چگونه من در دام ورزشی: اولین جعبه مطبوعات سفر یک تفاوت ساز

یک تماس تلفنی به پدر و مادر من در هفته گذشته zeroed من در زمانی که من در دام ورزشی: در آن بود یا تعطیلات آخر هفته از Jan. 31-Feb. 1 یا Feb. 7-8 زمانی که آنها به من در زمان به یک دانشگاه داکوتای شمالی در بازی هاکی.

من کمتر از یک ماه.

که تمثیلی توپ نورد برای من.

من خوش شانس رشد تا آنجا که ما رفت و به بازی. داکوتای شمالی هاکی. North Dakota State football. وایکینگ ها. دوقلوها. شمال ستاره. حتی یک Chiefs-Broncos بازی در مسیر بالا در سال 1991. پدر و مادر من گسترده سفر برای کار و آنها را یک مشت از بخش های ورزشی بر خود بازگشت. من می بلعیدن همه آنها.

اما آنچه که من به یاد داشته باشید بیشتر است شب من رو در حال ورزش نویسنده است.

در طول سفر برای دیدن دوقلوها بازی ها, من سرمایه گذاری به فشار جعبه به سلام به جف Lenihan این مینیاپولیس استار تریبیون ضرب و شتم نویسنده است. یک بار از من پرسید اگر من می تواند سایه او را برای بازی و دوقلوها را به من داد من همیشه اول مطبوعات) تایید شده است. من 17. دوقلوها میزبانی اوکلند در جولای 29, 1992.

آن را اولین بار من در عمده-لیگ باشگاه وانجمن (یک و دوقلو) اولین بار در زمین برای پنبه حلاجی تمرین و اولین بار من نشسته در کنار واقعی خبرنگاران در طول بازی. من عاشق هر دقیقه از آن را.

وقتی که من ساخته شده یک نقطه در اواخر بازی که دوقلوها باید قرار داده اسکات Leius (که بهتر بود دفاعی) برای مایک Pagliarulo, در پایه سوم یکی از خبرنگاران گفت: “نقطه بزرگ.” من احساس می کردم 20 فوت قد.

اوکلند بسیج به پیروزی 5-4 در اریک فاکس را اجرا نهم-دور خانه را اجرا کنید برای تکمیل یک بازی رفت و برگشت. دوقلوها نمی بازیابی برای حدود یک دهه است. اما من عشق به ورزش و ورزش نوشتن دست نخورده باقی می ماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de