“چگونه زیبا جایا به نظر می رسد: آمیتا باچان سهام پرده عکس از ‘Sholay’ برتر با پدر و مادر خود و همسر

کوه در می رم از طریق صفحات خود در اوایل روز در سینما صنعت megastar آمیتا باچان در روز جمعه به اشتراک گذاشته رجعت عکس از خانواده خود را از والاتر از فیلم Sholay. این بازیگر نوشته شده تک رنگ عکس های خود را, همسر خود را جایا باچان مادرش Teji باچان و پدرش و افسانه ای شاعر Harivansh Rai Bachchan.

در حالی که آمیتا و مادرش دیده می شود در وسط یک مکالمه جایا باچان و Harivansh Rai Bachchan دیده می شوند نشسته و گوش دادن به این دو است. ریختن قلب خود را در زیرنویس حمال بازیگر نوشت: “در نخستین SHOLAY .. 15th آگوست سال 1975 در Minerva .. Ma, Babuji Jaya و تعظیم بسته-وزارت امور داخله .. چه زیبا جایا به نظر می رسد .. این 35 mm چاپ در برتر.” “این 70mm صدای استریو چاپ اولین بار در هند بود گیر در گمرک.. اما بعد از مراسم افتتاحیه کردم بیش از نیمه شب ما رو از اخبار که 70mm چاپ شد و از آداب و رسوم .. ما گفت: رامش جی به گرفتن آن را به مینروا.. آن آمد,” او اضافه شده است. با اضافه کردن کمی بیشتر در مورد فیلمهای این بازیگر نوشت: “اولین فیلم هندی در 70mm استریو … و من نشسته در کف بالکن با Vinod Khanna, به پایان رسید و با دیدن این نتیجه شگفت انگیز تا 3 صبح.”

Ramesh Sippy کارگردان فیلم حول محور روستای رمگره که در آن بازنشسته شد رئیس پلیس Thakur بلدو سینگ (Sanjeev Kumar) توطئه برای پایین آوردن راهزن بدنام Gabbar Singh (امجد خان) و enlists کمک از دو کمتر مجرمان زندانی (آمیتا باچان) و don omar (Dharmendra). زمانی که Gabbar حملات ایجاد کرد زندانی و don omar تعجب می کنم که چرا Thakur هیچ کاری نمی کند به آنها کمک کند. آنها به زودی یاد بگیرند که او هیچ سلاح و Gabbar بود که آنها را قطع. خشمگین از این آنها کوشش های خود را برای کمک به Thakur. 1975, هندی, اکشن, فیلم ماجراجویی بود به قلم سلیم-جاوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de