چگونه به WFH آسان است ؟ ما باید 7 ارسال ها برای شما

چگونه به WFH آسان است ؟ ما باید 7 ارسال ها برای شما – سبک زندگی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:26 IST | Jaison Lewis | بمبئی

در اینجا هک برای کاهش زمان اما نه کیفیت خود را تحویل

کار از خانه به معنی شما می توانید برخی از کلید های میانبر است که شما احتمالا نمی تواند در محل کار خود و هنوز هم موفق به ارائه کار با کیفیت. در اینجا برخی از ارسال ها به منظور کاهش حجم کار شما و گرفتن برخی از زمان فراغت به پخت که نان موز شما ولع مصرف شده است.

نگاهی به چرت زدن
چرت زدن در یک دفتر است که معمولا ناپسند اما در صفحه اصلی شما می توانید آن را بخشی از کار خود را به زندگی است. برخی از مطالعات نشان داده اند که مصرف یک چرت زدن می تواند به افزایش هوشیاری و بهره وری. با این حال وجود دارد برخی از قوانین به چرت زدن; شما نمی توانید چرت زدن بیش از 20-26 دقیقه و شما باید در حالت ایده آل نیست و چرت زدن پس از 3 ساعت آن را به عنوان برهم زدن چرخه خواب خود را. یک برنامه به نام Nap26 می تواند کمک به شما در دستیابی به این 26 دقیقه قدرت چرت زدن. همه شما باید انجام دهید این است که با استفاده از یک جفت هدفون و اجرای برنامه است.

صحبت, نمی, نوع
چرا نوع که شما می توانید تعیین می کند. وجود دارد بسیاری از مناسب و معقول صدا-به-متن مبدل در دسترس, اما یکی از بهترین اژدها صفحه اصلی هزینه خواهد شد R11,500. که گفت:, آن است که یک سرمایه گذاری ارزشمند برای کسانی که جدی در مورد تایپ کردن. اما برای بسیاری از ما وجود دارد دیکته.io یک وب سایت است که اجازه می دهد تا شما دیکته کردن یک بلوک از متن را از سمت راست مرورگر خود را. مطمئن شوید که آن را به عنوان قوی به عنوان اژدها اما حداقل آن را با این نسخهها کار.

قبل از ارسال کار خود را ایمیل
اگر شما مانند من هستند, الهام, اعتصاب در عجیب ترین زمان و عجیـب ساعت. عمدتا آن را به هر کسی ارسال یک ایمیل کار یا یک شخصی. زمان آن است که من همه اما فراموش ایده عالی است. بومرنگ می تواند شما را نجات از این مخمصه. این یک جیمیل فرمت است که می تواند برنامه ایمیل فرستاده می شود و در زمان های خاص. بنابراین شما می توانید نوع خود را الهام گرفته از ایمیل و سپس آن برنامه را ارسال می گویند 10 صبح به جای 2.30 هستم. شما همچنین می توانید آن را با یادآوری اگر شما نمی شنیدن از فرد است.

به یک دستیار
تدوین دقیقه از یک جلسه و یا یک تماس کار می تواند یکی از آزار دهنده ترین چیز در جهان است. این می تواند حل شود با کرم شب تاب است.ai. شما می توانید تقویم خود را با برنامه ها و کرم های شب تاب را به طور خودکار به عنوان بخشی از دیدار با ضبط و تولید یک رونوشت از ملاقات با تقریبا بدون تعامل با کاربر. شما همچنین می توانید ها قبلا ثبت تماس ها و دریافت اسکریپت. برای کاربران رایگان شما می توانید ذخیره تا 3000 دقیقه مکالمه. چیزی بیشتر و شما را مجبور به پرداخت هزینه اشتراک.

تصمیم گیری
چه به خوردن آنچه که نشان می دهد به تماشای آنچه که موسیقی برای گوش دادن تنها برخی از تصمیم گیری های ما صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد. چگونه در مورد به جای تلاش برای کشف این چیزهایی که شما را ترک آن را به سرنوشت. چرخش چرخ برنامه اجازه می دهد تا شما را به تنظیم چرخ از فورچون که شما می توانید و سپس چرخش به تصمیم گیری سریع. آن وقت در مورد سرنوشت برخی از بلند کردن اجسام سنگین.

Spellcheck مانند یک رئیس
Grammarly است spellcheck در استروئید. آن را می توانید دستور زبان و نحو و حتی به شما می دهد یک نمره کلی برای نوشتن خود را. آن را با دقت نشان می دهد بهترین اصلاحات 99 درصد از زمان. Grammarly می توان از وب سایت خود را به عنوان پسوند در مرورگر خود و حتی در مایکروسافت ورد. نسخه رایگان شما نیاز به ثبت نام یک حساب کاربری و برخی از محدودیت است اما هیچ چیز شما نمی توانید بدون زندگی می کنند.

برنامه برای کشف بیشتر در زمان
چسبیدن به یک برنامه واقعا می تواند تبدیل کار خود را-از-خانه وضعیت از آزار دهنده به سعادت است. من شخصا مانند پیدا کردن زمان من هرگز می دانستم که من تا به حال. بهترین نرم افزار برنامه ریزی برای دریافت سازمان یافته است که هر یک انجام دهید. این برنامه ساده برای استفاده و آن را سازماندهی خود را به وظایف است که شما می توانید با تعیین یک چارچوب زمانی برای. شما می توانید استفاده از آن برای سازماندهی هر دو خود را در خانه و دفتر کار. آن را همگام سازی در تمام دستگاه ها به طوری که بدون توجه به آنچه دستگاه شما با استفاده از جمله الکسا و گوگل دستیار شما به آن دسترسی دارند. به من اعتماد کن این یک چیز را به شما صرفه جویی در مقدار دیوانه از زمان.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im