چگونه این زن است که کمک به پیشبرد سیاه مسیر به سوی آزادی مالی

Thasunda قهوه ای Duckett در نظر گرفته شده است یکی از قدرتمند ترین زنان در بانکداری. او در حال حاضر مدیر عامل تعقیب بانکداری مصرف کننده در جی پی مورگان چیس و کمک می کند تا منجر پیشبرد سیاه مسیرهای. این طرح به عنوان یک فرصت برای “کمک به مردم سیاه و سفید نمودار قوی تر راه به سوی موفقیت اقتصادی و توانمندسازی.” در این قسمت از یک کلمه, Duckett سهام عملی راهنمایی به سوی آزادی مالی در مورد تاریخچه و ادامه داد: تاثیر نژادی شکاف ثروت به عنوان به خوبی به عنوان خود را تربیت است که انگیزه او برای کمک به دیگران به دست آوردن سلامت مالی.

این مهم است که توجه داشته باشید که این ویدئو ثبت شد قبل از شدید جهانی اقدامات در جای خود قرار گرفتند برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و در نتیجه فیلم برداری در زمینه های مختلف مالی. در امریکا, ما می دانیم که سیاه و دستمزد پایین کارگران به شدت بیشتر تحت تاثیر قرار از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از این بحران غیر منتظره.

“به عنوان یک مادر, دختر و بانکی اجرایی COVID-19 تحت تاثیر هر بخشی از زندگی من” گفت: Duckett در بیانیه ای به تعقیب مشتریان. “همه ما در تعقیب دانید که چقدر شما و خود را در جوامع در حال شمارش را بر ما است.”

تبلیغات

در بیانیه اخیر به ریشه Duckett تاکید بر اهمیت ایجاد یک صندوق اضطراری در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“حتی قبل از COVID-19 بحران بسیاری از ما نمی تواند آمد تا با 400 دلار در اورژانس می گوید:” Duckett. “اما در حال حاضر بدون توجه به سطح درآمد شما چیست و این مهم شما مطمئن شوید که شما آماده برای یک رکود اقتصادی است. مطمئن شوید که بودجه خود را تا به روز و اگر شما یکی را نداشته باشند ایجاد یک در حال حاضر.”

سازمان دیده بان بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Duckett و تعقیب پیشبرد سیاه مسیرهای ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im