چگونه به بازی سیاه پیک, Part 2: واژه نامه


Illustration for article titled How to Play Black Spades, Part 2: The Glossary

تصویر: سام Wooley (G/ای رسانه)

خوش آمدید به ریشه دانشگاه آموزش در مورد چگونه به بازی بازی های پیک.

همانطور که ما قبلا بحث این راهنما شما را در یک پیک بازیکن. آن هدف در نظر گرفته شده است به شما معرفی به ساختار اصلی از این بازی و جلوگیری از بستگان خود را در خانواده از نگاه شما مانند شما farted در بالابر هر صدا و آواز” هنگامی که شما اعتراف می کنم که شما نمی دانید که چگونه به بازی پیک. اگر شما در واقع با استفاده از این راهنمای به یاد بگیرند که چگونه به بازی spades شما باید آگاه باشید که وجود دارد این است که تفاوت بین دانستن چگونه به بازی بازی پیک و پیک بازیکن.

تبلیغات

تبدیل شدن به یک مجوز “پیک player” نیاز به حداقل 100 ساعت از زمان بازی از جمله 10 بازی متوالی بدون دبه کردن. شما همچنین باید به دست آوردن 3 مراجع از جمله حداقل یکی از خبره عمو که حامل یک “چهره کهنه” در جیب عقب خود را (یک دست حوله در سراسر شانه اش نیز قابل قبول است). تا زمانی که شما به دست آوردن این اطلاعات را شما باید با خودداری از پیوستن به یک به طور منظم پیک بازی تا زمانی که شما به تیز مهارت های خود را به یک سطح قابل قبول.

من می دانم که شما در حال فکر کردن: “من چگونه می توانم یاد بگیرند که چگونه به بازی spades بدون بازی پیک?” که در واقع قطعی negro فلسفی سوال. بر خلاف ما همتایان سفید, سیاه مردم در حال حاضر می دانیم که پاسخ به “آمد که اول مرغ یا تخم مرغ؟”

تبلیغات

تخم مرغ است.

صبحانه می آید قبل از شام.

به هر حال قبل از ما به گیم پلی وجود دارد چند نظر که شما باید بدانید, و یا شما هیچ ایده آنچه که مردم در حال صحبت کردن در مورد.

تبلیغات

به خاطر روشن شدن ما خواهد شد با استفاده از نمونه هایی است که شما به احتمال زیاد به شنیدن از شریک زندگی خود را در طول چند خود را بازی.

این پیک فرهنگ لغت

اصطلاحات بسیار مهم در پیک. بنابراین ما باید ایجاد یک فرهنگ لغت جامع برای همه بیل تلاش.

تبلیغات

پیشنهاد: که چگونه بسیاری از کتاب یک فرد انتظار دارد که به.

مناقصه ذات ورزش است. مهم نیست که چگونه به خوبی شما تعداد کارت های استراتژی مناسب و یا چگونه بزرگ دست خود را اگر شما نمی توانید پیشنهاد شما نمی توانید برنده شوید. و در حالی که پیک مشخص صحبت گه به حریف مناقصه ضعیف است و یکی از معدود نقاط ضعف است که اجازه یک بازیکن برای بی اعتبار کردن شریک زندگی خود را.

تبلیغات

مثال: اگر شریک زندگی من نبود ببخشید صبح که پیشنهاد او بود در نمایشگاه و مرحله نهایی مسابقات در قیمت حق (که تلفظ صحیح در طول یک پیک بازی) ما نمی خواهد از دست داده اند!

سگ بزرگ: بالاترین کارت در عرشه.

مگر اینکه شما در حال بازی “آس بالا” بزرگ بذله گو است که معمولا سگ بزرگ. برخی از بازیکنان اغلب اضافه نمودن سگ بزرگ به پیشانی خود را. زیرا این نیاز به یک مقدار کوچک از بزاق ما توصیه نمی انجام این کار در سن coronavirus.

تبلیغات

مثال: من نمی توانم باور کنم که شریک زندگی من تا به حال سگ بزرگ و تنها پیشنهاد پنج! شما فدرال?

کور: به پیشنهاد قبل از دریافت کارت های خود را.

به دلیل آن است که چنین مخاطره آمیز حرکت می کند “کور” مناقصه به ارزش دو امتیاز. اکثر مردم تنها اجازه می دهد تا یک تیم به پیشنهاد یک نابینا هنگامی که آنها را با 100 امتیاز یا بیشتر.

