چگونه 20 سال, Kieran o’brien انتخاب ساده ترین راه برای موفقیت در رسانه های دیجیتال!

چگونه 20 سال, Kieran o’brien انتخاب ساده ترین راه برای موفقیت در رسانه های دیجیتال! – شیوه زندگی

انتشار: Jun 02, 2020, 19:33 IST | همکاری محتوا | بمبئی

20 ساله Kieran o’brien که تا به حال رویاهای یک حرفه ای به دنبال در رسانه های دیجیتال, انتخاب ساده ترین راه برای موفقیت پیدا کردن آنچه که!

Kieran O'Brien

Kieran O’brien

زمانی که 20 ساله Kieran o’brien تصمیم به پیدا کردن یک حرفه ای در رسانه های دیجیتال بازاریابی فضایی حدود یک سال پیش او را انتخاب ساده ترین راه برای موفقیت – تخصص! با شرکت خود GearedSocial او را فراهم کرده است که صنعت خودرو یک پلت فرم برای ساخت علامت های تجاری از طریق رسانه های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال. هرگز از شنیده می شود چیزی شبیه به آن یکی قبل از ، و در حال حاضر او آوردن و در عین حال یکی دیگر از مفهوم انقلابی در تبلیغات و بازاریابی از طریق رسانه های آنلاین – ShopAccelerator!

چه ShopAccelerator?

آن است که یک پشته انجام می شود-برای-شما راه حل های بازاریابی برای کسب و کار خودرو. این ترکیب اختصاصی تولید سرب و رزرو وقت ملاقات نرم افزار با یک آژانس بازاریابی کارکنان همه برای یکی کم ماهانه نگهدارنده. کیه با اعتماد به نفس است که ShopAccelerator در حال رفتن به راه انقلابی خودرو مغازه های تولید منجر می شود و مشتریان. در واقع آنها در حال حاضر تعداد زیادی از مردم در این پلت فرم.

آغاز

کیه پا به بازاریابی دیجیتال زمانی که او اولین مربی مت کاری از او خواست به اجرای کمپین رسانه های اجتماعی خود را برای تعمیر خودرو فروشگاه. پروژه کیه خیلی با وسواس این زمینه که او شروع به آموزش خود را همه چیز در مورد بازاریابی دیجیتال – یک عادت است که در ادامه به این روز است.

چرا ماشین ؟

چرا او را انتخاب خودرو به تخصص در Kieran یک پاسخ ساده”من عاشق ماشین. خیلی ساده است!” او در ادامه توضیح میدهد:”شما می توانید خیلی بیشتر به راحتی تبدیل به یک قدرت در تو رفتگی در دیوار شما. صاحبان کسب و کار اعتماد مردم است که درک خود را از کسب و کار و صحبت می کنند زبان خود را. من انتخاب صنعت خودرو و دو را در یادگیری همه چیز من می توانم در مورد آن. در حال حاضر من به عنوان یک متخصص صنعت با تمرکز بر یک تو رفتگی در دیوار.” در نظر او هنگامی که شما ایجاد تو رفتگی در دیوار خود و در آنچه به شما عشق شما عشق را به انجام آنچه شما هر روز انجام دهید و آن دیگر احساس می کند مانند شما در حال کار.

بازگشت به GearedSocial

GearedSocial فراهم می کند خدمات رسانه های اجتماعی و نسل سرب, به, خودرو, کسب و کار, بنابراین کمک به آنها را کشف جدید درآمد منابع آنلاین. توصیف خود را سرمایه گذاری کیه می گوید:”وجود دارد تن از بازاریابی دیجیتال سازمان های خارج وجود دارد وجود دارد و بسیاری از تخصص در aftermarket قطعات خودرو صنایع.” که نوع تخصص کمک کیه در ایجاد یک فضای منحصر به فرد در کسب و کار بازاریابی. از نصب دانلود رایگان فایلهای Pdf برای صاحبان کسب و کار برای ایجاد یک رسانه های اجتماعی دوره آموزشی کیه در تلاش است برای پر کردن در هر فاصله که او می تواند پیدا کردن در بازاریابی آنلاین فرآیند برای صنعت خودرو است. او نیز تا حد زیادی درگیر در رسانه های اجتماعی با Instagram صفحه, میان چیزهای دیگر.

تا کنون کیه کار کرده است با برخی از مارک های معروف و تاثیرگذاران در این صنعت است. همانطور که برای برنامه های آینده خود او می خواهد به انجام فقط یک چیز در مقیاس بالا!

امروز فقط 20 سال, Kieran در حال حاضر یک خودرو مشاور بازاریاب دیجیتال و رسانه های اجتماعی قدرت. این همه به دست آمده است با مطالعه و تخصص! اگر این بچه را حرفه ای سفر نیست الهام بخش به عنوان جهنم چیست!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>