چگونه Carterpuri روستا در نزدیکی دهلی نو نام خود را? اشاره – این است که پس از یک رئیس جمهور سابق آمریکا

جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند یک روستا در چند کیلومتری دهلی نو مملو از فعالیت های. این روستا واقع در هاریانا را Gurugram است پس از نام رئیس جمهور سابق آمریکا جیمی کارتر است و به نام Carterpuri. این روستا بازدید شد توسط رئیس جمهور سابق کارتر در 3rd ژانویه 1978 همراه با همسرش Rosalynn کارتر.

Atack سینگ Baghel که 24 بود که کارتر به روستا آمد گفت: “این جشن در روستای هنگامی که او آمد. وی ایجاد کرد panchayat و ارائه پیشنهاد تغییر نام این روستا Carterpuri”.

کارتر حال بازدید از روستا پس از مادر او لیلیان Gordy کارتر شده بود مستقر در روستا در دهه 1960 به عنوان یک مددکار اجتماعی.

Kartar سینگ Baghel برادر بزرگتر Atack گفت: “ارتباطات ادامه داد: بین کاخ سفید و روستا برای مدت زمان طولانی بعد.” و اضافه کرد “این شد یک رابطه شخصی و ما به گفتن یک مرد از این روستا است که در کاخ سفید”

جیمی کارتر نوشت: به Bup سینگ Yada, headman از Carterpuri گفت: “من بسیار قدردانی از مهمان نوازی گرم و دوستی که شما و همه مردم از Carterpuri تمدید به من وقتی که من تعداد بازدید را ایجاد کرد”

ضمن تشکر از این روستا برای آن مهمان نوازی او گفته بود: “بدون شک یکی از نقاط بالا از کل سفر خارجی و نمایندگی یک تجربه من به زودی نباید فراموش”

بانوی اول نیز نوشت: به Carterpuri گفت: “جیمی و من خوشحال شدند برای دریافت این هدیه دوست داشتنی به مناسبت سفر ما به هند است. آنها همیشه به ما یادآوری می کنند از ما زمان فوق العاده در Carterpuri…با تشکر از شما بسیار برای این هدیه و برای شما مهربان مهمان نوازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>