چگونه به دست شستشوی لباس زیر (و در واقع آنها را تمیز)


من در مقاله ای برای نیویورک تایمز در مورد چگونه به دست شستن لباس های زمانی که یکی از دوستانم پیامک من “من یک سوال در مورد شستن دست من ناخالص لباس زیر. چگونه می توانم آنها را در واقع ، آیا شما اسکراب فاق? آیا شما استفاده از مواد شوینده خاص برای میگم “پروتئین لکه”?

تبلیغات

آن را یک تصادف و یک نوع خوش شانس یکی چون من قادر به پهلو سوال را برای استفاده در این ستون: در طول سال به من آموخته ام که چیزهایی هست که من نمی توانم بگویم در نیویورک تایمز مهم نیست که چگونه مفید یا جهانی آنها ممکن است برای خوانندگان. (“Anal غدد” یکی از آنها است.) (این یک سگ چیز.) به همین دلیل است که زمانی که من کردم که سوال خوبی است در حالی که من در حال نوشتن این راهنمای شستن دست من حتی نمی سعی کنید برای به دست آوردن یک بخش به طور خاص در مورد لباس زیر در مقاله است. به جای من منتظر و نوشتن در مورد آن را در اینجا! و بنابراین در اینجا می آید عقل من به وضع شما در مورد دست شویی لباس زیر.

درمان لکه

شما می توانید فکر می کنم از دست شویی که اساسا تقلید ماشین لباسشویی (آب مواد شوینده و اضطراب غوطه ور شدن بیشتر آب برای شستشو) — و تقریبا هر چیزی شما می توانید در یک ماشین لباسشویی شما می توانید تکرار در شستن دست ها-وضعیت.

تبلیغات

سه تا از شایع ترین لباس زیر لکه ها شما روبرو می شوند همه سقوط به پروتئین لکه دسته—جنسی مایعات/تخلیه خون و مدفوع. این بدان معناست که همه آنها می تواند تحت درمان با همان دسته از حذف لکه های محصولات: آنزیمی لکه پاک.

شما همچنین می توانید با استفاده از مقدار بسیار کمی—کمتر از یک چهارم از یک قاشق چای خوری—یک مایع شوینده لباس های شسته شده است که دارای یک آنزیم-سنگین فرمول به قبل از درمان لکه ها.

یکی دیگر از چیزی است که اتفاق می افتد با رنگ سفید و رنگ روشن لباس زیر است که در طول زمان آنها می تواند تبدیل به تیره رنگ. اگر شما می خواهید برای معکوس dinge, سعی کنید با اضافه کردن یک مقدار کوچک از OxiClean به شستشو و اجازه لباس زیر خیس کردن به مدت 30-60 دقیقه است.

تبلیغات

روش شستشو

علاوه بر مراحل ذکر شده در راهنمای من به دست شویی لباس های شما نیز بهره مندی از اضافه کردن یک مرحله اضافی در هنگام شستشو داند: پس از شما آنها را در آب با مواد شوینده مالش محل انشعاب بدن انسان در برابر خود و در حالی که غوطه ور در آب. این کمک خواهد کرد که به کار درمان لکه, اگر شما با استفاده از یک ماده شوینده و آب به الیاف لباس زیر قبل از خیساندن آن کسانی که لکه های پایین.

تبلیغات

درجه حرارت آب

پروتئین رنگ لباس بهترین شسته در آب سرد; پروتئین را دریافت کنید چسب مانند در آب گرم آن را بسیار مشکل تر برای حذف. اگر آن را راحت تر و سرد یا آب ولرم خوب است به استفاده از, شما لازم نیست برای استفاده از یخ و آب سرد است. به عنوان طولانی به عنوان شما به یاد داشته باشید برای جلوگیری از آب که داغ به لمس شما-OK. شما همچنین می توانید پوشیدن دستکش خانگی در حالی که شستن دست لباس اگر آن را راحت تر برای شما این است به خصوص توصیه می شود برای افرادی که پوست های حساس است که ممکن است تبدیل به تحریک توسط قرار گرفتن در معرض مواد شوینده.

تبلیغات

اجتناب از تحریک پوست

در طول سال ها من به کمک افرادی که با مشکلات دست laundered, لباس زیر باعث عفونت های قارچی و التهاب است. راه حل این است که همیشه همان:

1. فکر نمی استفاده بیش از حد مواد شوینده;

2. شستشو لباس زیر بسیار خوبی است.

در واقع مسئله این است که مواد شوینده باقی مانده و باعث سوزش. می توان آن را آسان به فکر می کنم که بیشتر با استفاده از مواد شوینده = تمیز تر اما این قضیه صادق است. استفاده بیش از حد از مواد شوینده به این معنی است که کف صابون را پشت در الیاف که نیست = تمیز! بنابراین راه برای اطمینان حاصل شود که لباس زیر خود را واقعا پاک است به مطمئن شوید که آنها به طور کامل شستشو داده از کف صابون. من برای پیدا کردن دو برابر رویکرد به شستشو با این نسخهها کار بهترین:

تبلیغات
  • پس از تخلیه از کف دار آب شستشو, شستشو هر جفت از لباس زیر به آرامی در حال اجرا آب (جلوگیری از استفاده از نیروی پر از شیر به عنوان آن می تواند پارچه های ظریف به کشش) توجه ویژه به شستشو فاق منطقه با مالش پارچه در برابر خود در زیر آب در حال اجرا.
  • پاک کردن پلاگین و دوباره پر کردن مخزن با آب تمیز و آبکشی لباس زیر دوباره.
  • تکرار.

سه rinsings من پیدا کردم که عدد سمت راست به اطمینان حاصل شود که لباس زیر به طور کامل شستشو از مواد شوینده باقی مانده است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de