چگونه به بازی سیاه پیک قسمت 3: ما Finna بازی


Illustration for article titled How to Play Black Spades, Part 3: We Finna Play

تصویر: سام Wooley (ریشه/رفتن)

در حال حاضر که شما را به خواندن بخش یک و دو از آموزش ما در مورد چگونه به بازی سیاه امریکا تفریح و سرگرمی مورد علاقه از آن زمان به یاد بگیرند که راه رسمی برای بازی سیاه پیک.

این قوانین شده اند اقتباس از دوچرخه کارت بازی نسخه سفید پیک.

تبلیغات

هدف از این بازی

وجود اشیاء از هر بازی از پیک:

 1. به کسی: برخی از مردم خرید کفش خوب یا صرف مقدار زیادی از پول در لباس و اتومبیل. اما به لطف پیک شما می توانید دستیابی به همان اهداف و صرفه جویی در مقدار زیادی از پول با پیروزی در این بازی کارت. برخی از مردم در نظر آن را یک ثروت سازی استراتژی
 2. گه صحبت کردن: همانطور که ما قبلا بحث پیک است که واقعا یک مجرا برای تحقیر حریف خود را. این اساسا یک راه پیچیده تر به بازی ده.
 3. نمره امتیاز: که بیش از حد.

رتبه مناسب

به دلیل آن را سیاه* پیک همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن (مهم ترین کت و شلوار). به همین دلیل این بازی است که به نام پیک.

*من می دانم که دقیقا چه شما در حال فکر کردن: “باشگاه ها نیز سیاه و سفید!”

نه واقعا. چیزی نرم و شرمندگی مورد توجه باشگاه است. اگر باشگاه یک فرد آن خواهد بود بن کارسون. اگر پیک یک فرد آن خواهد بود مالکوم X. همین دلیل است که قلمه ها بهتر است. آنها پیروزی با هر وسیله لازم است.

تبلیغات

رتبه کارت

به خاطر این آموزش ما بازی خواهد کرد Joker, Joker, شیطان, شیطان. همانطور که شما آموخته شده در درس یک این به این معنی کارت های رتبه بندی عبارتند از: بزرگ Joker (بالا) کمی بذله گو, شیطان, از, الماس, شیطان, پیک, A, K, Q, J, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2.

تبلیغات

بنابراین 10 پیک ضربان ده از باشگاه (در زندگی واقعی بیش از حد).

معامله

قبل از بازی شروع می شود شما باید حذف شیطان از قلب و شیطان از باشگاه است. این به شما می دهد 52 کارت است.

تبلیغات

اولین فروشنده انتخاب شده است توسط یک قرعه کشی برای کارت بالا و پس از آن به نوبه خود برای مقابله درآمد حاصل در جهت عقربه های ساعت. کل عرشه پرداخته است در یک زمان در صورت پایین آغاز فروشنده باقی مانده است. هر بازیکن می شود 13 کارت.

انتخاب کنید تا کارت های خود را و ترتیب آنها را مناسب. برای جلوگیری از یک دبه و نه عموی خود را Lester تماس شما یک “خیانت صبح” بهترین راه برای ترتیب دست خود را به رنگ های متناوب (قلب باشگاه الماس و پیک به عنوان مثال).**

تبلیغات

**لستر عمو هنوز میخوام با شما تماس تقلب صبح.

مناقصه

هر بازیکن تصمیم می گیرد که چگونه بسیاری از کتاب های آنها خواهد بود قادر به ایجاد. بهترین راه برای شمارش کتاب های خود را به تعداد مطمئن نیستید آنهایی که به عنوان possibles.

تبلیغات

این بازیکن به فروشنده چپ شروع می شود و مناقصه و به نوبه خود هر بازیکن متحده چگونه بسیاری از کتاب های آنها را به انتظار. شما و شریک زندگی تان تصمیم بگیرید که در کل تعداد کتاب شما می توانید. این تنها زمانی است که شما مجاز به صحبت در سراسر هیئت مدیره با شریک زندگی خود را. پیشنهاد حداقل (هیئت مدیره) است که معمولا چهار.

