چگونه سالن خاموش شدن ناگهانی هستند اخلال سیاه زنان مراقبت از مو

در مارس 23, فقط پس از انتاریو, کانادا اعلام غیر ضروری کسب و کار خواهد بود بسته در تلاش برای کند کردن گسترش covid-19 20 ساله دانشجو به نام Racquell Fogah توییتی ترس او را: “زیبایی فروشگاه عرضه نیست در نظر گرفته شده ضروری خدمات?????” او به دنبال آن است که با یکی دیگر از صدای جیر جیر: یک کلیپ از خانم آبدار از عمر را زنان کوچک: آتلانتا درخواست یک همکار عضو بازیگران “چه جهنم ما gon’ را در حال حاضر؟”

Fogah را ویروسی جیر ساخته شده بود تا حدودی در شوخی. اما در حالی که سلامت در اولویت است بیش از یک مو نگهداری وجود دارد یک هسته از صداقت در او وحشت می کند که به اهمیت مو که همیشه نشان داده نه تنها زیبایی شناسی اما گسترده تر فرهنگی و عاطفی اهمیت است. درایو به نگاه “مرتب” است که آگاهانه توسط هر دو نژادپرستانه استانداردهای زیبایی و صادقانه لذت است که مشتق شده از یک ظاهر طراحی شده و حفظ یک مدل موهای خاص. سیاه, مو می تواند سیاسی می توان آن را دنیوی می توان آن را پر زرق و برق و مقیاس سبک های است که می تواند ارائه شده از آن منجر به یک صنعت عظیم یک ارزش $2.5 میلیارد دلار تخمین محافظه کارانه از جمله شیمیایی relaxers بافتن خدمات و سایر محصولات و حرفه ای لازم را به زنان مورد نظر خود را به نظر می رسد. در عین حال با توجه به covid-19, سالن مجبور شده اند به همراه محلی زیبایی فروشگاه ها عرضه می روم سیاه مردم در سراسر کشور به خود تکیه می کنند مهارت های متنوع برای حفظ موهای خود را به صورت نامحدود جدول زمانی.

در خود من عجله دیوانه به تهیه برخی از اصول اولیه قبل از سخت تر اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند در شهر نیویورک من نگردند تا در یک وان مطبوع ترک-اسپری و یک زن و شوهر از نرم کننده عمیق بسته که من می دانستم که من مو طبیعی خواهد به شدت نیاز در این هفته آمده است. به من ایستاده بود و در داروخانه راهرو بعدی به متوسط بخش quartered برای “قومی مو” من ساخته شده یک یادداشت ذهنی به دنبال هوایی قابل حمل-خشک کردن موتور که مادر من به من فرستاده شده سال پیش که من هرگز به اطراف کردم با استفاده از; هیچ زمانی بهتر از اکنون من نمیفهمد. من تعجب که چگونه بسیاری دیگر از زنان سیاه مثل من یخ زده بود در مقابل یک برج رنگارنگ از مو, مراقبت از لعن خود را برای برنامه ریزی در آخرین دقیقه وقت بافت مو فروشگاه.

هنگامی که مردم در رسانه های اجتماعی مورد بحث روش های زیبایی در طول این بحران مراقبت از مو نوشته شده است به صورت بیهوده و بیمعنی (چگونه می تواند شما احتمالا فکر می کنم در مورد موهای خود را در میان یک طاعون ؟ ) و یا یک بار برای تلون مزاج (برخی از برش موی چتری در سینک سنگ سرد دختر کفال و نگه داشتن آن در حال حرکت). اما این سناریو حذف زنان از تصویر. این ممکن است دشوار برای مستی کثیف تیپ به درک, اما برای زنان سیاه پوست غفلت و عدم تعمیر و نگهداری می تواند منجر به شکستگی و ریزش مو. سیاه حفظ مو روال نه تنها به نگه داشتن خود را ترجیح سبک تازه به دنبال, اما مطمئن شوید که موهای خود را رفتن نیست بلا استفاده در طول راه. مدت زمان طولانی دور از خود اعتماد آرایشگری و کاهش دسترسی به محلی زیبایی عرضه مجموعه سیاه تا به صورت یک لایه از استرس در طول دوره در حال حاضر مشخص شده توسط عدم اطمینان کامل. موهای سیاه و سفید است که یک معامله بزرگ و چه سیاه حرکت ماه های آینده تضمین شده است به یک انتقال بدون درز برای برخی و یک سوار وحشی برای دیگران.

