چگونه هند شرکت های شرکت های بزرگ توانسته اند موفقیت آمیز “کار از خانه” فرهنگ در میان مستند

چگونه هند شرکت های شرکت های بزرگ توانسته اند موفقیت آمیز “کار از خانه” فرهنگ در میان مستند – زندگی

به روز شده: May 31, 2020, 07:22 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

رهبران هند بالا شرکت اعتراف دو ماه دست و پنجه نرم کردن با ویروس مستند و رکود اقتصادی را به چالش کشیده است هر شرکت قانون در کتاب خود که منجر به یک روشنفکر فراموش شده آنها هر دو سپاسگزار و شگفت زده

Sanjay Murdeshwar, Managing Director, Novartis India; Gautam Dutta, CEO, PVR Cinemas

سانجی Murdeshwar مدیر عامل نوارتیس هند; Gautam Dutta, مدیر عامل شرکت, ضبط و پخش, سینما,

زمان ساعت نارندرا مودی اعلام کرد Janata مقررات منع رفت و آمد در 20 مارس به عنوان یک اندازه گیری برای دستگیری Coronavirus همه گیر بسیاری از هند شرکت کرده بود در حال حاضر خواسته کارکنان خود را به کار از خانه. اما هیچ کس تا به حال یک سرنخ که چگونه این گذشته خواهد بود.

اولیه روز خشن بود قایقرانی. برای یک کار فرهنگی که گرفته پراید در ساعت های طولانی نظارت مستمر بر بهره وری و دقیق حضور و غیاب به طور ناگهانی بودن چهره به چهره ثابت یک چالش است. در واقع توییتر نظرسنجی انجام شده توسط این روزنامه در هفته اول آوریل به درخواست اگر هند آماده است برای کار از خانه فرهنگ, ثبت نام 60 درصد ” نه ” رای دادن. و در عین حال نزدیک به دو سال پایین خط اکثر مردم نه تنها راحت کار از خانه اما بسیاری از شرکت های غیررسمی تمدید بازگشت خود را به دفتر مهلت برای مقابله بهتر با این بیماری همه گیر.

چه پس از آن تغییر کرده است ؟

بسیاری از شرکت ها می گویند که بهره وری در خانه با وجود شدید شرایط و عدم کمک به بهبود یافته است. شرکت ها آموخته اند به گوش دادن به کارکنان و کاهش تماس های تصویری و انعطاف پذیر در مورد ساعت کار. رهبری در سراسر شرکت های برتر در هند می گوید که آنها آموخته ام در دو ماه چه آنها تا به حال در یک حرفه ای است.

Pharmateuticals
‘آموزش منابع با ارزش هستند’

pic

سانجی Murdeshwar
مدیر عامل نوارتیس هند

یک زمان وجود دارد زمانی که کار از خانه به عنوان یک امتیاز و حتی در سازمان های که در آن ارائه شد. مردم تردید از این چگونه خواهد بود تفسیر توسط سازمان. در حال حاضر آن را به هنجار است. فرهنگ در نوارتیس مبتنی بر اصول بودن کنجکاو unbossed و الهام گرفته است. همه این عناصر در حال حاضر در عمل و imbibed در یک کار به طور منظم به روز است. برای مثال ما بازسازی زمان در دسترس همکاران ما در آموزش شخصی از طریق آموزش پیشرفته منابع برای ساخت در فرهنگ ما از کنجکاو بودن و شتاب و استفاده از دیجیتال به خود مدیریت زمان و منابع است. در حالی که ما آغاز شده بود ارائه منابع آموزشی به مردم ما در سال گذشته جذب شد و آهسته تر از مطلوب است. اما با مستند مردم به دنبال یادگیری به عنوان یک فرصت و استفاده از زمان را نجات داد و از رفت و آمد در یادگیری است.

در حالی که ما آغاز شده بود در حال پیشرفت در فضای دیجیتال و حتی قبل از مستند ما در بر داشت که مردم ما اقتباس به آن را سریع تر. بنابراین آیا آن را در حال حرکت به یک دیجیتال نامزدی پلت فرم داخلی و یا با استفاده از رسانه های دیجیتال برای تعامل با مشتریان و یا حمایت از بیماران در بیمار ما حمایت از برنامه های ما دیده می شود تصویب سریع از فن آوری است.

بهره وری بالا رفته است. همکاران ما منظم تر در تعامل با همکاران است. جلسات کوتاه تر هستند و بیشتر مهم با اهداف روشن.

