چگونه آماده شده است که پاکستان در برخورد با COVID-19?

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیری همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان هیچ کشوری کاملا امن از ویروس گرفتن. در این زمینه آن است که به خصوص قابل توجه چگونه پاکستان در حال آماده سازی برای این بیماری همه گیر در یورش شاخص راه خود را از طریق غربالگری مسافران در این کشور نقاط ورود و پیگیری عودت و زائر کاروان از کشورهای دیگر است.

با توجه به COVID-19 وضعیت گزارش منتشر شده توسط ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) پاکستان چند اقدامات انجام شده توسط اسلام آباد برای مقابله با شیوع کروناویروس به نور آمده:

پاکستان غربالگری مسافران در کشور را به نقطه ورود از طریق هوا و زمین و دریا. در همان زمان آن را نیز درگیر در COVID-19 نظارت/ردیابی برای:

1) چین عودت

2) ایران عودت

3) زائر کاروان از بلوچستان, خیبر پختونخوا, پنجاب, سند پاکستان-اشغال-کشمیر (PoK) و گلگت بلتستان.

این کشور همچنین نگه داشتن یک رکورد از چگونه بسیاری از این مسافران شده است تهدید و یا در خوابگاه و یا در مقام امکانات تحریم آباد.

به عنوان پاکستان ثبت سرسام آور تعداد 104 تایید موارد فقط در طول 24 ساعت در مارس 20, مواقع اضطراری آلودگی روش دبیرخانه و فرماندار خانه در سند دستور داده شد.

کل قرنطینه تخت های موجود در سراسر کشور در پاکستان: 23,557 تعداد تعیین شده سوم بیمارستان مراقبت در پاکستان: 35Total جداسازی تخت موجود در پاکستان 2,942 مجموع تعداد تست امکانات موجود در پاکستان: 15

تا 3:30 بعد از ظهر روز یکشنبه وجود داشته است و در مجموع 645 موارد مثبت COVID-19 عفونت گزارش شده در پاکستان در حالی که مرگ و میر می ایستد در 3.

در سطح جهان وجود دارد 308,615 موارد عفونت در سراسر جهان گزارش شده در حالی که جهانی مرگ و میر در حال حاضر عبور از 13000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im