چگونه من در دام ورزشی: شب Cleveland Indians حاضر به ترک

اگر شما بزرگ شده در کلیولند شما بزرگ سرخپوستان فن.

کسانی که در اواسط 1990s تیم لود شد. خفاش ها مانند مانی رامیرز جیم Thome, آلبرت دختر خوشگل. فک انداختن دونده مانند عمر Vizquel و روبرتو Alomar.

از زمانی که من بود جوان زمانی که من می خواهم به تماشای بازی های knee-high جوراب قرمز مانند Thome عینک من دیوانه در مورد این قبیله. پدر من سابق چپ دست پارچ که در واقع سعی کردم با سرخپوستان بسیاری از ماه پیش تا به حال من رو.

همین دلیل است که من هرگز فراموش نخواهم Aug. 5 سال 2001. پدرم در مونترال برای اطفال اقامت. این یکی از کسانی که یکشنبه شب بیس بال پخش برنامه با جان میلر و جو مورگان در ESPN. سرخپوستان بودند بازی دریانوردان و از دست دادن 14-2 پنجم به زمین باز یافته. من که وفادار (و نپرداخته), تا به حال هیچ چیز بهتر برای انجام این کار از تماشای تپش. سرخپوستان حق yanked برخی از آنها شروع, بنابراین من به شمارش بچه ها مثل ادی Taubensee و راسل Branyan به جلو و معجزه.

در هفتم سرخپوستان زدم در سه اجرا می شود. آن را هنوز هم 14-5. توسط دولت هشتم باز یافته و پس از یک زن و شوهر بیشتر در صفحه اصلی اجرا می شود و یک موقع دو Vizquel سرخپوستان بود و خرد شده آن را به 14-9. در نهم آنها را به نهایی خود را و هنوز هم انتهایی پنج.

بعد از بیشتر کلاچ سحر و جادو Vizquel در بر داشت خود را در ظرف پایین 14-11 با این پایگاه بارگذاری شده است. او پاره پاره یک پایگاه-پاکسازی سه گانه برای مساوی کردن بازی به تساوی MLB رکورد بزرگترین گشت از همه زمان. سرخپوستان را به نفع خود در 11.

در طول دوره باز گشت من به نام پدر من در کانادا شاید ده بار. در پایان می خواهم متصلب تا 80 دلار شارژ تلفن بین المللی.

پول خوبی به سر برد و در ذهن من است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de