تبلیغات

مثال: ما gon’ پیشنهاد یک نابینا هفت دلیل شریک زندگی من است فدرال.

کتاب: جمع آوری چهار کارت بازی در یک به نوبه خود.

برنده کتاب است که تمام نقطه پیک. در پیک کتاب به نام “حقه.” هیچ کس نمی داند چرا اما من شک دارم که آنها پیدا کردن آن سخت به این باور است که مردم سیاه و سفید را می توانید کتاب. آنها احتمالا فکر آن را یک ترفند.

تبلیغات

مثال: ما می تواند ساخته ام هشت کتاب اگر من شریک نیست می ترسم.

هیئت مدیره: حداقل تعداد کتاب یک تیم مجاز است به پیشنهاد.

در اکثر پیک بازی ها, بازی تخته چهار کتاب که به معنی شما باید پیشنهاد (و) چهار کتاب در هر دست. وجود دارد برخی از سطح بالا بازی ها که در آن هیئت مدیره پنج است. در این مرحله از شما پیک توسعه شما برای این آماده نیست. اگر شما کشف خود را در یک بازی که در آن هیئت مدیره پنج است, شما باید به جمع آوری اموال خود و به آنها بگویید که شما لازم نیست که نوع فشار در زندگی خود را. یکی از رایج ترین پیک بلوف خطوط در تمام دوران است: “اگر شما نمی پیشنهاد هیئت مدیره به شما در تنظیم. اگر شما نمی پیشنهاد هیئت مدیره به شما در تنظیم! “

تبلیغات

مثال: شریک زندگی من خیلی وحشتناک است من فقط امید به هیئت مدیره.

بوستون: هنگامی که یک تیم برنده تمام 13 کتاب.

بوستون مهم است زیرا به این معنی است که تیم برنده ممکن است هر کتاب در دست است. آن نیاز به یک دست قابل توجه مهارت و اجرای بی عیب و نقص. به عنوان ما در مورد برخی از قوانین خانه دیکته که یک تیم است که پیشنهادات و باعث می شود یک بوستون به طور خودکار برنده بازی است.

تبلیغات

در 19 ژوئن سال 1992 در جدول دوم از عقب از دانشگاه آبرن جنگ عقاب, کافه تریا, من در واقع پیشنهاد و ساخته شده یک نابینا بوستون. شما ممکن است در مورد آن شنیده است. من parejo جشن به ساعت اندکی از صبح تا من آن را ببینید, اما من مطمئن هستم که آنها در مورد آن صحبت کردیم در SportsCenter.

مثال: من شریک است لعنتی بد است که آنها راجع به اجرای بوستون بر ما و ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن.

تبلیغات

قطع: بازی بیل را به نفع خود یک کتاب است که به رهبری یکی دیگر از کت و شلوار.

اگر کسی آگهی با قلب و بازی شما یک بیل شما برنده کتاب “برش” قلب است. اگر چه ما در حال گرفتن به استراتژی خوب پیک بازیکنان نه تنها به یاد داشته باشید که با توجه به هر بازیکن است که برش آنها همچنین می توانید نگاهی به کارت های بازی توسط حریف و بگویید که کت و شلوار یک بازیکن خواهد بود برش در آینده است. این بهترین بازیکنان می توانند به سادگی در دست خود را و می دانم که مناسب قطع خواهد شد قبل از یک کارت بازی است.

تبلیغات

مثال: من می دانم که این شخص ساده و معصوم نیست برش قلب! اوه میشم راجع به تنظیم شود!

سکه: هنگامی که یک تیم مناقصه 10 کتاب.

آن است که تنها یک “سکه” اگر شما پیشنهاد و در غیر این صورت آن را فقط 10 کتاب. و در حالی که اصطلاحات مناسب برای یک تیم که تنها چهار کتاب “ساخت تخته” یکی نیست “را” یک سکه یا یک بوستون—شما “اجرای یک سکه.” چرا که هیئت مدیره است که چهار و وجود دارد تنها 13 ممکن است کتاب در دست یک تیم اجرا می شود که یک سکه به طور خودکار مجموعه تیم های دیگر است.

تبلیغات

نام جایگزین عبارتند از “پوند,” یک “tenderoni” و با توجه به سیاست های اقتصادی موسسهیک “مرد سفید پوست پنی است.”

مثال: من می خواهم برای اجرای یک سکه اما من شریک شمارش مانند Cookie Monster پس از خوراکیهای پا زدن در.

تبلیغات

دست: بخشی از این بازی متشکل از یک معامله در حال پخش تمام 13 کارت شمارش کتاب و نوشتن نمره.

