چگونه برای اجرای یک کسب و کار موفق? سانجی Gosai سهام برخی از نکات

چگونه برای اجرای یک کسب و کار موفق? سانجی Gosai سهام برخی نکات – شیوه زندگی

انتشار: Jun 22, 2020, 20:40 IST | همکاری محتوا | بمبئی

کار سخت است تنها معیار برای اجرای یک کسب و کار موفق? کارآفرین سانجی Gosai نمی کند و با آن موافق!

Sanjay Gosai

سانجی Gosai

کار سخت است و از جنبه های مهم برای اجرای یک کسب و کار موفق. اما آن است که تنها چیزی که مورد نیاز برای حفظ در کارآفرینی میشه ؟ بدیهی است که نه! کارآفرین سانجی Gosai نه موافقت با آن است. او دارای یک انتخاب متفاوت در آن است. بنیانگذار ‘شاکتی بازیافت” احساس می کند که دانش مناسب در مورد کسب و کار و نظم و مدیریت زمان بسیار مهم برای هر کسب و کار به رشد در دراز مدت است. شرکت خود را majorly معاملات در بازیافت استفاده می شود لباس برای واردات و صادرات است.

او به درستی استفاده از تیزهوشی شده است و در حال اجرا کسب و کارهای دیگر نیز هست. سانجی همچنین تاسیس ‘یکی از تولید و رویدادها’, تولید لباس زیر است که بسیاری از موسیقی فیلم تولید شده اند. آخرین بود ‘قلیان Mera جلا د’ جایی که او حتی donned کارگردان کلاه. Gosai نیز majorly درگیر در افراد مشهور, مدیریت رویداد و مدیریت رویداد. اخلاق کار خود را واقعا نشان می دهد تطبیق پذیری خود را به عنوان یک کارآفرین موفق.

درست چند tasker از 51 سال کارآفرین که قبلا حتی متعلق به ‘Airfly سفر’, IATA-تایید آژانس مسافرتی. آقای Gosai می گوید: “برای یادگیری در مورد هر موضوع باید عمیق شیرجه رفتن به آن. من باید شناخته شده نیست در مورد تولید فیلم اگر من شروع به تولید ، تجربه مهم است و من قویا معتقدم که باید از طریق به رشد در زندگی است. این که چگونه من آن را آموخته و رونق زندگی حرفه ای من تا به حال.”

جدای از این, آقای Gosai یک مرد پر از شادی و چندین سرگرمی از جمله آواز و رقص و نوشتن. در اوقات فراغت خود او را دوست دارد به رانندگی اتومبیل های لوکس, کاوش های زیبا مقصدهای مسافرتی معروف و بازی شطرنج و پوکر و کریکت. تعقیب شور و شوق خود را با یادگیری چیزهای جدید سانجی Gosai آورده برتری در کار او و او با هدف گسترش کسب و کار خود را در صنایع مختلف در آینده است. ما آرزو می کنیم این بسیار ماهر کارآفرین موفق برای تمام پروژه های آینده خود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK