چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نقشه کشی اوباما از بازنشستگی

توسط گلن برفک و Elaina Plott, نیویورک تایمز

فقط پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد رئیس جمهور, باراک اوباما, سقوط در صندلی خود را در دفتر بیضی و خطاب دستیار ایستاده در نزدیکی آشکارا قرار داده شده, کاسه, سیب, آرم سالم-وعده سیاست به زودی به کنار گذارده و همراه با خیلی دیگر.

“من با انجام این کار گفت: هم اکنون کار خود را با توجه به چند نفر آشنا با بورس.

در عین حال او می دانست که حتی پس از آن که متعارف کاخ سفید بازنشستگی یک گزینه نیست. اوباما 55 در زمان گیر کرده بود برگزاری یک باتون او می خواست برای تصویب به هیلاری کلینتون و زین با یک جانشین که تثبیت در او بر این باور بود که ریشه در یک, عجیب و غریب, شخصی عناد و سیاست های نژادپرستانه واکنش نمونه توسط birther دروغ است.

“وجود دارد هیچ مدل برای من نوع پست-ریاست جمهوری گفت: aide. “من به وضوح اجاره فضا در داخل سر پسر.”

که است که می گویند که اوباما بود و نه متعهد به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بازنشستگی دید — ارام زندگی که شامل نوشتن خورشید بهمراه رگه fairways سیاست کار را از طریق خود بنیاد و خانواده زمان انبوه در دلار جدید 11.7 میلیون و گسترش در تاکستان مارتا.

هنوز بیش از سه سال پس از خروج از 44 رئیس جمهور ایالات متحده است و در تاریخ سیاسی میدان جنگ کشیده و به مبارزه با دشمن مغلوب ساختن پیشی جستن است که hellbent در پاک کردن او توسط یک دوست, جو بایدن که به همان اندازه قصد در آغوش او.

مخاطرات که reengagement همیشه رفتن به بالا. اوباما هیچ اگر نه محافظ میراث او به خصوص در مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از حملات. در عین حال مصاحبه با بیش از 50 نفر در سابق رئیس جمهور مدار تصویر کشیدن تضاد مبارز تلاش برای تعادل عمیق خشم و جانشین او با یک غریزه به خودداری از یک نزاع و جدال است که او ترس ممکن است دندانه محبوبیت خود و به چالش کشیدن جای خود را در تاریخ است.

که حساب هر چند ممکن است در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس در مینیاپولیس. به امریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست, اوباما می بیند فعلی اجتماعی و نژادی بیداری به عنوان یک فرصت برای بالا بردن یک سال 2020 انتخابات دیکته مغلوب ساختن پیشی جستن است گل-ورزشي سبک به چیزی معنی دار تر — به کانال جدید, جوانی, حرکت به سوی یک هدف سیاسی به عنوان او را در سال 2008.

او انجام این کار را با دقت مشخص قصد نگه داشتن او سرد او شهرت خود را سرمایه سیاسی و رویاهای خود را از یک cosseted بازنشستگی دست نخورده است.

“من فکر نمی کنم او مردد است. من فکر می کنم او استراتژیک گفت:” دن فایفر یک مشاور برای بیش از یک دهه است. “او همواره استراتژیک مورد استفاده از صدای خود را; آن را با ارزش ترین کالا.”

بسیاری از هواداران بوده است با فشار دادن او به تهاجمی تر.

“این امر می تواند خوب برای تغییر اگر باراک اوباما می تواند ظهور از غار و عرضه هیچ صبر و تقاضا — یک راه رو به جلو” مقاله نویس درو M نوشت: در یک حد مشترک متوسط پست در ماه آوریل با عنوان “که در آن جهنم است باراک اوباما؟”

ضد: او کار خود را و سزاوار به سمت چپ به تنهایی.

اوباما به نظر می رسد به جایی در وسط. او هنوز هم anguishing بیش از تاريخ نشر خود را مدتها در انتظار خاطرات. اما هفته گذشته او پا تا خود را به اسمی غیر مستقیم انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — decrying یک “shambolic, آشفته, معنی روحیه رویکرد به حکومت” در طول یک آنلاین بایدن جمع آوری کمک. و او ساخته شده یک تعهد از نوع گفتن بایدن حامیان: “هر آنچه که شما تا کنون انجام داده ایم کافی نیست. و من خودم و میشل و بچه های ما را که همان استاندارد است.”