من می دانم که این صدا ممکن است گیج کننده است اما مجموعه ای از کارت یکی را دریافت و در یک معامله است که همچنین به نام “دست.” همچنین یک دست از بازو. و یک مترادف برای کمک به. و یک تعبیری برای “تشویق است.” که چیز زیادی در مورد پیک. آن معنا ندارد اما آن را هنوز هم حس می کند.

تبلیغات

مثال: دست من بود خیلی بد در آخرین دست است که من نیاز به شریک زندگی من به من دست می دهد. من باید دست خود را به او—او را از طریق با سگ بزرگ. من بهتر دست بعدی.

زن سبک و جلف: یک ایده احمقانه است.

زن سبک و جلف است بیش از حد پیچیده از راه های ساخت بازی آسان تر و سخت تر در همان زمان. شما نمی نیاز به دانستن آنچه در این. افرادی که با بازی زن سبک و جلفs (همچنین تلفظ صحیح در پیک-صحبت می کنند) نباید اجازه داده شود به بازی پیک. آنها واقعا می خواهم به بازی “Go Fish” اما نمی خواهد آن را بپذیرد.

تبلیغات

مثال: خانواده در حال بازی با یک زن سبک و جلف ؟ Nah من.

رهبری/رهبری: به بازی بازی کارت برای اولین بار در یک به نوبه خود.

اگر سرب توسط شما, پس از آن شما بازی اول کارت. کسی نمی تواند منجر با پیک مگر اینکه یک بازیکن دیگر در حال حاضر بازی های برگزار شده طی یک نوبت قبلی.

تبلیغات

مثال: چرا شما پیشرو با قلب هنگامی که شما می دانید او را برش? شما در حال تلاش برای از دست دادن ؟ که در آن من در تماس با پلیس.

صبح: هر کسی که نقش پیک

اگر شما بازی spades شما نیز ممکن است صورت آن کسی که میخوام با شما تماس یک شخص ساده و معصوم. همین دلیل است که من باور نمی کنم که صبح آن یک کلمه بد است. اگر وجود دارد یک بهشت وجود دارد یک پیک مسابقات در هر روز است. و اگر آنها را به یک پیک مسابقات, شما می توانید شرط می بندم Harriet Tubman به نام مایا آنجلو یک “سگ ماده الاغ شعر-گفت صبح” هنگامی که مایا بود برش قلب ها از سمت راست دروازه. من شرط می بندم مایا بی سر و صدا به او گفت که او گیر بزرگ بذله گو به پیشانی اش و گفت:

اگر چه من ندارد و بسیاری از چهره کارت

شما هنوز هم نمی خواهد من گریه

من می دانم که شما می خواهید به مجموعه من

و تعجب که در آن بزرگ بذله گو نهفته است

من می گویم

آن را در راه من راه می رفت که ملکه

راه من smacked که آس

شما می دانید که من هنوز پیک تنگ

من راجع به شما پیچ و صورت خود را

اگر شما تعجب می کنم که من

نمره همه شما نیاز به مراجعه کنید.

من ممکن است یک صبح…

سپس مایا گیر بزرگ بذله گو به پیشانی اش و گفت:

“فوق العاده پیک بازیکن که من.”

مثال: من فقط به شما یک شخص ساده و معصوم.

Nigga: همان صبح.

مردم در حال رفتن به پرتاب n-word اطراف در هر پیک بازی. کسی یک بار از جیبش چاقو و به من به نام “سگ ماده الاغ شخص ساده و معصوم” فقط به خاطر من گفت که آنها reneged. من فکر کردم من میخوام دریافت چاقو و آن را در زمان دو نفر به شکستن آن.

تبلیغات

من نمی دانم که چرا من grandmama بود اقدام خواهم که:

مثال: واقعا nigga?

اور: تعدادی از کتاب های شما ساخته از آنچه شما پیشنهاد.

اور نیز به نام “کیسه.” برخی از مردم نمی نمره اور و تنها تعداد کتاب شما پیشنهاد. هنگامی که شما بیش از 10 اور در هر بازی شما به طور خودکار از دست دادن 100 امتیاز است که چرا مهم است به پیشنهاد درستی است.

تبلیغات

مثال: این nigga بسیاری از اور پلیس تو شارژ شما با احتکار. Alexa بازی “Overjoyed” توسط Stevie Wonder!

Puppytoes: چه افرادی که بازی با kittys تماس با کت و شلوار به عنوان شناخته شده باشگاه است.

