چگونه به رنگ مو خود را در خانه و بدون از بین بردن حمام خود را


آیا شما در میان بسیاری از مردم با توجه به رنگ موی خود را در طول حبس خود?!? من عمیقا از شما حمایت لعنتی اطراف خود را با رنگ مو در حال حاضر. (چتری بسیار است. لطفا اضافه کردن به دولت فعلی خود را از پریشانی برش زشت موی چتری.)

من می خواهم شما را به دانستن برخی از چیزهایی که قبل از فرو رفتن در به طوری که شما لازم نیست همچنین تا پایان رنگ آمیزی خود را تمام و حمام — من یک منبع خوب در این یکی چرا که در علاوه بر این به یک, تمیز, فرد, من هم یک فرد بوده و در رنگ آمیزی مو خود من پس از ’80s در. شما بله که حق خوانده شده! اولین تاخت و تاز کردن به رنگ مو من بود در خانه jammie مربوط قرمز حنا (من تا به حال اجازه!) به عنوان یک دختر 13 ساله در سال 1989.

تبلیغات

پس از آن من sported سایه های مختلف از رنگ های قرمز و بنفش و صورتی و سیاه جیگر (ناخواسته) بی تدبیر سرزرد, و یک بار در طول یک تیره به خصوص در زندگی من به نام ‘ازدواج’ من طبیعی سبزه رنگ. که راه من از این و گفت: خود را در خانه رنگ مو سالمند است که در اینجا توجه خود را!

راه اندازی بسیار مهم است

قبل از اینکه شما شروع به مخلوط کردن رنگ جهنم است شما حتی قبل از باز کردن بسته بندی, وجود دارد برخی از مراحل شما باید به طوری به عنوان نه به طور کامل خراب کردن حمام خود را:

  • حذف launderable موارد مانند حوله دست, حوله حمام, bathrobes و پارچه تشک حمامرنگ تمایل به چلپ چلوپ کردن در طول برنامه به طوری که آن را به ارزش گرفتن وقت برای پاک کردن پارچه اقلام به طوری که آنها نمی رنگ آمیزی کنید.
  • خط و سطح که در آن شما در حال کار با حوله کاغذی ( روزنامه نیز کار می کند) هنگامی که به شما در تنظیم کردن بطری یا کاسه رنگ و ابزار مانند برس, برس, شانه و یا کلیپ های آنها نمی لکه آشپزخانه.
  • نگه داشتن یک رول حوله کاغذی و یا یک اسفنج نزدیک به سرعت پاک کردن هر گونه نشت و یا میگذرد که ممکن است رخ دهد پس از این زمان کمتر رنگ بر روی یک سطح کمتر به شدت آن را لکه دار خواهد شد.
تبلیغات

بادقت در حالی که رنگ پردازش

هنگامی که شما رنگ موی خود, آن مهم است به یاد داشته باشید که رنگ موی خود و اجتناب از تماس با سطوح سخت و نرم است که رنگ آمیزی کنید و یا مقصور (بسته به راهی که شما در حال رفتن خود را با رنگ) اگر شما به طور تصادفی به قلم مو رنگ کردن در برابر آنها. آن را یک ایده خوب به یک آرام وظیفه و یا شکل از سرگرمی های برنامه ریزی شده برای پردازش زمان بنابراین شما می توانید فقط نشستن و نشستن هنوز هم برای مدت و جلوگیری از حرکت بیش از حد.

تبلیغات

پس از رنگ کردن

حتی با سخت کوش ترین آماده سازی آن را بسیار محتمل است که یک کمی (یا زیادی اوه!) رنگ خواهد شد در جایی آن را تصور می شود. در اینجا چه باید بکنید:

  • اگر رنگ واز روی یک سطح سخت مانند سینک یا کاشی کف شروع با پاک کردن به عنوان بسیاری از آن را به عنوان شما می توانید با استفاده از یک حوله کاغذی, مراقب باشید به لام رنگ و بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر.
  • درخواست یک محصول با سفید کننده در آن به رنگ آمیزی منطقه و اجازه دهید آن را برای چند دقیقه نشستن برای نفوذ به رنگ آمیزی سطح اسکراب آن را با یک اسفنجآگاه باشید که آن را ممکن است بیش از یک پاس به لکه به طور کامل.
  • اگر رنگ واز روی یک دیوار نقاشی شده یک پاک کن سحر و جادو است که احتمالا بهترین شرط بندی برای از بین بردن لکه, فقط مطمئن شوید که به نقطه تست در یک مکان نا معلوم برای اطمینان از پاک کن آسیب نمی زند و رنگ. سحر و جادو مداد پاکن نیز ممکن است کار بر روی سطوح سخت نیز هست.
  • اگر رنگ لکه حوله یا لباس یک محصول به نام SuperClean خانگی تمیز کننده می تواند به عنوان یک خشکشویی پيش اسپری قبل از قاچاق به عنوان معمول است.
تبلیغات
تبلیغات

پست-پست رنگ تمیز

اگر رنگ موهای خود را در خانه یک چیز شما را انجام دهد به طور منظم, آن را یک ایده بد به یک تعیین شده مو با حوله یدکی روزمره خود را حوله از رنگ آمیزی. این هم می تواند یک حوله که شما نمی مراقبت در مورد گرفتن رنگ/سفید تیره رنگی که پنهان خواهد شد تیره تر رنگ رواناب یا سفید اگر شما سفید کننده مو خود را.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im