روز پنج شنبه طی دعوت نامه فقط زوم جمع آوری کمک اوباما ابراز خشم خود در برابر رئیس جمهور استفاده از “کونگ آنفولانزا” و “چین” ویروس برای توصیف coronavirus. “من نمی خواهم یک کشور است که در آن رئیس جمهور ایالات متحده به طور فعال تلاش برای ترویج ضد آسیا روحیه و فکر می کند این خنده دار است. من نمی خواهم که. که هنوز هم در شوک و من html کد خاموش” اوباما گفت که با توجه به متن سخنان ارائه شده توسط شرکت کنندگان در رویداد.

اوباما در صحبت با معاون رئیس جمهور سابق و بالا کمپین مشاوران غالبا ارائه پیشنهادات در نیروی انسانی و پیام رسانی. ماه گذشته او به صراحت توصیه بایدن به خاطر سخنرانی هایش کوتاه, مصاحبه, ترد و بریده بریده به طول توییت خود بهتر است به کمپین یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و اقتصاد با توجه به دموکراتیک در افغانستان ،

او علاقه خاصی در بایدن کار در حال پیشرفت دیجیتال عمل مقامات گفت: بهره گرفتن از دوستان قدرتمند مانند LinkedIn بنیانگذار رید هافمن و مدیر اجرایی سابق گوگل اریک اشمیت برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را گفتند.

با این حال او همچنان به آهسته راه رفتن برخی از درخواست ها به خصوص به تیتر بیشتر جمع آوری اعانه. برخی از اوباما در اردوگاه نشان می دهد او می خواهد برای جلوگیری از تحت الشعاع قرار داده نامزد — که بایدن مردم در حال خرید است.

“با تمام معنی تحت الشعاع ما” یکی از آنها به شوخی.

از لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب اوباما اتخاذ یک رویکرد مینیمالیستی: او را نقد سیاست خود را انتخاب نمی مردی که خودش را زیر هنجار از مدنیت مشاهده شده توسط پیشینیان خود را به خصوص جورج دبلیو بوش است.

اما هنجارهای نیست مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی. او روشن ساخته است از همان آغاز که او می خواست برای ریشه کن کردن هر گونه اثری از اوباما حضور از غرب گرا. “او تا به حال بدترین طعم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک بازدید کننده در اوایل سال 2017, زود پرده های جدید — که خیلی متفاوت از اوباما در نظر افراد دیگر که tramped در داخل و خارج از دفتر در آن هرج و مرج دوره است.

FILE Pins for sale in ...

Maddie McGarvey نیویورک تایمز

پین برای فروش در کلیولند اوهایو در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما صحبت کرد, Sept. 13, 2018. بیش از سه سال پس از خروج از 44 رئیس جمهور ایالات متحده در یک میدان جنگ سیاسی او مدت زمان طولانی تر به ترک کشیده و به مبارزه با دشمن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که hellbent در پاک کردن او توسط یک دوست, معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که به همان اندازه قصد در آغوش او.

لغو شد برجسته تر زمانی که آن را به سیاست. یکی سابق مقام کاخ سفید به یاد می آورد تهمت قطع زود هنگام ارائه به مطمئن شوید که یکی از کارکنان پیشنهاد بود نه “اوباما یک چیز.”

در طول انتقال یک مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار فکر کردم از چاپ کردن دقیق چک لیست از اوباما در مبارزات انتخاباتی وعده از رسمی کاخ سفید سایت به repurpose به عنوان یک نوع از لیست آمار با توجه به دو نفر آشنا با تلاش.

“این است که شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن است همه چیز در مورد رئیس جمهور اوباما و تخریب میراث او. این وسواس او گفت:” Omarosa Manigault نیومن یک “شاگرد” جانباز و تا زمانی که او خروج یکی از سیاه و سفید چند مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن West Wing. “رئیس جمهور اوباما نمی خواهد بود قادر به استراحت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تنفس است.”