اما در طول تعطیلات آخر هفته, بازیگر Gabrielle Union-وید ساخته شده در مورد covid-19 به عنوان یک زمان تجدید. اتحادیه-وید که معمولا می پوشد نوارهای ارسال شده تصویری از خودش را در حال اجرا دست خود را از طریق کوتاه, طبیعی, قفل با عنوان “زمانی که طبیعی خود را قفل قدردانی قفل کردن.” روز بعد او ارسال شده یک عکس از خودش با نوزاد خود در دو, هر دو تاب مینی afros. “در حال حاضر مادر و نوزاد هر دو تاب طبیعی خود را فر” اتحادیه-Wade نوشته با هشتگ #QuarantineNaturalHairChronicles.


“من یکی از کسانی که نمی کنند خود من مو” گفت: Charlene Carruthers یک نویسنده مستقر در شیکاگو است. “من آرایشگر هستم وفادار به او. او طول می کشد مراقبت از مو من برای من است.” هنگامی که ما صحبت کرد Carruthers آماده به نوارهای و البته مجموعه ای برای نامحدود طول زمان بدون دست ماهر از آرایشگاه او برندا جانسون-Castillo. ایلینوی هم موظف است که تمام غیر ضروری کسب و کار—مانند سالن—نزدیک فروشگاه با توجه به covid-19.

چند هفته پیش زمانی که ایالات متحده در نهایت دریافت آن covid-19 wakeup call Carruthers کاهش یافته است در یک فروشگاه عرضه و خرید محصولات مو برای اولین بار در سال. “با خودم گفتم: ‘این چیزی واقعا ممکن است به نوبه خود به سمت چپ و من نمی ممکن است قادر به رفتن به من hairstylist,'” او به من گفت. “من حتی نمی دانند که آنچه به خرید.”

برای Carruthers, داشتن یک اختصاص داده شده hairstylist یک راه به راحتی زندگی پر مشغله خود و حمایت از سیاه و کسب و کار. او هم می تواند صرف نصف روز انجام موهای او و یا صرف یک ساعت یا دو در آرایشگاه به جای آن و به کمک زن سیاه و سفید دیگر قرار دادن غذا بر روی میز است.

انتخاب آسان بود و آن یکی که تعداد بی شماری از زنان را هر شنبه و یکشنبه معترضان را تحت خشک کن و یا انتظار در صف های طولانی در braider. مشغول سیاهبدون در نظر گرفتن درآمد خود را ممکن است نوارهای یا دوختن و یا آسان برای مدیریت سبک به طوری که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد موهای خود را. اما با اجتماعی فاصله مسدود کردن توانایی زنان را به موهای خود را انجام می شود, نگهداری می شود, یکی دیگر از چیزی نگران است. و در حالی که حفظ یک به اصطلاح طبیعی مدل موهای همیشه یک گزینه است—و ممکن است تنها گزینه برای بسیاری به عنوان covid-19 lurches در سبک های طبیعی نیاز به مراقبت مداوم و نگهداری, و نگهداری برای جلوگیری از شکستگی دولایه و خشکی. آنها نه لزوما ساده تر برای مدیریت.

یک بار انتاریو اعلام کرد آن را خواهد دید غیر ضروری کسب و کار Fogah ساخته شده سریع و گران قیمت زیبایی فروشگاه عرضه اجرا کردن در ملزومات مانند Ecostyler و عمه جکی محصولات یک ظاهر طراحی شده. اما برای کسانی که خود را مدیریت مراقبت از اخذ سیاه محصولات مراقبت از مو می تواند سخت تر دریافت کنید. لئو Agu یک دانش آموز فارغ التحصیل از لندن به من گفت که سالن تعطیل در انگلستان در حال نتیجه کمی به او از او موهای خودش اما قادر به ضربه تا محلی عرضه زیبایی از دست دادن است. “من از دست انعطاف پذیری در راه رفتن به تنها, سیاه, مو محصولات در محل در شهر” گفت: Agu. “به خصوص که من موفق به سهام تا در حلقه و کلاف کرم و نرم کننده قبل از بوریس [Johnson] بسته تمام مغازه ها.”

در حالی که برخی بزرگتر خرده فروشان را گسترش فروش خود را از مو مراقبت از تجهیزات دسترسی و طیف وسیعی از محصولات است که اغلب محدود است. سیاه, مراقبت از مو است که بیش از فقط شامپو نرم کننده و حالت دهنده محصول; Walgreens برای مثال احتمالا فروش kanekalon مصنوعی مو مورد استفاده برای جعبه نوارهای در هر زمان به زودی. خرید آن بر روی اینترنت است که همیشه در دسترس, یا, لطف, حق بیمه, قیمت, حمل و نقل و زمان تحویل که ممکن است تنها به بدتر به عنوان همه گیر می رود.

