snapdragons کاهو و اسفناج و کلم و کلم بروکلی و پیاز توت فرنگی و گیاهان مانند پیاز و جعفری و گشنیز.

برای سریعتر رشد به جای شروع از دانه خرید تاسیس گیاهان یا سبزیجات “شروع می شود” از مراکز باغ. بسیاری از برگ سبز و حبوبات مانند کلم بروکلی و چغندر شروع می شود در حال فروش در مراکز باغ در حال حاضر. میوه ها مانند توت فرنگی به فروش می رسد ریشه لخت (آنها مانند خشک ریشه گیاهان) و یا کوچک استارت گیاهان فروخته شده در شش بسته سینی.

پیاز رشد سریعترین زمانی که کاشته شده به عنوان کوچک لامپ یا مجموعه. آنها می توانند در این زمین در حال حاضر از آنجایی که آنها در حال مدفون شدن در زیر خاک. آنها را به بالا و رو به رشد در چند هفته. برداشت اولیه برای پیاز سبز (پیازچه) و یا اجازه دهید آنها را به رشد در تمام طول تابستان برای گیاهان است.

یک کارگر طول می کشد سهام از کیسه گلکاری خاک در باغ بخش خارج Ace سخت افزار در دنور در 27 مارس ، (David Zalubowski از آسوشیتد پرس)

قبل از کاشت در خارج از “سخت” به تمام نیروگاه های جدید آنها استفاده می شود به شرایط با تنظیم آنها را برای یک یا دو ساعت در هر روز و سپس افزایش زمان و قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از چند روز. پوشش تازه وارد گیاهان در شب کمتر از 45 درجه با یک جعبه و یا سبک وزن ورق و یا هنگامی که تگرگ پیش بینی شده است. حذف حفاظت از روز بعد هنگامی که آن را گرم ،

ساده ترین سرد-فصل گیاهان جدید برای باغبان نخود فرنگی شیرین (زینتی نه خوراکی), کاهو, اسفناج, برگ چغندر سوئیس چغندر و تربچه سالاد کلم و پیاز. تربچه ها ساده ترین و سریعترین رشد آنها در حدود 25 روز. توت فرنگی های مورد علاقه همه است و بسیار سرگرم کننده برای برداشت و جویدن به عنوان شما بروید — به خصوص برای جوان باغبان.

فصل گرم از گیاهان و سبزیجات و گیاهان کاشته می شود بین 15 مه (پس از نهایی بهار فراست) و ژوئن 15. چندساله (گیاهان است که بازگشت هر سال) کاشته می شود تمام تابستان طولانی است. جدید سالانه مانند geraniums petunias و سبزیجات مانند گوجه فرنگی و فلفل و سبزی شامل ریحان و رزماری نمی تواند شب سرد با درجه حرارت در 40s. خرید این گیاهان نزدیک به کاشت پنجره و یا خرید در حال حاضر و نگه داشتن آنها را در داخل و در نزدیکی پنجره های آفتابی تا آن زمان به کارخانه خارج است.

صبر کنید و مستقیم بذر این آسان گرم-فصل زینتی سالانه گیاهان و محصولات زراعی و گیاهان و پس از نهایی فراست بهار: zinnias, کیهان hollyhocks خیار و لوبیا و کدو و گیاهان مانند ریحان, ترخون گل لادن, پونه کوهی, و بادرنجبویه.

آن را ممکن است بدون گفتن اما گرم-فصل گیاهان نیاز به گرم خاک برای جوانه زدن. جزئیات بسته دانه با دقت برای کاشت ویندوز در رابطه با احتمال زیاد نهایی فراست بهار سال (حدود 15 مه). به دنبال عمق کاشت برای دانه به ظهور و فاصله به نازک گیاهان (با قیچی) هنگامی که آنها تا چند اینچ. (اگر شلوغ, آنها نمی خواهند توسعه هست.) بسته خواهد شد و دولت گیاه بلوغ در هفته مراقبت و برداشت راهنمایی.

هنگامی که مستقیم بذر جلوگیری از کاشت کل بسته در یک بار; در غیر این صورت برداشت محصول عملکرد همه در همان زمان. تلو تلو خوردن بذر از طریق فصل رشد. دانه ارزان هستند بنابراین سعی کنید انواع مختلف و ببینید که چه سلیقه بهترین. فروشگاه مانده دانه در خشک محل خنک (نه داغ گاراژ) و با استفاده از باقی مانده در سال آینده.