یک بحران است و به ارمغان می آورد یا بدترین یا بهترین در مردم است. من تجربه پذیری و شکیبایی. من را دیده اند من تیم تجمع در اطراف هر یک از دیگر که همیشه آماده رفتن که مایل اضافی. من را دیده اند بیشتر تمایل به آزمایش با ایده های جدید و به همه چیز نگاه از دیدگاه های مختلف. من در واقع شروع به رسیدن به آنها را می دانیم بهتر است چون ما در حال حاضر نیز دیدن انسان جانبی برای همکاران ما و چگونه ما را در مقابله با خانه های ما و کار ما زندگی می کند. تماس های ویدئویی در واقع به ارمغان آورد و اعضای تیم را در خانه من است که در یک فضای بسیار شخصی. من فکر می کنم این است که ما را در درک بهتر این سهم که هر کس ساخته شده برای نگه داشتن این سازمان در حال اجرا است.

سرگرمی
‘جلسات کوتاه مولد هستند’

pic

گوتام Dutta
مدیر عامل شرکت PVR سینما

در روز اول از مستند ما نمی دانیم که در آن ما می رویم. برای یک هفته یا بیشتر آن را یک تعطیلات با همه ما پیش بینی و به دنبال وضوح. پس از آن ما با هم در تماس روشن برای تصمیم گیری در این دوره از عمل است.

ما متوجه است که ما نیاز به تکنولوژی جایی برای نشستن و یک رشته خاصی. که کمی مهم بود. هر جا که ما تا به حال به نظم و انضباط را به ماندن متصل. قاب زمان بود ایجاد شده با فهرست اسامی و تقویم به روز شد.

ما تقسیم کار میان خودمان نقل مکان کرد و آن را به این تیم است. این اولین بار بود که تیم به عمل و کار در راه اندازی متشکرم عملیات. همه آموزش دیده بود برای یک روز در برنامه های مختلف ما می خواهم در حال حاضر با استفاده از زوم, مایکروسافت, تیم, و غیره. ما بین المللی فروشندگان و همکاران و هر کسی نمی شد با استفاده از زوم. چند تا از ما شد و در سن 45 و بالاتر و بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا. در آن متفاوت است; شما می توانید یک تماس به این بخش برای کمک به, اما در اینجا ما در خود ما است. ما تا به حال بچه های ما برای کمک به یک بیت خوشبختانه.

پس از آن روش بودند در محل ما ثابت ما تماس و داخلی برگزار شد بحث و گفتگو با ما HODs. برای اولین بار ما در مدیریت زمان و برنامه ریزی است که جلا در هر سطح. و خروجی شروع به چیدن.

در صفحه اصلی شما ندارد و لوکس از بی انضباطی است که شما در اتاق که در آن شما می گویند بیایید رفتن به یک اتاق کنفرانس و پیاده روی 10 دقیقه بعد. اگر زوم تماس 12 ظهر. هر یک نیاز به ورود به سیستم در یک دقیقه حداکثر از ظهر.

وجود دارد عبرت وجود دارد و امیدوارم آنها خواهد با ما بماند. خروجی این جلسات ما را شگفت زده کرد. ما می دانستیم که ما در سمت چپ این جلسه دقیقا آنچه که ما تا به حال به دست آورد; دقیقه بودند فرستاده خواهد شد و بلافاصله برنامه اقدام فرموله شده است. ما کشف بزرگ راه های جدید کار در فرایند, و من مطمئن هستم که این اتفاق می افتد در سراسر جهان.

موسیقی
‘بهره وری را می توان بالا بدون پلیس’

pic

Vikram Mehra
مدیر عامل Saregama هند با مسئولیت محدود

وجود شوک در ابتدا در مورد آنچه اتفاق افتاده بود و دغدغه در مورد اینکه آیا هر کس خواهد انجام کارآمد و موثر در خانه. ما هستند یک شرکت خلاق و اعتقاد بر این است که افراد خلاق هستند اگر آنها با هم تغذیه کردن هر یک از دیگر و بحث.

یک مسئله بزرگ که وابسته به این گفتگو این است که چگونه ما به ارمغان آورد. پدر و مادر همه چیز را چک کنید که کودک می کند. حتی اگر آنها 13 یا 14 سال آنها را بررسی نوت بوک و اطمینان حاصل شود که کودک انجام داده است ، ایده این است که اگر شما نمی مانیتور مردم انجام نمی آنچه آنها اختصاص داده است. فرض بر این است از این رو است که آن را آسان تر برای نظارت بر مردم در اتاق.