اما دسترسی به محصول معنای چندانی ندارد اگر شما واقعا نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن. و خارج از کشور می داند وجود دارد یک ننگ در برابر زنان که نمی تواند—یا تمایل به مدیریت برای حفظ موی خود را با سهولت. من متوجه شده ام که کسانی که این مهارت برای تولید حتی sloppiest از تاب و کسانی که موفق به پوشیدن ابریشم و کلاه سر گذاشتن در شب (گناه) در حال تمسخر به غفلت در بهترین حالت ژولیده در بدترین; زنانی که عمدا از دست داد ذاتی مهارت های منتقل شده از مادر به دختر. تصویر matriarchs عاشقانه, مالش فرزندان خود را به پوست سر و مو با روغن و سوزان به napes از گردن با شانه گرم در اجاق گاز مشعل است خیالی که برخی از سیاه جهانی آمدن سن. واقعیت این است که بیشتر از یک درهم آمیخته با تکیه بر نسل حکمت و سال تمرین و دیگران با تکیه بر بیش از یک تخت آهنی ابریشم بالش و نماز. سیاه و سفید وجود دارد زنانی که احساس از دست رفته و آنها نمی خواهند به احساس مورد حمله قرار نمی دانستند چه باید بکنید.

لیندسی Buchanan یکی از دوستانم که شیوه های قانون در واشنگتن به من گفت که او می رود به سالن یک بار در ماه و مو آرام هر سه تا چهار ماه. او در نظر گرفته شده برای دریافت موهای خود را آرام هفته آینده. بدیهی است که دیگر در کارت. در حالی که کار از خانه Buchanan نگه داشته است موهای خود را در پایین نان در طول روز و او پیچیده در شال به دنبال ارائه در طول های مجازی مبارک ساعت در شب. اما فشار به منظور توسعه یک روال با مو به طور طبیعی ریشه ها رشد می کنند نصب شده است.

“از کالج وقتی دیدم که دوستان من تا به حال این بسیار درگیرشدید صفحه اصلی روال:” پس از آن من این کار را پس از آن من می بافتند مو من و سپس من این کولر در, و من هیچ و پو [no-شامپو] من که این کار را انجام دهم و من همیشه نوع احساس خوب, من نمی باید یک روال است که من هر یکشنبه در 12 تیز” بوچانان گفت. “از آن ساخته شده من احساس می کنم کمی گناه که شاید من خوب بودن زن برای داشتن یک روال شبیه به آن.”

او نگرانی برخی از سنت: زمانی که موهای طبیعی بود که با داشتن یک گشت در اواخر aughts و اوایل دهه 10s وجود دارد تاکید بر پیچیده روال تمرین توسط وبلاگ نویسان مانند به طور طبیعی مجعد و vloggers مانند Naptural85 (که امروز دارای 1.5 میلیون یوتیوب مشترکین). مطالب خود را ساخته شده با در نظر گرفتن گام به طبیعی مو هیجان انگیز و کمک به زنان یک جایگزین برای گرما-سنگین روال و خشک کردن سولفات-لادن درمان که آسیب بیشتری به مو از خوب. اما این همچنین باعث یک روند دیگر naturals پلیس دیگران است. Valuing ظهر و سست فرآنها proselytized در برابر مشکلات شامپو; خواندم ستایش از خانه و تصویری با استفاده از سرکه سیب, سس مایونز و روغن جوجوبا; و مراقبت از یک فرد طبیعی قفل با وسواسی جزئیات مرزی اخلاقی ضروری است. “من فکر می کنم همه تلاش به نوبه خود این دوره را به یک زندگی بوت کمپ” بوچانان گفت. “من قرار داده ایم این ناخودآگاه فشار به مطمئن شوید که من مو در چک.”

شاید آن را نمی boot camp اما Carruthers hairstylist خود گفتگو برندا جانسون-Castillo, است, اصرار, سیاه, زنانی که تکیه آرایشگری برای استفاده از این زمان دور از سالن با آنها آشنا مو. و او اصرار دارد که می توان آن را بدون دیوانه DIY gatekeeping.

“ما نیاز به شروع به آموزش مشتریان ما در حال قادر به انجام خود را به این دلیل من یک مقدار زیادی از مشتریان که نمی دانم چگونه به پیچ و تاب و” جانسون-Castillo گفت. “و من مانند این است که اصول اولیه است. که 101 طبیعی مو. من مشتریان است که به معنای واقعی کلمه را لمس موهای خود را تا زمانی که آنها در حال نشستن در صندلی من.”

