چگونه من قلاب کردم ورزش: انداختن به Folsom زمینه را برای یک نگاه اجمالی از علاقمندان

یادداشت سردبیر: این برای اولین بار در یک سری از مقالات شخصی جزئیات چگونه اعضای دنور پست ورزشی کارکنان سقوط در عشق با ورزش.

وای!

من 9 سال و این بزرگترین گروه از مردم من تا کنون دیده اند. من فقط راه می رفت از طریق جنوب پورتال به Folsom زمینه به این دلیل که دروازه همراه گفت: من می توانم برای یک زن و شوهر از پخش.

خانواده من ساخته شده این سفر از فورت کالینز به تخته سنگ برای بازگشت 10 سال پس از مادر من فارغ التحصیل از مس در سال 1957. علاقمندان در حال بازی اوکلاهما امور خارجه و شماره 31 فقط افزایش یافت و جمعیت فقط roared. اما همه امریکا ایمنی کیر اندرسون قادر به پایین آمدن با توپ برای رهگیری و حدود 50000 طرفداران ناله تقریبا با صدای بلند به عنوان آنها فریاد زد.

من دوست دارم به ناپدید می شوند به جمعیت و تماشای بقیه بازی دروازه همراه — و پدر و مادرم و برادران جوان — احتمالا نمی خواهد آن را درک.

من سازمان دیده بان مس دانشجویی بخش است. آنها با صدای بلند. آنها به مدت طولانی ، آنها دیوانه هستند و آنها با داشتن یک زمان خوب است. این امر می تواند سرگرم کننده به یکی از آنها.

من CU marching band. نمی شود آن را سرد به یکی از این نوازندگان در طول بازی ها, بازی “شکوه” و “مبارزه”?

من نگاه کردن به سمت چپ من در مطبوعات ، آیا آن را نمی بزرگ برای تماشای یک بازی از وجود روزی? کسانی که بچه ها خیلی خوش شانس.

این زمان برای رفتن. من پیدا کردن بعد که شماره 3-رتبه علاقمندان خود را از دست داد اولین بازی فصل پس از پیروزی پنج.

اما من می خواهم به بازگشت. من می خواهم به انجام همه آن چیزهایی است.

من 9 سال و من قلاب, ورزشی برای زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de