چگونه یک کلرادو خانه سالمندان است که دست زدن به یک عفونت کرونا ويروسی به عنوان شیوع آمار 14 امکانات ایالت

ساکنان یک خانه سالمندان در سده آلوده با COVID-19 منتقل شد به انزوا راهرو پنج مجاور و ساکنان را مورد آزمایش قرار گرفتند و یک ماشین در آورده بود به اسپری ویروس-قاتل غبار — کشورهای در حال ظهور پاسخ به بهداشت کارگران در کلرادو در حال حاضر با حداقل 14 شیوع بیماری در امکانات است که خطر تبدیل شدن به باغ را برای گسترش coronavirus.

در حالی که اقامت در بعد از ظهر دوشنبه بود “دوره نقاهت خوب, احساس خوب” والس گلن معاون رئیس جمهور Pam سالیوان گفت: در یک ایمیل به وضعیت پنج نفر دیگر از ساکنان در زندگی ارشد جامعه نامشخص با استفاده از آزمون نتایج در حال بررسی است.

دو کارکنان کار نمی کند “با توجه به قرار گرفتن در معرض بالقوه” و دستیار پاره وقت ترک سالیوان گفت. بسته درهای آتش کمک به مسدود کردن جداسازی راهرو که در آن ماهر پرستاران مستقر شدند و کارکنان اجرای “زیست کش شیمیایی” سمپاش چند بار در روز به ده-سطوح آلوده.

این تلاش ها در یکی از جنوبی مترو دنور مرکز منعکس کننده گسترش مبارزه در 14 خانه های سالمندان و دیگر امکانات در کلرادو و حداقل 146 خانه های پرستاری سراسر کشور که در آن تایید شیوع کروناویروس تهدید جمعیت های آسیب پذیر از ساکنان از جمله برخی با مشکلات بهداشتی مزمن.

مقامات در کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست کاهش یافته است به ارائه اطلاعات کامل از شیوع بیماری در امکانات در دولت دیگر نسبت به شناسایی اولین و نه آنها می دانستند در مورد هفته گذشته در پاسخ به یک درخواست از دنور پست تحت دولت باز پرونده عمل می کنند.

اما اضطراب بستگان ساکنان در امکانات از جمله سومرن گلن به یک نگاه اجمالی از یک تقلا میان ترس و ناامیدی به عنوان مراقبان مسابقه حاوی ویروس و نگه داشتن بزرگان سالم است.

“او به من گفت این فرد در کنار درب به حال در آن وجود دارد و ممکن است دیگران” گفت: Elagrace Lyerla, 76, از, آیداهو که شنیده بود از او هشتاد ساله, خواهر, داخل سومرن یک مسیحی زندگی جوامع تسهیلات در جنوب مترو دنور حومه Centennial. “… او را ترک نمی کند ، او را روی صندلی چرخدار محدود. او کیسه کولوستومی و طی سه روز آن را پشت سر هم باز در آنجا که آنها می توانید آن را در زمان.

“او یک فرد دوست داشتنی. او نمی شکایت دارند. اما او می ترسد. من می ترسم. او ترس از نداشتن کمک او نیاز دارد و احتمالا گرفتن این ویروس خودش است.”

با مسئولین دولت در بخش بهداشت و درمان را بلافاصله پاسخ به پرس و جو در مورد سومرن گلن در روز دوشنبه.

والس نمایندگان گفت: دولت فدرال و مقامات کارگردانی یک استراتژی مراقبت از ساکنان در داخل امکانات مگر اینکه آنها دچار علائم شدید.

“در حال حاضر پرستاری ماهر و کمک زندگی جوامع برای حمایت از ساکنان مشکوک به COVID-19 یا با یک مورد تایید شده در جامعه به عنوان طولانی به عنوان علائم تهدید کننده زندگی” سالیوان گفت.

این مرکز مانند دیگران فاقد هواکش.

ساکنان از اتاق مجاور در انتظار نتایج آزمون نیز در حال جدا سالیوان گفت. خانواده ها تماس گرفته شود اگر عزیزان خود را که مشکوک و یا مبتلا به COVID-19.

“ما کافی کارکنان و همه ساکن نیازهای مراقبت از گرفته شده,” او گفت:. “ما در حال اضافه کردن کارکنان پشتیبانی فن آوری بنابراین ساکنان می توانید با خانواده خود را.”

کلرادو اضطراری مدیران و مقامات بیمارستان در روز دوشنبه شد استقرار مراقبت های ویژه پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها, اضافه کردن تخت جایی که ممکن است تلاش برای به دست آوردن بیشتر هواکش به عنوان تست تایید 2,627 coronavirus موارد در سطح ایالت و حداقل 51 مرگ و میر. جدید بيماران بستری در بيمارستان های سریع تر از بيماران بستری در بسیاری از پنکه در حال نقاهت. متخصصان مراقبت های بهداشتی به طور فزاینده ای شد تست مثبت است.

در ماساچوست وزارت امور خارجه مقامات بهداشتی گزارش خواسته اند خانه های سالمندان به تخلیه افراد مسن سالم ساکنان به رایگان آن امکانات برای درمان coronavirus بیماران.

برای نزدیک به یک هفته کلرادو مقامات بهداشتی مانده اند mum چگونه بسیاری از ساکنان از خانه های پرستاری در کشور شناخته شده هستند و آلوده چگونه بسیاری از اند چگونه بسیاری از کارکنان شناخته شده به طور کامل و برنامه ریزی برای برخورد با این بیماری. کلرادو مقامات به استناد یک قانون دولت است که محدودیت های غیر ضروری انتشار اطلاعات شخصی در مورد افراد به عنوان دلیل خود را برای ارائه اطلاعات اما که قانون اجازه می دهد تا به انتشار اطلاعات مصارف بهداشتی.

در سراسر کشور, مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که مردم بیش از 60 و کسانی که با مشکلات بهداشتی مزمن افزایش خطر ابتلا COVID-19 بیماری تنفسی. اما کسانی که در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی در حال حاضر شامل افراد جوان و دو Coloradans در 40s خود را در اثر عوارض ناشی از کوروناویروس.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de