به عنوان انتقال کشیده اوباما تبدیل شد به طور فزاینده ای مضطرب در آنچه که او را دیدم به عنوان بی تفاوتی رئیس جمهور جدید و بی تجربه تیم است. بسیاری از آنها را نادیده گرفته و این جلسه کلاسور کارکنان خود را تا به حال زحمت تولید شده در جهت سابق اوباما و مشاوران و به یاد می آورد.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن او تا به حال هیچ ایده چه چیزی او را به انجام” اوباما گفته یک مشاور از دفتر بیضی روبرو می شوند.

طول, انتقال, Paulette Aniskoff جانباز West Wing دستیار شروع به نصب و راه اندازی یک سازمان سیاسی سابق مشاوران برای کمک به اوباما در دفاع از میراث او کمک دیگر دموکرات ها و برنامه ریزی برای استقرار خود به عنوان قائم مقام در سال 2018 midterms.

او باز به تلاش اما چشم خود را بر روی خروجی. “من شما را به انجام آنچه شما می خواهید مرا به انجام,” او گفت: Aniskoff تیم اما موظف آنها را با دقت روی صفحه نمایش از هر گونه ظاهر است که اتلاف وقت و یا هدر دادن سرمایه سیاسی است.

اوباما شد و سپس به عنوان در حال حاضر, بنابراین مصمم به جلوگیری از گفتن رئیس جمهور جدید را که نام یکی از دستیاران به شوخی پیشنهاد آنها اشاره به او را به عنوان “او-که-باید-نمی-تواند-به نام” هری پاتر سیمان, Lord Voldemort.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ مشکل در نامگذاری نام. در ماه مارس سال 2017 او به دروغ متهم اوباما شخصا از سفارش نظارت از ستاد به tweeting “چقدر کم شده است رئیس جمهور اوباما رفته به tapp گوشی من در طول بسیار مقدس روند انتخابات. این است که نیکسون/واترگیت. بد (یا بیمار) پسر!”

آن را یک نقطه عطف از انواع. اوباما گفت Aniskoff تیم او را از تماس خود را جانشین نام در سال 2018 midterms. اما نه زیادی.

آن بود گفتن چگونه اوباما صحبت در مورد تهمت که سقوط: او با اشاره به او را کمتر به عنوان یک فرد نسبت به یک نوع اپیدمیولوژیک رنج در بدن, سیاسی گسترش خود را جمهوری خواه توانمندسازها.

“آن نیست شروع با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او یک علامت است نه علت,” او گفت: “kickoff سخنرانی در دانشگاه ایلینویز در ماه سپتامبر سال 2018 است. آمریکا نظام سیاسی او اضافه شده بود “سالم” به اندازه کافی به شکل “آنتی بادی” برای مبارزه با سرایت از “ناسیونالیسم نژادی.”

افزایش فریاد برای عدالت نژادی باید لنت 2020 کمپین یک انسجام برای اوباما یک سیاستمدار راحت ترین cloaking انتقاد خود از حریف در زبان جنبش سیاست است.

اوباما در اولین واکنش به اعتراضات افراد نزدیک به او گفت که اضطراب — که اسپاسم شورش خواهد چرخش خارج از کنترل و بازی به مغلوب ساختن پیشی جستن روایت از یک یاغی باقی مانده است.

اما تظاهرات مسالمت آمیز در زمان کنترل اشتعال یک جنبش ملی است که به چالش کشیده تهمت بدون اینکه او را نقطه کانونی آن.

به زودی پس از در وسط یک استراتژی تماس با مشاوران سیاسی و سیاست کارشناسان در بنیاد هیجان زده اوباما تلفظ است که “یک خیاط ساخته شده لحظه” وارد شده بود.

او در پاسخ به این فلوید قتل و کمتر در مورد چکش مغلوب ساختن پیشی جستن از مورد تشویق افراد جوان که آهسته در آغوش بایدن برای رای دادن. زمانی که او تصمیم گرفت به صحبت های عمومی آن را به میزبان یک فروم آنلاین برجسته یک تخته سنگ از پلیس اصلاحات که هیچ جا رفت در دوره دوم خود.

در این معنا, نقش او در راحت ترین اشغالگر است و این کار او یک بار پس از بیش از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de