فقط قبل از اینکه فرد در نظر گرفتن نمره می نویسد پایین پیشنهاد خود را در “ده” ستون عموی خود را Lester شما بپرسید اگر شما مطمئن نیستید که شما می توانید یک کتاب است. برای آن نمی افتد. این است که چگونه “صبح-ing” شروع می شود.

تبلیغات

پیشنهاد خود را از دست.

بازی

فرد را به سمت چپ از فروشنده پخش برای اولین بار و پس از آن بازیکن باید به دنبال کت و شلوار در صورت امکان. اگر یک بازیکن نمی تواند به دنبال کت و شلوار ممکن است آنها بازی هر کارت دیگر. این کتاب که برنده این بازیکن که نقش بالاترین کارت در دست کت و شلوار است که منجر. اگر شما یا کسی دیگری کاهش کت و شلوار با یک بیل فرد که نقش بیل برنده کتاب. اما اگر شما بازی هر دست کت و شلوار غیر از یکی که led (که شما نمی تواند انجام دهد مگر اینکه شما از سرب کت و شلوار) که کارت نمی تواند برنده مهم نیست که چگونه بالا کارت است.

تبلیغات

به عنوان مثال:

 • بازیکن 1 آگهی با سه قلب.
 • 2 بازیکن نقش یک هشت قلب.
 • بازیکن 3 نقش یک پادشاه قلب ها.
 • 4 بازیکن نقش یک آس دل.

سپس بازیکن 4 برنده کتاب. اما اگر:

 • بازیکن 1 آگهی با سه قلب.
 • 2 بازیکن هیچ دل و در عوض نقش هشت پیک.
 • بازیکن 3 نقش یک پادشاه قلب ها.
 • 4 بازیکن نقش یک آس دل.

2 بازیکن برنده کتاب.

این بازیکن که برنده کتاب منجر بعدی. شما را نمی شود با یک بیل مگر اینکه از آن است که تنها کت و شلوار در دست خود را و یا یک بازیکن دیگر بازی در حال حاضر یکی قبلا.

تبلیغات

به دست به پایان می رسد زمانی که هیچ یک از بازیکنان باید هر کارت در سمت چپ. هر دست است و 13 کتاب ترکیب شده است. بعد از هر دست هر تیم می افزاید: تعدادی از کتاب های آنها ساخته شده و می افزاید: این به این پیشنهاد.

چگونه به نگه داشتن نمره

یک تیم نمره 10 امتیاز برای هر کتاب به آنها پیشنهاد plus 1 نقطه برای هر یک از بیش از.

بیایید می گویند شما پیشنهاد شش کتاب ساخته شده اما هفت کتاب در دست است. بیایید می گویند که تیم های دیگر نیز پیشنهاد شش کتاب است. ساده ترین راه برای نوشتن این است که به سادگی نوشتن تعداد اور بعدی به شماره شما پیشنهاد. در اینجا این است که چگونه به انجام این کار است.

تبلیغات
 • هنگامی که شما پیشنهاد شش کتاب scorekeeper نوشت “6” برای تیم خود
 • در پایان از دست scorekeeper به سادگی نوشت: “1” پس از “6.”
 • شما باید 61 امتیاز
 • زمانی که تیم های دیگر پیشنهاد scorekeeper نوشت “6” برای تیم خود.
 • چرا که این تیم دیگر هیچ ندارد اور این scorekeeper به سادگی نوشت “0” پس از “6.”
 • آنها باید 60 امتیاز.

اگر شما در حال شمارش کیسه هر وقت یک بازیکن تجمع 10 اور 100 امتیاز کسر از نمره خود را. بنابراین هدف این است که همیشه برای تحقق این پیشنهاد دقیقا. اگر تیم خود را باعث می شود کمتر کتاب نسبت به شما پیشنهاد و سپس شما در حال تنظیم و پیشنهاد خود را کسر از نمره خود را.

تبلیغات

مثلا اگر شما و عمو لستر پیشنهاد شش اما تنها پنج و سپس شما از دست دادن 60 امتیاز. این است که عمو Les شروع می شود cussing و تعجب که چرا شما mama نیست بالا بردن شما درست است.

