چگونه Ayman Assi رفت از فرو ریختن در بدهی به پر رونق در دربان صنعت

چگونه Ayman Assi رفت از فرو ریختن در بدهی به پر رونق در دربان صنعت – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 20:37 IST | همکاری محتوا | بمبئی

43 ساله کارآفرین نیست قربانی به ترس و ناامیدی به جای او حمایت خود را با شجاعت و امید و عزم و سر hustling برای موفقیت

Ayman Assi refused to falter during his tumultuous journey as an entrepreneur

Ayman Assi حاضر به شبهه طول خود را پر سر و صدا سفر به عنوان یک کارآفرین

در تلاش برای رسیدن به موفقیت ما اغلب خودمان را در گیر در یک مکان. ما سخت تلاش به تلاش برای بهتر به نظر نمی رسد به درو از هر گونه خوش شانس نتایج. این بار مانند این است که ما باید به یاد داشته باشید: حرکت رو به جلو تنها راه است و ما به ظاهر بیهوده و تلاش خواهد شد در نهایت موفقیت به ارمغان بیاورد. موسس و مدیر عامل شرکت Amerald UK, Ayman Assi upholded این اصل و حاضر به شبهه طول خود را پر سر و صدا سفر به عنوان یک کارآفرین و در حال حاضر perseverant است برداشت میرسید میوه ها از موفقیت است.

Ayman متولد و بزرگ شده در لبنان به لندن نقل مکان کرد و در سن 20 سالگی ، برای حفظ زندگی خود را, او شروع به کار به عنوان یک آشپزخانه پورتر بلافاصله پس از حرکت. با توجه به مداوم کار سخت و فداکاری او پیشنهاد شد به بهتر موقعیت و به زودی حتی فرصت های بهتری در انتظار او است.

اما Ayman بود که پرشور در مورد کارآفرینی. او تصمیم به ترک شغل خود و همکاری با همکاران خود برای شروع یک کسب و کار است که ارائه محصولات لبنی مانند ماست چکیده و پنیر به توده ها. کسب و کار رونق گرفت اما Ayman آرزو داشت برای کسب و کار خود و پس از او سمت چپ لبنی کسب و کار به دنبال رویای خود را.

همه سفرها باید اببس و جریان و حزبالله را در زمان های شیب دار پرش رو به پایین که سرمایه گذاری خود را شکست خورده به شکوفه. Ayman باز کرده بود یک رستوران, معرفی طعم خاورمیانه در شهر لندن, اما آن را به عنوان موفق به عنوان او تصور کرده بود. به جای کسب و کار سقوط کرد و به زودی سرنگون شد فاسد در بدهی از 400 ، 000 پوند انگلیس.

43 ساله کارآفرین نیست قربانی به ترس و ناامیدی به جای او حمایت خود را با شجاعت و امید و عزم و سر hustling برای موفقیت است. او به عنوان یک پیشخدمت در یک پارکینگ نوکر خدمات برای در حالی که کمی قبل از راه اندازی خود را در شرکت های کرایه اتومبیل. شرکت های کرایه اتومبیل غنی شده اعتماد به نفس خود را در خود و اقدام او با کارآفرینی سفر با باز کردن یک لوکس سرایدار شرکت به نام Amerald انگلستان است.

Amerald انگلستان در حال حاضر عامل در سطح جهان از جمله در فرانسه, ایتالیا, هلند, اسپانیا, انگلستان و سوئیس برافراشتند حزبالله به آسمان از موفقیت است. در Amerald UK, Ayman باعث می شود مطمئن شوید که به ارائه دولت از هنر خدمات به مشتریان خود و از این رو تبدیل به یک نام خانگی برای نخبگان توصیه می شود برای خدمات دربان. آن است که آیا این هواپیما به هتل اسکورت و یا عجیب و غریب اروپا تور Amerald انگلستان مترادف با مجلل و لوکس خدمات از همه نوع.

در حالی که موفقیت Amerald انگلستان شد یک نقطه عطف برای Ayman خود فشار برای رسیدن به بیشتر او منجر به ساخت یک رستوران در لندن است. این زمان در اطراف لندن عاشق Mediterrenean آشپزی او ارائه شده بود. او در رستوران “بیت ال” Zaytounواقع در غرب لندن ادای احترام به خاورمیانه فرهنگ و میراث. او دیگر تلاش شامل رویدادهای سازماندهی شرکت به نام یک وقایع. آنها دعوت خاورمیانه, خوانندگان و نوازندگان به فضل مراحل لندن است.

شن و حل و فصل Ayman نمایش داده شده است ستوده و همه ما باید نگاه به او به عنوان الهام بخش برای پیدا کردن لنت نقره ای حتی زمانی که ابرهای خاکستری را تحت پوشش آسمان از همه جا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>