اما من بیشترین یادگیری شده است که تنها چیزی که مهم است این است که اگر کارکنان با انگیزه است برای کمک. با قرار دادن ترس در کارکنان ذهن هیچ کس تا زمانی چیزی بزرگ است. ما همیشه باید پرداخت توجه بیشتر به نگرش نسبت به مهارت ها و این اعتقاد من است نگه داشته و ما را در جا خوب است. ما بهره وری بالاتر است در حال حاضر.

من متعلق به یک دسته از oldies که فکر می کردم که WFH نمی تواند کارآمد و نگران بود. و من ثابت شده اشتباه است. شما متوجه است که رفت و آمد در بمبئی درن شما آنقدر که در زمانی که شما رسیدن به کار و رسیدن به یک حالت آرامش از آن زمان شروع به فکر رفتن به خانه. هنگامی که ما حل و فصل به WFH چرخه مردم شروع به مشارکت در مراتب سطح بالاتری از تعامل.

اولیه وجود دارد سکسکه در ماه مارس و ما در جدول زمانی برای تماس های که مناسب برای بسیاری از افراد و نهایی 12 ساعت به 4 بعد از ظهر. کسانی که با کودکان و نوجوانان ترجیح ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر و آنها مجاز به حضور در تماس در آن زمان. مردم هستند نه اینکه به صورت روزانه. ما تنها اندازه گیری خروجی. اگر شما می خواهید به کار در 1.30 هستم و نه در 12 pm, چگونه آن مهم است ؟ بزرگ درس کسب و کار شده اند که فاجعه می تواند در هر زمان که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد به شرکت ها و شما نیاز به تنوع بخشیدن به خطرات خود را. دوم این است که کارکنان خود را بزرگترین دارایی و انگیزه کارکنان را تفاوت بین افراد موفق و ناموفق شرکت.

کتاب های صوتی
‘انعطاف پذیری می تواند به تشویق و انضباط’

pic

Shailesh Sawlani
کشور سر, Audible, هند

وجود دغدغه در ابتدا از آنجا که ما نمی مشترک برنامه وجود دارد عدم وجود فضای فیزیکی که در آن ما می تواند همکاری و دیدار با. ما نیست نگران نداشتن کارکنان در مقابل ما از آنجا که ما تا به حال یک سیاست انعطاف پذیری و درمان آنها را به عنوان افراد به هر حال ما شده اند تمرین یک سهم عادلانه از آن اما به درخواست که به کل تیم در یک زمان داده شده بود قطعا یک نقطه از نگرانی.

ما یک نیروی کار متنوع از تمام گروه های سنی و اسکان شرایطی; کسی که زندگی در یک آپارتمان استودیو, کسی بزرگتر صفحه اصلی; پس از آن وجود دارد شرایط شخصی است که می تواند بر بهره وری خود را. برخی از زیرساخت های فیزیکی است که آنها را به استفاده از در اتاق نیز احتمالا دیگر در دسترس نیست—ارگونومیک میز و صندلی مانیتور خارجی به طوری که شما لازم نیست که به خم شدن و خم شدن شانه های خود را به نگاه به یک لپ تاپ و…. این چیزهایی که شما را برای اعطا در دفتر.

و در صفحه اصلی وجود دارد تعهدات خانوادگی. اگر همسر شما نیز کار از خانه شما باید برای به اشتراک گذاشتن بار به خصوص اگر وجود دارد یک بچه در خانه و صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری است که اتفاق می افتد.

ما به انجام نظرسنجی برای نگه داشتن یک پالس بررسی و همکاران نشان داد مسائل با ثابت/speedy قابلیت اتصال به اینترنت و بیش از حد بسیاری از جلسات برنامه ریزی شده در کنفرانس تماس بگیرید. در یک محیط اداری شما می توانید راه رفتن به یک فرد و یک جواب است. در اینجا با پیام بر روی یک پلت فرم است که باعث ایجاد بسیاری از انواع مختلف وقفه و خستگی با ‘همیشه در ذهنیت آن دشوار است برای خلاص از کار. راه ما در ارتباط با این تیم قبل از lockdown—بیرون رفتن برای ناهار با هم و یا یک ناهار پیاده روی نیز چیزی است که ما متوجه ما در زمان داده شده.

بنابراین ما راه اندازی بازپرداخت سیاست به حل و فصل هر گونه نیازهای مربوط به تجهیزات—صفحه کلید دانگل و غیره. به مدیریت بیش از جلسات ما ساخته شده تغییرات فرهنگی و همچنین تشویق مردم به بلوک خود را به تقویم در طول زمان ناهار. می گویند یک اسلات از بین 12 ساعت تا 1 ساعت. اگر شما بلوک آن زمان دیگر همکاران سعی کنید به راه اندازی یک جلسه که حافظه.

