چگونه می توانید خود اشتغالی افراد با استفاده از وام های شخصی به رشد کسب و کار خود را?

چگونه می توانید خود اشتغالی افراد با استفاده از وام های شخصی به رشد کسب و کار خود را? – شیوه زندگی

به روز شده: Jan 28, 2020, 17:51 IST | همکاری محتوا |

شخصی وام برای خود اشتغالی افراد کمک می کند آنها را به طرح کسب و کار خود را بسط کافی در امور مالی.

.

.

خود اشتغالی افراد مدیریت یک کسب و کار اغلب برای کوتاه مدت وجوه برای افزایش یا بهبود عملیات کسب و کار. در این زمینه از کارآفرینان و معمولا نمی خواهید به افراط در دراز مدت تعهدات مالی مانند وام های امن. امید بستن برای وام های نا امن مانند وام های شخصی برای خود اشتغالی است که در نتیجه یک گزینه امن تر در این جنبه است. عوامل خطر در این گزینه قابل ملاحظه ای کمتر به عنوان وام گیرنده نیاز به محل ملک/ دارایی به عنوان وثیقه و یا امنیتی به سود بودجه.

برنامه ریزی توسعه کسب و کار در زمان مناسب بسیار لازم برای موفقیت طولانی مدت شرکت. آن است که بر کارآفرین به منظور بررسی هزینه های مورد نیاز برای رشد یک کسب و کار است. این اطمینان از دستیابی به منابع مالی کافی و اجرای توسعه کسب و کار در یک روش سیستماتیک.

شخصی وام برای خود اشتغالی افراد کمک می کند آنها را به طرح کسب و کار خود را بسط کافی در امور مالی. این ممکن است شامل گسترش یک کسب و کار به شهر دیگری افزایش نیروی کار و به روز رسانی تجهیزات و غیره. وام های شخصی برای افراد خود اشتغال می تواند مورد استفاده برای اهداف کسب و کار مانند حفظ سرمایه در گردش, بهبود, انبار, بهره وری, خرید ماشین آلات پرداخت قبوض و غیره. این وام های نا امن نیز گزینه خوبی برای تجار و بازرگانان به تحکیم بدهی های برجسته.

معیارهای واجد شرایط بودن به یک وام شخصی برای افراد خود اشتغال

از آنجا که این وام در طبیعت نا امن هستند واجد شرایط بودن معیارهای تعیین شده توسط وام دهندگان به طور کلی ساده و آسان برای دیدار با.

لیستی از معیارهای واجد شرایط بودن به یک وام شخصی برای خود اشتغالی افراد شامل–

  • متقاضیان نباید کمتر از 22 یا بالاتر از 55 سال سن
  • متقاضیان باید قادر به اثبات و حداقل 3 سال از کسب و کار وجود
  • او/او باید با ارائه اسناد و مدارک لازم برای تایید جزئیات

همراه با این, یکی از مهم واجد شرایط بودن بیماری است که اغلب در نظر گرفته شود توسط وام گیرندگان است/او CIBIL نمره. CIBIL نمره یا نمره های اعتباری است که یک شاخص اعتبار از متقاضی. یک نمره بالاتر از 750 است که معمولا در نظر گرفته مطلوب به یک وام شخصی برای خود اشتغالی در مفید ترین شرایط وام.

مدارک مورد نیاز در حالی که تقاضا برای وام های شخصی برای خود اشتغالی

به منظور بررسی اطلاعات وارد شده توسط متقاضی و تعیین واجد شرایط بودن خود به سود یک وام دهنده می پرسد او را/او را به ارائه برخی اسناد و مدارک. این معمولا شامل –

  • KYC اسناد و مدارک از جمله Aadhaar کارت رای دهندگان هویت, کارت, گواهینامه رانندگی, پان کارت و غیره.
  • اثبات کسب و کار وجود در فرم ثبت نام گواهی نامه و یا هر گونه اسناد و مدارک معتبر.
  • درآمد مالیاتی برای ثبت از سال قبل.
  • گذرنامه-اندازه عکس.
  • دیگر مربوط به اسناد مالی در مورد شرکت کسب و کار است که حجم معاملات بالاتر تومان.1 کرور.

اکثر موسسات مالی مشتریان با ارائه تسهیلات از درخواست برای وام آنلاین. در چنین مواردی که متقاضی می تواند دسترسی به پورتال آنلاین از قرض دهنده و پر کردن فرم درخواست همراه با آپلود نسخه های اسکن شده از مدارک مورد نیاز.

صاحبان کسب و کار اغلب برای دسترسی فوری به وجوه طوری که برنامه های بازسازی یک کسب و کار می تواند اجرا شود فورا. مشهور مالی غیر بانکی شرکت پرداخت وام های شخصی برای خود اشتغالی در عرض 24 ساعت از برنامه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im