وجود دارد یک فصل کاشت در کلرادو: در اواسط تا اواخر تابستان سرد-فصل زراعی کاشته می شود دوباره. بسیاری از می تواند به طور مستقیم کشت در زمین و ظروف و یا استفاده از “شروع” به فروش می رسد در مراکز باغ.

همه گیاهان نیاز به رسیدگی در طول فصل رشد. به طور منظم آبیاری و سراغ آفات و بیماری های همه بخشی از سرگرم کننده در فضای باز را تجربه کنند. خواندن در فرد گیاهان و سبزیجات و میوه ها و سبزی های خاص و مراقبت در لینک های زیر ببینید.

یک نشانه در یک لاو خانه و باغ مرکز در اسکاتسدیل, Ariz., می پرسد مشتریان اجتماعی را حفظ فاصله با توجه به کوروناویروس. (کریستین پترسون گتی ایماژ)

گیاهان داخل سالن

وجود طیف گسترده ای از گیاهان در محیط داخلی شما می توانید رشد این بهار و تابستان است. تمام گیاهان می تواند تفاوت در میزان نور خورشید و کود و آب آنها نیاز به رشد. سعی کنید برای مطابقت با محیط داخلی خود را به فضا و قرار گرفتن در معرض نور با این نوع از گیاهان شما می خواهید به رشد است.

همیشه محبوب شاداب و cacti گیاهان به طور کلی نیاز کمتر کود و آب با دوره های طولانی تر بین آبیاری. آنها مانند خورشید و ترجیح می دهند در شرق و جنوب یا غرب رو به پنجره مواجهه (نه بیش از حد نزدیک به ویندوز در شب سرد و یا زمانی که دمای حرارت در طول ماه های تابستان). بیشتر سنتی شاخ و برگ گیاهان مانند صلح لیلی و ملکه نیاز به آبیاری بیشتر و طیف وسیعی از نیاز به شرایط کم نور را روشن و نیم روز غیر مستقیم خورشید (در عرض 5 فوت آفتابی پنجره).

برای رنگ فوری و طولانی شکوفه, گیاهان ارکیده بسیار مقرون به صرفه به فروش می رسد در همه جا (از جمله فروشگاه های مواد غذایی و نیاز کمتری به مراقبت های معمول دیگر از آنها را مرطوب نگه داشتن (همیشه استفاده ولرم اتاق با درجه حرارت آب). نگه بر روی گیاه برچسب در هنگام خرید و یا ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از برچسب برای آینده مراقبت از گیاه مرجع.

سفارش آماده برای وانت در Echter را مهد کودک و مرکز باغ در Arvada. (ارائه شده توسط جولی Echter)

باغ منابع

نیاز به خرید گیاهان دانه, خاک, کود و یا فقط برخی از مشاوره هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی? در طول بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از مراکز باغ باز هستند در حالی که رعایت CDC-تاسیس اجتماعی فاصله دستورالعمل. بسیاری از آنها باز برای تلفن سفارشات, سفارش آنلاین و منظقه انتخاب کنید و برخی از آنها ارائه تحویل. تماس بگیرید و یا بررسی یک وب سایت فروشگاه قبل از رانندگی بیش از.

اکثر اگر نه همه مستقل مراکز باغ و تخصص مغازه های گل ارائه رایگان مشاوره کاشت, گیاه, شناسایی و رشد مراقبت. آنها خوشحال برای کمک به رشد خود را با موفقیت. رفتن به gardencentersofcolorado.org برای دیدن بسیاری از مستقل مراکز باغ در دولت است.

دیگر جایی برای رفتن برای کمک: دانشگاه ایالتی کلرادو گسترش خدمات بخشی از یک برنامه در سراسر کشور ارائه می دهد که انواع کم هزینه و خدمات رایگان به عموم مردم است. در میان خود توسعه برنامه های آموزشی باغ کلاس های, فیلم ها و کمک. در حالی که تمام ادارات تعطیل هستند در طول این پناهگاه در محل دوره کارکنان در حال بازگشت تماس های تلفنی و ایمیل. این یک سرویس رایگان است. رسیدن به تمام شهرستان از طریق دفاتر extension.colostate.edu. مستقیم ایمیل ارسال می شود می تواند به یک متخصص بپرسید.

راهنمایی بیشتر:

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im