چگونه Rahul Kumar Pandey تبدیل به یک کارآفرین موفق!

چگونه Rahul Kumar Pandey تبدیل به یک کارآفرین موفق! – شیوه زندگی

انتشار: Jun 21, 2020, 20:14 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Rahul Kumar Pandey تبدیل به یک کارآفرین موفق و این است که چگونه او با راهپیمایی به سمت موفقیت!

Rahul Kumar Pandey

Rahul Kumar Pandey

به ثروتمند و موفق است که هر کس خیال واهی و تمرکز اما تنها یک درصد از مردم در واقع effectuate آن به جعل آن را به یک واقعیت و نتیجه آن الزامی است به ذکر است که Rahul بخشی از یک درصد ،

Rahul Kumar Pandey است که یک جوان 25 ساله کارآفرین یک مهندس تبدیل بازاریاب دیجیتال که تاسیس ” FNF رسانه – یک تاثیر گذار بازاریابی و سرمایه گذاری “.

که از Patna, Bihar که در آن هر کس را تشویق به تبدیل شدن به یک دولت رسمی, Rahul تصمیم به مشورت غرایز خود و با تشکیل یک شرکت خود را که طنین انداز و به نمایندگی از ایده های خود را.

بسیار فعال بودن در سیستم عامل رسانه های اجتماعی او خوشحال با قدرت دیجیتال فروم که در آن اثرگذارندهها مصرف شد رول رانندگی از بازار رد پا از مارک های.
از کار به عنوان یک مهندس عمران در یک شرکت به ترک شغل خود را در فقط یک ماه او شروع به آموزش و آماده سازی خود برای نهایی آغاز کارآفرینی خود را سفر با هر یادگیری او می تواند از رسانه های اجتماعی علاوه بر خود کار تمام وقت و کمک نسبت به مهم دانستن-چگونه آینده خود را سرمایه گذاری.

پس از در نظر گرفتن برخی از پروژه های مستقل و گرفتن پاسخ مثبت از مشتریان خود
Rahul آغاز شده FNF رسانه ها در ماه نوامبر 2017. پس از شروع با فقط یک کارآموز نیروی کار است 21 کارکنان قوی امروز. فقط در دو سال FNF رسانه های تاسیس شده در حال انجام کسب و کار با شرکت هایی مانند اعتماد سرگرمی Kajaria کاشی Comio موبایل PCRA ، به نام چند.
او تلاش مداوم به سوی کمال است منجر به یک میلیون دلار گردش مالی در سال ،

تا به امروز او با حضور بیش از 100 مشتریان مشهور مربوطه سوله نیز او ایده آل تجربه کار با شرکت های مختلف و بالیوود مشهور است. او به کمک آنها ساخت کار خود را ساده خود را از طریق قابلیت های تاثیر گذار در بازاریابی است. علاوه بر این اعتقاد ‘دیجیتال قدرت’, Rahul باقی می ماند یک قدم جلوتر از رقابت خود را به مشتریان خود را به استفاده از آخرین فرصت های حتی قبل از هر کس دیگری می توانید انجام دهید که. اتمام بازیگر Neil Nitin Mukesh, صدای جیر جیر برای او:

داستان Rahul Kumar Pandey صحبت می کند حجم در حدود یک ذهن کنجکاو رفتن دست در دست با پشتکار. این ویترین چه شما همیشه می توانید به نوبه خود به مربع صفر به جرات شروع و نگه داشتن تمرکز خود را. بدون شک او بیشتر برای ساخت بازی در حال تغییر کسب و کار در آینده است که در نهایت تاثیر خود را در شرکت ها و هویت خود را مثبت. ما برای او آرزوی بهترین ها را برای خود پروژه های آینده!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK