خرید رپورتاژ

چگونه Karnad دیدم 2020 – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 02, 2020, 08:17 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

ماه پس از Girish Karnad گذشت, آخرین بازی می آید به بمبئی. و بازیگر-کارگردان و دوست Arjun Sajnani می گوید, این, جدید, دلسوز, نگاه امروز, درگیری های

Actor-director Arjun Sajnani

بازیگر-کارگردان Arjun Sajnani

چگونه عبور به Talikota فرود آمد و در دامان خود یک داستان است که آرجون Sajnani تکرار است اغلب. اما آن را مستلزم به گفته حداقل برای بمبئی خوان. این بازی که برگزار خواهد شد برای اولین بار در این شهر در مرکز ملی هنرهای نمایشی در ماه آینده است Padma شری, Padma Bhushan, Jnanapith, Sahitya آکادمی awardee (وجود دارد یک لیست طولانی) Girish Karnad آخرین بازی.

“این یک تکه بزرگ از شانس من. من اجرای یک رستوران به نام آفتابی و Girish و همسرش [Saraswathy Ganapathy] بودند همسایه ها. Girish و من تا به حال یک ارتباط طولانی از سه-چهار را نشان می دهد. یک بعد از ظهر در ماه جولای 2018 در حالی که داشتن ناهار در اینجا او به من گفت که او می خواست مرا به خواندن بازی جدید خود را. آن را همیشه یک افتخار که یک زندگی نامه نویس و کسی که به عنوان بزرگ به عنوان او ارائه می دهد یک اسکریپت جدید می گوید:” Sajnani شناخته شده برای محصولات مانند Tughlaq و آتش و باران و بالی.

او اذعان می کند که دگرگون دوم عمل می کنند. “اما برای اولین بار بود بنابراین بسیار زیاد در دامنه است که من می توانم در اطراف آن و در زمان حدود چهار ماه [به گرفتن بر روی]. سپس Shama زیدی [نویسنده, طراح صحنه و لباس و مدیر هنری] که شناخته شده است به Girish و من چون ما Tughlaq با هم—گفت: “نمی شود یک**. فقط بگویید Girish شما در حال انجام این بازی و انجام آن.”

It took Girish Karnad three years to research this play
آن زمان Girish Karnad سه سال به تحقیق این بازی

این بازی بر اساس افسانه ای نبرد جنگیدند در 1565 بین Vijayanagara امپراتوری رهبری علیه راما رایا و اتحاد دکن sultanates مراکز در اطراف Talikota امروز یک شهر در شمال, Karnataka. آن را اعتقاد بر این باعث فروپاشی این امپراتوری و نسبت به راما رایا را غرور. Karnad گفت: در مصاحبه ای که آن را در زمان او سه سال به تحقیق در این بازی.

زمانی که Sajnani در نهایت به توافق را در این بازی کمک به در آمد از Rohini و Nandan Nilekani پایه و زیستی-داروسازی کارآفرین Kiran Mazumdar شاو. “Lenovo نوشت: یک ایمیل برای من گفت که او می خواهم به آن صندوق. این برای اولین بار بود. معمولا من با من کاسه گدایی به انجام تئاتر. البته زمانی که بودجه آمد این بود که یک شوک به همه ما از جمله حامیان” Sajnani می خندد در طول مصاحبه تلفنی از بنگالور. تولید و تمرینات در زمان چهار ماه اما Karnad مرگ بود و دل شکستگی. “مرگ او سمت چپ یک خلاء در ادبی تئاتری جهان است. و تفکر لیبرال در سیاست و…ما به اشتراک گذاشته شده بسیار است.”

چه ماند با Sajnani شد Karnad خود چشم انداز برای بازی. “هنگامی که او به خط گفت:” این مگا. واقعا مگا’. این یک نظر خوب. این تضمین است که من نمی فکر می کنم،” بازی او اذعان می کند دارای چنین دامنه بزرگ است که او در نظر دارد ساخت آن را به یک فیلم است.

در حالی که Karnad وجود ندارد برای برتر جهان از, بازی, خانواده و دوستان خود می گوید: Sajnani ساخته شده برای آن است. “Saras وجود دارد و به طوری بود که رادا [دختر خود را Shalmali رادا] برای بعد نشان می دهد. مردم از کوالالامپور و نیجریه. Ashok Kulkarni که سر پونا Sarang, تئاتر, جشنواره, آن را دیدم و گفت که او می خواست برای باز کردن خود جشنواره با این قطعه است.”

این بازی که پشتیبانی شده در بمبئی توسط Vikram و Geetanjali Kirloskar و کوروش Poonawala و Trilegal معاملات “با هندو-مسلمان مسئله صداقت و صداقت” او می گوید. “جنگ به عنوان Girish دیدم آن مذهبی است اما جغرافیای سیاسی. این خیانت از ارزش هایی که به نظر می رسد به تسلط بر موضوع و یک عمل شدید غرور توسط یک حاکم و مقابله با نقطه نظام شاه. و من باور دارم که ما شده اند قادر به همدردی برای هر کسی که در داد و بیداد. آنچه که ما امروز در کشور درس است که همزیستی بوده است بخشی از فرهنگ ما است. در این مراسم مردم زیادی وجود دارد تعامل و درک آنچه در آن به معنای حکومت پادشاهی است. مانند شکسپیر قطعه—من احساس می کنم Girish الهام گرفته شده بود شکسپیر—یک نقص کشنده منجر به فاجعه است. ما دقیقا در همان موقعیت در حال حاضر.”

دیگر سطح صداقت در آن بازی کرده بود که در آن نوشته شده برای شخصیت ها می گوید: 74 ساله. “همه بازیگران بزرگ شده اند با من. ما شده اند با هم برای 25 سال و هر کس یک نقش خوب. آنها کاراکتر های بازی است که به آنها اجازه می داد راحت و واقعی.”

Sajnani نتواند خود را دوست. “مواد غذایی یک عامل پیوند و او و Saras خواهد رستوران سه بار در هفته, ما می خواهم صحبت های زیادی در مورد همه چیز—سیاست گنجانده شده است.”

اکران بدون او سخت شده است. به دلیل بیم و هراس از قضاوت توسط Karnad خانواده و دوستان است. “اما با دیدن پاکت نامه و رادا وجود دارد یک تجربه در حال حرکت است. Saras تا به حال اشک و رادا گفت: Appa نمی توانست تصور نمی کنم که این امر می تواند انجام شود مثل این.’ من خوش شانس هستم که او را در زندگی من است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im