آیا تا به حال به این می گویند.

مثال: آیا شما فقط می گویند “سه puppytoes?” من امیدوارم که پلیس وارد زودی, بنابراین من می توانید به آنها بگویید که شما در حال خاطی.

تبلیغات

پوند: نگاه کنید به “سکه.”

ممکن است: یک کتاب است که شما به احتمال زیاد به را اما مطمئن نیستید در مورد مناقصه.

“Possibles” تنها مربوط در مناقصه به دلیل آن اجازه می دهد تا دو تیمی به تصمیم گیری که چگونه بسیاری از کتاب های آنها پیشنهاد خواهد شد. در مورد هم تیمی خود خواهد بود و این تصمیم گیری و احتمالا نمی خواهد خود را به حساب امکان پذیر است. Possibles به سه دسته تقسیم میشوند توضیحی دسته بندی ها: ضعیف possibles قوی possibles و “من-خیلی-خوب-من-می-را-این-جک-راه رفتن.”

تبلیغات

مثال: من سه و یک امکان و شریک زندگی من است و ممکن است. برای تلفن های موبایل مانند هشت به من!

رک: برای جمع آوری این کتاب است.

هر تیم تصمیم می گیرد خود را ركنج پروتکل. برخی از تیم ها تعیین کاپیتان به عنوان racker. برخی را که وظیفه به خدمت بازیکن, در حالی که دیگران تعیین می کند که هر بازیکن قفسه کتاب خود را. چرا که هیچ کس نباید لمس یک کتاب شما برنده نیست, اگر شما قفسه کتاب شما در نظر گرفته اند و آن را به دست آورد. یکی از قوانین نانوشته پیک می گوید اگر شما در حال حیله گر به اندازه کافی به قفسه کتاب شما برنده نیست ، (من حدس می زنم که قانون نوشته شده است در حال حاضر).

تبلیغات

اگر چه بسیاری از قوانین متفاوت وجود دارد تنها یک جهانی پذیرفته شده راه به قفسه کتاب در بعدم پیک:

Illustration for article titled How to Play Black Spades, Part 2: The Glossary

عکس: مایکل هریوت

تبلیغات

مثال: قفسه کتاب از آنجا که شما در حال انجام هر چیز دیگری. و عجله بسر می رسانید تا قبل از پلیس اینجا دریافت کنید.

خواندن هیئت مدیره: استفاده از استراتژی های ارزیابی این کارت شده اند که در یک دست در مقابل کارت شما در حال برگزاری است.

تبلیغات

اگر چه سطح کارشناس پیک تجارت خوانده می تواند هیئت مدیره و در پرواز گیری مانند Peyton منینگ می خواند یک دفاع حتی یک تازه کار می توانید بخوانید مدیره. برای مثال اگر شما در حال برگزاری یک تنهاست جک قلب پس از همه بازی های برگزار شده است هر دو در یک جوکر-Joker-شیطان بازی شما باید به طور خودکار می دانم که حداقل یک بازیکن خواهد بود برش بعدی قلب منجر شود. حالا فرض کنید شما برنده قبلی که به نوبه خود با king قلب و هم تیمی خود را ایفا ملکه ؟ که باید به اطلاع شما که شریک زندگی خود را برش و شما باید رهبری را با قلب.

دیدن ؟ شما فقط به عنوان خوانده شده در هیئت مدیره.

مثال: شما در حال خواندن ، چرا شما سوئیچ مناسب پس از شما فقط به تماشای من پرتاب کردن ملکه ؟ پلیس در حال میخوام دستگیری الاغ خود را!

تبلیغات

دبه: به بازی یک دست کت و شلوار به غیر از یکی که منجر شود در حالی که هنوز نگه داشتن یک کارت از کت و شلوار منجر, که آیا آن را عمدی است یا نه.

در پیک یک حریف که یک دبه کردن است که به عنوان سه کتاب. اما وجود دارد بسیاری از قوانین در اطراف یک reneging حادثه که در هر قسمت به سرعت تکامل می یابد به یک دادگاه عالی مورد. تا زمانی که این کتاب رسما متصلب این دبه کردن است که تنها یک اشتباه است. سپس دبه خلاف کاران باید به نوبه خود بیش از دقیق کتاب که شامل دبه بدون هر گونه کمک از خارج. اگر متهم در نوبت بیش از این اشتباه کتاب دبه accusal نامعتبر می شود و حتی ممکن است مدیون reneger یک کتاب, با توجه به برخی از قوانین خانه. اگر خلاف کاران تبدیل بیش از حق کتاب را reneger حق درخواست تجدید نظر با درخواست شاکی برای اثبات که کارت هر بازیکن ایفا کرده است. اگر reneger محکوم است اما اینطور نیست که سه کتاب که باید پرداخت آن در آینده ، Reneging یکی از پایین ترین چیزهایی که شما می توانید در بعدم پیک. در عین حال به نحوی این reneger همیشه کسی است که به پایان می رسد تا از جا در رفته.