جانسون-Castillo گفت که اکنون زمان آن است که به وضعیت و سعی کنید از محافظ سبک های پایین تعمیر و نگهداری دوس مانند نوارهای و نان را که به پایان می رسد از مو با خیال راحت جمع دور برای جلوگیری از شکستگی و حفظ رطوبت. او با توجه به ارائه دوره های آنلاین با آموزش مفید برای زنان سیاه پوست در سمت چپ شناور و برای کمک به پایان می رسد دیدار.

“هر کس کار می کند چک چک اما به عنوان یک آرایشگر من کار از یک سر به سر دیگر” جانسون-Castillo گفت. “بنابراین من می دانم که در آخر هفته من می پرداخت این لایحه, این لایحه و این لایحه از آنجا که من این مقدار از مردم است. اما در حال حاضر که من هیچ مردم صورتحساب آن دریافت نمی پرداخت می شود.”

هنوز هم او می داند که او نیست سخت ترین ضربه در زمینه. او هنوز هم به کار آنها هنوز هم در حال دریافت, درآمد تا کنون او نشده تا به حال به housecalls هر چند مشتریان خود خواسته اند. بسیاری از همسالان خود نیست به عنوان خوش شانس. آنها کسانی هستند که بیشتر احتمال دارد به housecalls و خطر پیمانکاری covid-19 به اطمینان دهم که صورتحساب خود را پرداخت می شود.

“من یک braider می کند که تماس خانه و او فقط نوشته شده چیزی در مورد برنامه ریزی قرار ملاقات دیروز می گوید:” Bri Malandroیک تگزاس مبتنی بر پاپ-فرهنگ بایگان. او می خواهد برای دریافت جعبه نوارهای زمانی که هوا گرم است اما در عین حال Malandro نیست به خصوص در مورد موهای او: او با پوشیدن یک نوار پایین و چرخش بین کلاه گیس برای هم بودن. او بیشتر نگران ناخن و ابرو.


“رفتن به سالن مانند یک مهلت برای بسیاری از ما” Carruthers به من گفت. “و ما لازم نیست که مهلت و آن زمان فقط به صحبت کردن با شخص دیگری. ما مدل مو برای بسیاری از ما مانند ما مشاوران. بنابراین از دست رفته است که فرصت را به صحبت با کسی که می داند شما چه کسی شما را می بیند به طور منظم واقعی است.”

و آن را که آرنا—آیا به عنوان یک پناهگاه و یا لازم مزاحم—که از دست رفته خواهد شد در ماه های آینده و یکی که نمی توان تکرار با زوم تماس بگیرید و یا با کیفیت پایین یوتیوب آموزش از سال 2010 در مورد نحوه انجام کامل دو رشته تاب. ماه های آینده خواهد force black زنان به دفع کردن برای خود را برای اولین بار در سال و یا همچنان به عنوان آنها همیشه فقط با محدود سهولت دسترسی به محلی زیبایی عرضه یا سالانه خود را در تابستان سنگال تاب.

شاید ساده ترین راه حل این است که آنچه در کالیفرنیا نویسنده Rebekah ویترسپون بود: گرفتن یک ریز ریز کردن قبل از مستند. دانستن است که او را نمی بینید او آرایشگر در حالی که ویترسپون, اصلاح کرده سر او را برای شروع تازه و جلوگیری از ناهموار رشد. این درست است: ساده ترین راه برای مدیریت یک مو است که کمی به هیچ مو به نگرانی در مورد در وهله اول. اما آن را بیشتر احتمال دارد که زنان سعی خواهد کرد برای مدیریت به عنوان بهترین آنها می توانند بدون جسارت به افراط و, تا زمانی که افراط و تنها گزینه عملی باقی مانده است.

همانطور که برای Fogah که بهنگام شدید relatable صدای جیر جیر است که هنوز هم racking تا لایک: او خریداری بافت از رویاهای خود را—یک “28-inch body موج پرو”—فقط قبل از covid-19 وحشت واقعا در مجموعه. اما آن را سرد و آسایش و ناامیدی مانت: با بهار و تابستان به طور فزاینده ای به دنبال مانند آن را به خوبی ممکن است لغو می شود و او را به سمت چپ کوتاه قدی او دور کمر با طول مو برای ‘گرم و گرم تنها.

آیا در فرم گذاشته پرو بافت و یا retwisted dreadlocks, این است که می خواهیم به جهان اجازه دیدن ما در ما بیشتر اعتماد به نفس خودشان چیزی مردم سیاه و سفید شده اند اجتماعی برای مبارزه با, برای, به ادعای فضا—خواهد شد که یکی دیگر از قربانی این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de