چگونه سیاه است بدانید که نام واقعی مردمی در خانواده شما ؟ احتمالا تا کنون.


Illustration for article titled How Black Is it Not to Know the Real Names of Folks in Your Family? Possibly Ever.

تصویر: پاناما جکسون

بنابراین من یک سوال شده است که گیج کننده من است که روشن خواهد شد برخی از چیزهایی که احتمالا در مورد من و شما مامان و پسر عموی خود را بیش از حد. من امیدوار هستم که من در این تنهایی نیستم در واقع من فرض کنید که من نیستم. سوال این است: چگونه است این ؟

اما وجود دارد را زیر سوال اینجا بیش از حد. شما ببینید برخی از چیزهایی که ما فرض می, نیز اتفاق می افتد به منطقه ای. شما نیاز به یک “مثلا” شما نیست ؟ در اینجا به عنوان مثال: اگر شما بخواهید اکثر مردمی چه سیاه مردمی’ مواد غذایی به نظر می رسد مثل شما می توانید آیتم های مانند “کیفیت” مک و پنیر و چیزهایی مانند برگ کلم برگ. Down South, اما من می دانم که مردم سفید خوردن همه چیز یکسان است. Collards نیست فقط در منو در سیاه و سفید ، چگونه من می دانم که این کار ؟ چون Paula Deen پخته شده که همه گه. بنابراین آنچه را من زیر سوال ؟ من خوشحالم که از شما خواسته است.

تبلیغات

این سیاه و سفید در تمام ؟

چه هستم من حتی صحبت کردن در مورد ؟ شما می توانید آن را هنگامی که من آن را به شما بدهد.

من 40 سال. من خواهد بود 41 در این سال در ماه ژوئن. من شده است به کالج و من خانه واقعی چرم کتاب. آن بو نیست از غنی چوب ماهون اما این عمدتا به دلیل همسر من را دوست دارد شمع های معطر و دوست دارد به سوزاندن چند در یک زمان.

به هر حال من 40 سال و این بود تا در سال گذشته 39 سال در این سیاره است که من یاد گرفتم که نام واقعی یکی از عموهای من که برای تمام زندگی من من می دانستم که به عنوان Meefi. و معلوم است که اشتباه بود پس از من هرگز تا به حال به نوشتن نام خود را بر هر چیزی است. معلوم می شود نام مستعار خود را حتی Meefi آن Meatfeet. اما ما فقط گفت: آن را مانند Meefi که دوباره هم نبود نام خود را. معلوم عموی من نام یوجین. من 39 سال یاد گرفتم که عموی من Meefi که واقعا عمو Meatfeet است که در واقع عموی من یوجین.

من آرزو می کنم من می توانم بگویم این است که تنها زمانی این اتفاق افتاده است اما این بار قبلی نیست فقط به عنوان فاحش به عنوان یک لعنت نزدیک به 40 سال داشت.

تبلیغات

چگونه من پیدا کردن آنچه که نام او بود ؟ من پیامک مادر من درخواست او از او بپرسم که چگونه به طلسم آن چرا که برای برخی از دلیل من در ماشین من و این سوال به من رسید. پس از آن بود که مادر من بود, “اوه, شما معنی Meatfeet? نام واقعی او است یوجین.” متوجه من فقط این را می دانم در حال حاضر به دلیل پرسیدم چون من تا به حال تصادفی نشخوار فکری.

ذهن است. دمیده.

زمانی که من جوانتر بود—و این است که در طرف پدر من—من متوجه شدم که نام آن من است می خواهم تماس چند تن از عموزاده اول نیست در واقع نام خود را, اما نام مستعار. در حال حاضر این یک معامله بزرگ نیست تعداد زیادی از مردمی که نام مستعار. پاناما یک نام مستعار به عنوان نام قلم. آن را فقط کار می کند; پاناما به کار است. من نمی دانم اگر این یک جناس یا دوسر. آن مسائل در حال حاضر.

تبلیغات

برای دو تا از عموزاده در خصوص من در اواخر نوجوانی وقتی که من واقعی خود را به نام. چیزی که من هرگز تا به حال یک دلیل را بپرسید. برای تمام زندگی من وقتی که من آنها را به نام خود لقب آنها پاسخ داده است. پدر و مادر خود را به نام آنها را با آن نام به عنوان پدر و مادر من و بقیه از ما عموزاده. پس از پیدا کردن نام من نه تنها تعجب در نام خود را اما که آن را هرگز حتی بر من dawned که نام خود شد و لقب. گمان می کنم یکی از آنها باید. ی سیم, اما ما همچنین سیاه و سفید و سیاه و سفید خانواده از Alabama. که در آن سیاهی زندگی, نام, اتفاق می افتد.

داستان واقعی: که در آن پدر من است که از او می رود را نام میانی و من نمی دانم که این کار قطعا تا زمانی که من تقریبا 18. هر زمان که ما می خواهم به بازدید از زادگاه خود مردمی خواهد بود برای درخواست این فرد یا گفت: من فقط می خواهم این روح فرد است. معلوم است آنها صحبت کردن در مورد پدر من است. من نمی توانم بگویم اگر من فقط بی اعتنا به دور و یا اگر پدر من باید گفت: “Yo” راه everybody calls me با نام وسط قلبم اینجا.”

تبلیغات

من فقط از یک نام مستعار-خانواده دوست داشتنی. یک بار پدر من به من گفتن در مورد اعضای خانواده و من قسم می خورم آن را فقط صدا مانند او از لیست کردن نام superheroes و پر حیوانات اما همانطور که معلوم است کاملا چند از اعضای خانواده من فقط رفت و با نام مستعار. من حتی در یکی از این نام مستعار در سرشماری سوابق از, مانند, سال 1910. جد بزرگ من نام ذکر شده بود به عنوان تسویه حساب. داستان واقعی. نام او تسویه حساب نیست. آن Jesse James. که یک نام مستعار.

اما Meatfeet است. یا Meefi. و آن زمان من 39 سال برای پیدا کردن که. ساخته شده است که من تعجب می کنم که آیا فرهنگ های دیگر مدیریت به کار به طور کامل در همیار? من می دانم که مردم سفید ندارد و عموزاده است که بدیهی است که عجیب و غریب برای من چون من قطعا باید سفید عموزاده. من فقط نمی دانم اگر من سفید عموزاده دیگر سفید عموزاده; آنها قطعا باید سیاه عموزاده هر چند. آیا مغز شما فقط منفجر می شود ؟ معدن انجام داد.

تبلیغات

بنابراین, um, چگونه از سیاه و سفید است که آن را نمی دانید نام واقعی مردم در خانواده خود را احتمالا تا کنون است ؟ مقیاس 1 به رابرت جانسون, فروش روح خود را به بهترین نوازنده گیتار تا کنون (Vantablack در کتاب من—آن را فقط می شود blacker اگر او می خواهد به بهترین درامر تمام وقت).

ذهن پژوهنده می خواهم به دانستن است.

من. من ذهن پژوهنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>