چگونه Nizamuddin Tablighi Jamaat رویداد تبدیل به یک coronavirus superspreader

به عنوان مقامات نگران ادامه یک مقیاس بزرگ manhunt برای کسانی که با حضور در جماعت مذهبی در دهلی نو را Nizamuddin–احتمالا یکی از بزرگترین کانون از شیوع کروناویروس–اطلاعات استخراج شده از coronavirus بیماران در Telangana منجر به افشای.

منابع در وزارت بهداشت و درمان نزدیک به Zee News گفت که اولین قطعه از اطلاعات در مورد جمع آوری مذهبی آمد نه از اتباع اندونزی که تست مثبت برای COVID-19. در تلاش برای ردیابی کردن مخاطبین خود را به مسئولين بيمارستان یاد گرفته در مورد Tablighi دیدار در Nizamuddin مرکز.

اطلاعات منتقل شده به مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) که بعد از گذشت این خبر به دولت دهلی نو در مارس 19, که با ارسال تیم به این مرکز در 20 مارس. اما این تیم بود قادر به جمع آوری هر گونه اطلاعات از شرکت کنندگان که هنوز ماندن در داخل مرکز. پس از آن پلیس دهلی دوباره ارسال تیم به بررسی این پرونده پس از چهار نفر به ترتيب مبتلا به کروناویروس در 21 مارس و آوریل 22. اما آنها هنوز هم نمی تواند جمع آوری اطلاعات در مورد مسلمان جانبازان couped تا داخل مسجد.

در مارس 24, هفت بیشتر مردم آزمایش مثبت برای عفونت کروناویروس در Telangana که لینک به Nizamuddin مرکز. بعد از این NCDC سپس با تشکیل یک گروه به نمایندگی از کارکنان این بنیاد از هند (فی) به پیدا کردن آنچه که وضعیت در داخل مرکز. آن را به دانستن در مورد گردهمایی بزرگ در داخل.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia مطلع روز چهارشنبه که Tablighi Jamaat این مرکز در Nizamuddin غرب بود پاک با بیش از 2,300 مردم تخلیه در آخرین 36 ساعت است. 1500 نفر سمت چپ محل قبل از این مستند.

حدود 9000 Tablighi Jamaat اعضای اصلی تماس شده اند قرنطینه در کشور یک وزارت خانه رسمی گفت.

پلیس دهلی به ثبت رسیده FIR در برابر شش نفر که موفق به Tablighi Jamaat ستاد از جمله یکی از مولانا سعد است که اعتقاد بر این بود که در شارژ.

دکتر Zeeshan, مفتی شهزاد M Saifi, یونس و Mohd سلمان دیگر متهم به نام در شاه تحت بخش 3 از بیماری های همه گیر عمل 1897.

علاوه بر شرکت کنندگان از سراسر هند و جماعت با حضور مردم از کشورهای مختلف از جمله اندونزی و تایلند است.

در نظر گرفتن دقیق اقدام علیه Tablighi Jamaat, Nizamuddin این مرکز در روز پنج شنبه لیست سیاه 960 خارجی و لغو آنها ویزای توریستی بعد از بیش از مشارکت خود را در جماعت فعالیت است. دولت همچنین گفت که اقدام قانونی لازم را گرفته و در برابر آنها.

“زیر جهت اتحادیه خانه وزیر شری Amit Shah وزارت خانه امور (MHA) دارای لیست سیاه 960 خارجی حاضر در هند در ویزای توریستی برای مشارکت خود را در Tablighi Jamaat فعالیت” وزارت امور گفت: در یک بیانیه رسمی.

این وزارتخانه همچنین کارگردانی پلیس دهلی و DGPs از دیگر نگران متحده را به اقدام قانونی لازم در برابر تمامی این متخلفان در اولویت زیر بخش مربوط خارجی ها عمل 1946 و مدیریت بحران, عمل, 2005.

مذهبی رویداد سازمان یافته توسط Tablighi Jamaat منجر به Nizamuddin تبدیل به یک coronavirus کانون پس از چند مورد در ارتباط بودند به جمع آوری از جمله مرگ و میر در ماهاراشترا کارناتاکا و Telangana.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net