AIMIM رئیس Asaduddin Owaisi در چهار شنبه ناودان منحصر به فرد شناسایی اقتدار هند (UIDAI) برای صدور اعلامیه به 127 افراد زندگی در حیدرآباد در Aadhaar شماره کارت و ادعایی آژانس نیست پیروی از قوانین.

با توجه به گزارش های UIDAI خواسته است حداقل 127 نفر در حیدرآباد خود را به اثبات ‘هند تابعیت’ هشدار داد که خود را Aadhar کارت لغو خواهد شد اگر آنها نمی, آنها بررسی ثبت نام اسناد و مدارک در فرد است. این UIDAI است, اما روشن است که آن حیدرآباد دفتر با ارسال اعلامیه به 127 نفر به اتهام اخذ Aadhaar اعداد در “كنید” اما اظهار داشت این هیچ ربطی به تابعیت.

کوبیدن UIDAI این حیدرآباد MP گفت که این آژانس به دنبال ندارد با توجه به روش و قدرت خود را که منجر به ترس و وحشت در میان مردم است.

“اولین UIDAI هیچ قدرت به منظور بررسی شهروندی است. این چند قدرت به نگاه به برخی از موارد Aadhaar اعطا نادرست (قوانین 27 و 28),” Owaisi توییتی.

“معاون مدیر در این مورد ساخته شده است آن را مورد تایید شهروندی – که آنها قدرت را انجام دهد. یکسان اعلامیه حتی نمی ارائه هر گونه خاص یافته های مقدماتی تحقیق است که باید ساخته شده است. اعلامیه حتی نمی گویند آنچه این “كنید” بود,” او گفت:.

Lok سبها MP همچنین درخواست Telangana پلیس و UIDAI به نشان می دهد تعداد مسلمانان و Dalits در لیست 127 مردم بودند که با صدور اعلامیه.

“که افسر پلیس ارائه شده شما با این اطلاعات ؟ @UIDAI می توانید @TelanganaDGP تایید می کنند اگر آنها به اشتراک گذاشته شده یک لیست از 127 نام با UIDAI? آنها می توانید به ما بگویید که در چه زمینه ؟ پس UIDAI در حال حاضر منتقل مسئولیت @TeanganaPolice آن است که مسئولیت خود را به روشن شدن هوا گفت:” در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

“کلمات مورد استفاده در اطلاع تأیید شهروندی (و نه اعتبار aadhaar). بنابراین @UIDAI تعلیق معاون مدیر که با صدور این اطلاعیه? آنها به وضوح بیش از حد قدرت خود را با صدور این اعلان آن بد ایمان و گرایش به اعمال قدرت خود را,” او اضافه شده است.

“UIDAI نیست دنبال دلیل روش & abuse قدرت آن است. نتیجه این شد (قابل فهم) وحشت در میان مردم است.”

روز سه شنبه یک راننده ریکشا به نام ستار خان پرسیده شد که به نظر می رسد قبل از UIDAI رسمی در فوریه 20 “با تمام اسناد و مدارک لازم در اصلی برای اثبات تمام ادعاهای خود از هند شهروندی”. نامه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“اگر شما یک هندی ملی ثابت کند که شما وارد قلمرو هند از نظر قانونی و اقامت خود را معتبر است” به اطلاع خدمت تحت حکومت 30 (فصل ششم) از Aadhaar (ثبت نام و به روز رسانی) مقررات 2016 گفت. همچنین اشاره به یک “شکایت/اعتراض” در مقابل خان ثبت نام و بدون نام بردن از کسی که مطرح شده آن است.

پس از اطلاع عناوین ساخته شده با UIDAI در دفاع از خود گفت که Telangana پلیس است به اطلاع آن حیدرآباد دفتر که 127 نفر به دست آمده Aadhaar “كنید” و مهاجران غیر قانونی.

“در گفت و مقررات/s ساکنان در حیدرآباد 127 نفر خواسته شد به نظر می رسد قبل از این معاون مدیر در تاریخ 20 فوریه برای شنیدن شخصی. پس از آن ممکن است برخی از آنها بیشتر زمان خود را به جمع آوری اسناد و مدارک اصلی که آنها تا به حال ارائه شده برای به دست آوردن Aadhaar به عنوان مطلع توسط دولت و پلیس UIDAI به تعویق انداخته است شخصی شنوایی به مارس سال 2020” آژانس گفت.

“…Aadhaar کردم هیچ ربطی به موضوع تابعیت به عنوان چنین. Aadhaar است نه یک سند شهروندی و UIDAI شده است موظف تحت Aadhaar عمل به معلوم اقامت فرد در هند به صورت 182 روز قبل از تقاضا برای Aadhaar. همچنین دادگاه عالی هند در آن نقطه عطفی تصمیم به کارگردانی UIDAI به موضوع Aadhaar به مهاجران غیر قانونی” آن اضافه شده است.

قابل توجه توسعه می آید در زمانی که این کشور را در اعتراض به تازگی اصلاح قانون تابعیت و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im