ما همچنین مشخص شده یک جلسه-روز رایگان که در آن مردم می تواند تمرکز خود را در کار فردی یا هماهنگ با همسران و خانواده برای تنظیمات شخصی. هر کس بود را انتخاب کنید که ساعت آنها می خواستند به کار می کنند.

ما نیز آغاز شده و هر دو هفته یکبار گرفتن یو پی اس در VC در شب جمعه که آیا به بازی در یک مسابقه سرگرم کننده و یا باز کردن از پیچ و پیوند با همکاران.

در یک وضعیت که در آن شرایط خارجی هستند که تلفظ این به ما آموخته است که برخی از مقدار زیادی از انعطاف پذیری در واقع با این نسخهها کار در یک سازمان را به نفع. آن را قطعا حکم سازنده بحث و گفتگو در مورد آنچه که در آینده از کار از دفتر و خانه به نظر می رسد.

زیبایی
‘به نگه داشتن کارکنان تولیدی آنها باید درگیر’

pic

سمیر Srivastav
مدیر عامل شرکت ژان کلود Biguine Salon & Spa, هند

ما یک صنعت است که متکی به لمس فیزیکی و تماس با مشتری. بنابراین ما بسته سالن ما در سراسر کشور در 15 مارس به عنوان ما نگران بودند برای مشتریان و کارکنان. اما در این مستند ما تا به حال به نگه داشتن ما کمد مو و زیبایی مشغول اند. با استفاده از یک برنامه پر مشغله از نه ساعت کار آنها دچار یک خلاء که در آن آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام.

ما درگیر ما با نام تجاری همکاران و کنار هم قرار دادن مربیان و ایجاد تقویم برنامه ریزی شده برای 45 روز. ما سازماندهی مهارت جلسات مربوط به مو آموزش دوره های بازآموزی در مورد نحوه پیشنهاد محصولات. این زمانی است که مدل های جدید به نمایش گذاشته شده در پاریس به عنوان بهار و تابستان و پاییز و زمستان به نظر می رسد, بنابراین ما در زمان 103 کمد مو از طریق ماژول های مختلف.

در برخی از نقطه ما متوجه است که آن را به حال تبدیل به خسته کننده و علاقه plateauing. بنابراین ما تغییر رویکرد و شروع نگرشی آموزش گرفتن در خرده فروشی و مهمان نوازی متخصصان است. وقتی که خسته کننده شد ما تبدیل به دیگر سرگرم کننده کارگاه های آموزشی.

من فکر می کنم این زمانی است که رهبران باید بیشتر قابل مشاهده است. شما باید به درک خود را از تیم دغدغه و چه انگیزه آنها. من می خواهم آنها پیام ارسال در صبح pepping آنها درخواست در مورد خانواده خود و نگه داشتن کانال برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات باز است.

دیجیتال پرداخت
‘انتقادی به دانستن فرد پشت همکار’

pic

Shailaz نق نقو
بنیانگذاران Dotpe

ما متوجه باشند که در برقراری ارتباط و اتصال اغلب با اعضای تیم کلیدی بود. در انزوا هیچ چیز بیشتر دلسردکننده از سکوت. جدای از این چندین کارکنان جدید پیوست و ما در این مرحله و تیم HR تضمین صاف onboarding. در حالی که WFH به ما داده است انعطاف پذیری بیشتری نیاز و زمان رفت و آمد را کاهش داده است. اهمیت شخصی و یک به چند اتصال در طول جلسات چیزی است که ما دست در زمان و امیدواریم که بشریت قادر خواهد بود برای غلبه بر این بحران به زودی.

من متوجه شدم که بسیاری از اعضای تیم باید به عنوان آشپز در طول دو ماه گذشته یک استعداد است که آنها نمی تصور کنید که آنها تا به حال. ما را دیده اند مردم آزمایش با مواد غذایی و به اشتراک گذاری مهارت ها در گروه های چت و تماس های ویدئویی در طول تمام دست را تامین کند. در واقع پس از شروع این مستند ما به صورت هفتگی برگزار می شود همه کارکنان گرفتن یو پی اس برای شنیدن از هر کس به طور مستقیم و پاسخ هر گونه سؤال که آنها ممکن است داشته باشد. به تدریج این تماس ها تبدیل به استعداد نشان می دهد! ما دعوت همکاران به اشتراک گذاری الهام بخش داستان های شخصی, نمایش گذاشتن عشق خود را برای موسیقی, مواد غذایی و یا زندگی به طور کلی. این کار شگفتی در کمک به مردم نزدیک تر است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>