تبلیغات

مثال: شما کسی است که reneged. آیا شما دیوانه است ؟ نمی شود یک reneger با نگرش.

Sandbagging: خواسته یا ناخواسته مناقصه پایین. همچنین به نام “underbidding.”

تبلیغات

Sandbagging تنها نشان داد زمانی که یک تیم یک مقدار بیش از حد از “کیسه.” در اکثر بازی ها یک بار یک تیم را دسته جمعی تعداد کیسه می رسد ده 100 امتیاز کسر شده از sandbagging تیم نمره.

به عنوان مثال: شما پیشنهاد 3 و 6 تمام توسط خودتان. چرا شما در حفظ و sandbagging?

مجموعه: هنگامی که یک تیم نتواند به تعداد کتاب های آنها پیشنهاد داد.

در حال تنظیم است که چه انگیزه برخی افراد برای دبه بودن مجموعه یکی از تحقیر آمیز ترین چیز در همه blackdom. من یک بار مورخ کسی که به تماشای من مجموعه ای در دست که در آن من پیشنهاد هیئت مدیره. حتی اگر او گفت که او با شکست من به تاریخ آینده NFL بازیکن است که او هنوز به من هنوز هم فکر می کنم او به من چپ چرا که او یک بار دیدم من مجموعه ای که من پیشنهاد هیئت مدیره.

تبلیغات

من کاملا نمی دانند که آنچه در آن معنی است که مردم سفید نام برای گرفتن مجموعه “شکستن قرارداد.” اما من می دانم که آن را به معنی چیزی.

مثال: افسر شریک زندگی من به من گفت که او می دانست که چگونه به بازی spades اما تیم من تنظیم شده است سه بار. آن را باید یک قانون در برابر آن! اظهارات نادرست به یک پیک شریک ؟ سهل انگاری فاحش? دروغ? چیزی!

تبلیغات

خودکشی: مناقصه یک نابینا ده.

اگر چه نتیجه این است که 200 امتیاز این است که یک حرکت ناامید.

آیا من ذکر من آن را یک بار ؟

مثال: من میخوام پیشنهاد یک نابینا ده از آن چیزی است که من اساسا آیا با انتخاب شما را به عنوان یک شریک.

تبلیغات

صحبت کردن در سراسر هیئت مدیره: غیر مجاز صحبت کردن به یک شریک در مورد بازی به اجازه دهید آنها را می دانم که چه باید بکنید.

گاهی اوقات صحبت کردن در سراسر هیئت مدیره را شامل نمی شود به صحبت کردن. گاهی اوقات از آن است که یک نگاه و یا یک سیگنال. گاهی اوقات آن را بر روی کامپیوتر کاربر اجازه دادن به یک شریک می دانیم که کارت به بازی و یا چگونه بسیاری از کارت های خاص کت و شلوار شما را ترک کرده اند.

تبلیغات

مثال: افسر نمی تواند شما حداقل بازداشت او را برای صحبت کردن در سراسر هیئت مدیره ؟ او گفت: او به عشق خود را به چهار کشش او ملاقات در سه نوع مختلف لرزش مفاصل اما تنها به آنها سه حلقه. من می دانم که این بدان معنی است که او تا به حال چهار قلب سه باشگاه و یک الماس!

میوه ها را: دیدن “sandbagging.”

راه رفتن: وقتی که پایین کارت به طور غیر منتظره برنده یک کتاب است.

راه رفتن یک ملکه است متوسط پيشرفت اما گاهی اوقات اگر شما خواندن هیئت مدیره حق شما حتی می توانید پیاده روی جک یا ده.

تبلیغات

مثال: آقا از او اجازه دهید من نه از باشگاه رفتن فقط در حال حاضر من نمی رفتن به اتهامات مطبوعاتی.


مطالعه این شرایط چرا که آنها خواهد شد در امتحان نهایی. و در پیک هر بازی یک امتحان نهایی.

تبلیغات

فردا ما بازی پیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de