نمره اضافه شده است تا پس از هر دست تا زمانی که یک تیم می رسد کل است که توافق در آغاز. در اکثر بازی ها این است که 500 امتیاز. گاهی اوقات هنگامی که وجود دارد بسیاری از مردم در حال انتظار برای بازی بازی به پایان می رسد در 350 نقطه است.

تبلیغات

که در آن است!

در حال حاضر شما می دانید که چگونه به بازی سیاه پیک…

تقریبا.

چگونه به بازی سیاه پیک

حالا که شما می دانید که چگونه به بازی وجود دارد چند چیز شما باید بدانید برای همیشه فراموش هنگام بازی پیک.

تبلیغات
 1. هرگز اجازه ندهید کسی دست خود را: کاردینال قانون پیک است که به نگه داشتن کارت های خود را به جلیقه خود را. اگر شما نمی حریف خود را در آنها نگاه کنید. این است که در نظر گرفته نمی شود فریب داد, چرا که اگر شما بیش از حد احمقانه به نمی دانم این همه فرض شما می خواهید آنها را برای دیدن کارت های خود را.
 2. توالت, بین دست: یک بار در دست است که برخورد شما نمی توانید از جدول. هیچ جایگزین و یا زمان استراحتی در پیک. اگر مثانه شما ضعیف است و یا شما باید استفاده از حمام واقعا بد و شما برنده, پس از آن شما فقط باید به توالت خود را. به من اعتماد آنها را درک.
 3. آیا آن را شخصی: بازیکنان مجاز به صحبت در مورد خود مادر خود را به نظر می رسد و هر چیز دیگری در طول یک مسابقه به دلیل چیزی است که خارج از محدوده در پیک. اگر شما در حال ضرب و شتم کسی واقعا بد و یا بازی در مقابل یک بسیار با تجربه گه-حرف مفت زن شما ممکن است شروع به فکر می کنم خود مشغول است و در حال انجام رابطه جنسی با حریف خود را. نگران نباشید, فرانک است و تنها در تلاش برای تکان دادن اعتماد به نفس خود را…شاید.
 4. بدون کمک از خارج: نه تنها شما می توانید صحبت کنید به حریف خود را, اما شما مجاز از درخواست کمک از هر کسی که بازی را در جدول.
 5. شخصی آن را و: اجازه ندهید که آنها را ضرب و شتم شما می خواهم که. پیک یک چیز جدی است. عملکرد خود را بازتابی از شخصیت خود را, هوش خود و خانواده خود را افتخار. شما می دانید که مادر خود را میخوام شنیدن در مورد آن زمانی که او در دیدار فرانک اواخر فردا شب.
 6. آیا کسی باور: شما تنها می توانید اعتماد به شریک زندگی خود را. هر کس دیگری است که دروغ گفتن در مورد کارت که شما در آخرین بازی خود mama و فرانک عاشقانه و چقدر خوب هستند. آیا شما تا کنون شنیده ام کسی توصیف خودش همیشه به عنوان یک “متوسط پیک بازیکن؟” دقیقا.
 7. نترس به دبه: همه آن را ندارد. 89 درصد از reneges عمدی هستند. گاهی اوقات شما باید انجام آنچه شما باید انجام دهید. شما می خواهید لستر با شما تماس خود را در “پانک برادرزاده که مجموعه او” در هر خانواده ریونیون?
 8. سازمان دیده بان هیئت مدیره: فرض کنیم همه است تقلب در شما…مثل فرانک همسر کند.
 9. از دست ندهید آرامی: اگر شما در حال از دست دادن متهم دیگر تیم reneging. رها کردن کارت خود را و می گویند وجود دارد misdeal. شروع به مبارزه با گفتن لستر چگونه Frank بود صحبت کردن در مورد خواهر خود را. شما می دانید آنچه به آنها تماس بگیرید برازنده بازنده در پیک? یک بازنده است.
 10. برنده: در تمام هزینه های

در حال حاضر شما مجهز با ابزار شما نیاز به شروع سفر خود را به سمت تبدیل شدن به یک “پیک بازیکن.”

تبلیغات

موفق باشید با آن.

مامان فرانک می گوید: سلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de