چگونه می توانم از او بخواهید در یکی دیگر از تاریخ ؟

چگونه می توانم از او بخواهید در یکی دیگر از تاریخ ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 07, 2020, 04:51 IST | DR عشق | بمبئی

دوستان من فکر می کنم من هنوز هم باید صبر کنید ولی من می ترسم که اگر من او ممکن است بیرون رفتن با کسی دیگری

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن رفت و در یک تاریخ با یک پسر دو هفته پیش و در انتظار است تا او را به من ارسال یک پیام درخواست من. من می خواستم از او بپرسم که صبح روز بعد اما فکر کردم آن را به من به نظر می رسد از جان گذشته. در حال حاضر من نگران هستم چرا که من نمی دانم اگر او علاقه مند نیست. دوستان من فکر می کنم من هنوز هم باید صبر کنید ولی من می ترسم که اگر من او ممکن است با شخص دیگری. شاید او نیست و پیام زیرا او منتظر است برای من برای رسیدن به رتبه اول. من نمی دانم اگر من بیش از فکر کردن به این, اما آن است که مرا عصبی است. من واقعا او را دوست دارم خیلی. باید چه کار کنم ؟

اگر نه از شما می شکند این بن بست نه از شما می دانید که آیا یا نه وجود دارد این است که در آینده در اینجا. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن او یک پیام ارسال. دوستان خود را ممکن است یک نظر و بنابراین ممکن است این اما تمام آنچه که مهم است این است که چگونه شما احساس می کنید. اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که او فکر می کند از او بخواهید. عصبی بودن نیست هر چیزی را حل کند.

دوست من و من تا به حال رابطه جنسی پس از ما هر دو رو مست در یک پارتی. ما آن را انجام نداده اند پس و خندید آن روز بعد اما من شروع به فکر می کنم او در حال حاضر احساسات برای من. او نمی خواهد هر چیزی را می گویند اما او به من چند نکات ساخته شده است که من فکر می کنم او می خواهد به یکی از دو جنس دوباره و یا در نظر گرفتن وارد شدن به یک رابطه. من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم در این مورد چون من فقط از یک رابطه بد چند ماه پیش. چه چیزی شما را نشان می دهد چکار کنم ؟

اگر این است که یک دوست نزدیک, چرا نمی توانید هر دو آدرس فیل در اتاق و صحبت در مورد آن شب ؟ اگر او چیزی بگویم چرا که آغاز گفتگو به جای فرض او این است که اشاره به چیزی ؟ بحث در مورد که در آن شما در حال حاضر ایستاده آنچه که شما هستند و یا نیستند دنبال کنید و ببینید که اگر او دارای یک شمارنده. صادق بودن همیشه باعث می شود دوستی های قوی تر.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de