چگونه تامیل نادو شد هند برای اولین بار دولت به انجام 10 لاخ COVID-19 آزمون

تامیل نادو در روز پنج شنبه پیشی نقطه عطفی از 10 لاخ RT-PCR آزمایش برای COVID-19. این است که به عنوان یک ستوده feat با توجه به اینکه تامیل نادو است که دولت برای اولین بار در هند انجام داده اند. توسعه در یک زمان می آید زمانی که تجمعی تعداد نمونه های آزمایش در هند است که در حدود 2 لاخ کوتاه از 80-لاخ خوانده شده را علامت.

برای چشم انداز, Tamil Nadu تا به حال به سختی انجام می شود و در مجموع 3000 آزمون در تاریخ 1 آوریل. اما در ماه های بعد تست شد فوق العاده یافت بنابراین امکان دولت برای رسیدن به 10 لاخ خوانده شده را علامت.

از نظر COVID-19 تست امکانات صرفا از 17 آزمایشگاه در آغاز ماه آوریل پنج برابر افزایش دیده شده است و در حال حاضر 89 کاربردی آزمایشگاه در دولت است. طبق اطلاعات از وضعیت سلامت بولتن 47 از این تست در آزمایشگاه های دولت امکانات در حالی که 42 از آنها خصوصی هستند.

تامیل نادو وزیر بهداشت Dr Radhakrishnan گفت که اگر تست شد و آهسته در آغاز دولت در نهایت مقیاس آن را به سرعت.

“در ابتدا آن را در زمان یک زمان کمی برای رسیدن ICMR مصوبات جدید labs اما ما مشتاق بودند در افزایش هر دو دولتی و خصوصی labs. آن را اساسا یک استراتژی متمرکز به مرکز آزمون هر 30kms در مناطق بزرگتر. بر اساس آنچه که ما وزیر مورد بحث بود با کارشناسان بهداشت و درمان ما شده اند به شدت با روش RT-PCR (بیشتر قابل اعتماد) آزمون تنها و ramping تا اعداد,” او گفت: WION.

در شرایط آزمون هر یک میلیون بیش از حد, Tamil Nadu در صفوف به مراتب بالاتر از میانگین ملی است. هر دولت آمار و ارقام که منتشر شد در اوایل این ماه, Tamil Nadu در حال آزمایش 8,666 نمونه در هر میلیون در حالی که میانگین ملی بود در 4,657. کارشناسان مشغول به کار در این زمینه را به آن مدیون فداکاری کارکنان در آزمایشگاه تست. میکروبیولوژی و آزمایشگاه تکنسین گفته می شود نهان قهرمانان این نبرد که خود را خسته کننده کار نیاز به مقدار زیادی از دقت و شامل ریسک بالا.

“همه ما تست در آزمایشگاه های وابسته به روش RT-PCR ماشین آلات و بسیاری از این ماشین آلات نیاز به وارد, وجود دارد همچنین تاخیر در عرضه با توجه به چالش های لجستیکی. اما در تامیل نادو ما تصمیم به راه اندازی بیشتر در آزمایشگاه با استفاده از RT-PCR ماشین آلات که در حال حاضر در دسترس در آموزش و موسسات تحقیقاتی. دولت ما آزمایشگاه های آزمون حدود 80% از کل نمونه کار 24 ساعت شبانه روز و در تمام طول هفته” Dr S Raju, معاون, دولت, بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت WION.

در هفته های اخیر, Tamil Nadu شده است به طور مداوم تست فوق 20,000 نمونه ها به صورت روزانه. در روزهای خاصی وجود دارد بیش از 33000 نمونه های آزمایش. مقامات می گویند که نزدیک به 80 درصد از 10 لاخ (یک میلیون) آزمايشات انجام شده در دولت labs با باقی مانده در حال انجام در مراکز خصوصی.

“چنین پوسته پوسته ممکن است زیرا ما اخذ شده است کافی تست کیت از آمریکا و کره جنوبی و حتی برخی از…. در موازات ما نیز با قرار دادن سفارشات برای اطلاعات بیشتر RT-PCR ماشین آلات, اما ما در جلسه ای فوری مورد نیاز با وارد شدن این ماشین آلات با حمایت از بخش های مختلف و موسسات تحقیقاتی. برخی از آنها به آموزش عالی در بخش دامداری و شیلات و غیره” دکتر رجا اضافه شده است.

در حالی که سریع سطح شیب دار تا از تست قابلیت شده است به طور گسترده ای قدردانی کارشناسان همچنین نشان می دهد برخی دیگر از اقدامات اضافی که در تامیل نادو می تواند به دنبال در زمان آینده.

“ستوده است که ما پیشی گرفته اند یک میلیون آزمون در یک کشور است که دارای 8 کرور جمعیت اما در مناطق خاص تست نیاز به افزایش یافته است. چنای (درون بدن مدنی محدود) دارای یک جمعیت حدود 1 کرور اما ما تنها حدود 10000 آزمون در روز است. این تست در چنای و آن سه مجاور مناطق کنچیپورم, تیرووللور و چنگلپتو که ترکیب جمعیت بیش از 2 کرور باید کوچک بالا و حتی بیشتر” بهداشت و درمان مشاور,,,, Dr Sumanth C رامان گفت WION.

علاوه بر پوسته پوسته شدن تست اعداد کارشناسان همچنین اشاره می کنند نسبت به گسترده تر تست در میان گروه های مختلف مردم است.

“متحده در حال آزمایش مردم بر اساس آخرین ICMR دستورالعمل, اما آنها همچنین می تواند یک گام جلوتر و تست سن جمعیت بیماران مبتلا به سرطان, گروه های آسیب پذیر زنان باردار ، این تست می تواند انجام شود در سراسر لایه های اجتماعی و در تصادفی. برای مثال یک خانم باردار و یا یک بیمار سرطانی باید از حد قرار گرفتن در معرض عفونت در حالی که در خانه است. اما در صورتی که تست مثبت به این معنی است که وجود دارد بسیاری از موارد در محل خود. آزمایش تصادفی برای این گروه و آن را نشان می دهد بیشتر موارد. Covid-19 تست قبل از اعتراف به همه شهروندان ارشد(برای بیماری های دیگر) و زنان باردار در بیمارستان ها نیز یک استراتژی خوب” D. K Kolandaiswamy که به تازگی بازنشسته به عنوان تامیل نادو مدیر بهداشت عمومی و طب پیشگیری گفت: این خبرنگار.

“از چند صد روزانه تست در مارس و آوریل آن است که یک رشد فوق العاده ای که در تامیل نادو نشان داده است در قابلیت تست. اما از این پس مردم باید پرداخت صادقانه توجه به شستن دست (با استفاده از صابون) و ماسک-پوشیدن عنوان این چیزی است که باعث کاهش و کنترل این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

روز جمعه در تامیل نادو را به ثبت رساند بالاترین افزایش روزانه از 3,645 موارد نتیجه گرفتن کل مورد تعداد به 74,622. در حال حاضر وجود دارد 32,305 فعال موارد در دولت و 957 نفر تا کنون در برابر ویروس. چنای دارای یک بخش عمده ای از دولت عفونت و حساب برای 49,690 موارد که 20,136 فعال هستند.