چگونه یک Instagram حساب مورد تجاوز جنسی بازماندگان باعث تغییر در دانشگاه دنور

محتوای هشدار: این داستان شامل توصیف و داستان از تجاوزات جنسی است که می تواند ناراحت کننده برای برخی از خوانندگان.


یکی از دانشگاه دنور دانشجویی بیدار در شب برای نفس نفس نفس زدن در حافظه از یک مرد تلاش برای پاره کردن لباس های خود را در یک بار ، دیگر دچار اختلال استرس پس از اینکه دارو و raped تغییر مسیر زندگی خود را عمیقا آنها اقدام به خودکشی.

بسیاری به یاد داشته باشید گریه — تنها در کف حمام در خوابگاه در سوزان دوش — پس از تجاوز جنسی.

برخی از گزارش آن. برخی این کار را نکرد.

هر حرکت از طریق Instagram حساب wecandubetter به ارمغان می آورد یکی دیگر مشروط از این داستان ها صدها و رو به رشد توصیف وحشتناک جزئیات ناشناس DU تجارب دانشجويان از تجاوز جنسی یا آزار و اذیت. سه DU دانش آموزان همه تجاوز جنسی بازماندگان ایجاد حساب در ماه ژانویه بانک مرکزی با آنچه که آنها احساس می شد قریب به اتفاق فرهنگ از سوء رفتار جنسی در محوطه دانشگاه.

زنان جوان در پشت این حساب اصل پنهان هویت خود را از ترس تهدید و یا تلافی. اما شانون Saul, Madeline Membrino و فضل Wankelman در حال حاضر انتخاب شده برای عموم ایستاده پشت داستان های خود و حرکت آنها آغاز شده است. آنها حتی رفتن ملی.

فعالیت خود ضربه عصب — به خصوص در میان DU ارشد مدیریت.

دانشگاه رهبران رفت و از ارسال نامه ای ارتکاب به انجام بهتر DU صدراعظم جرمی Haefner نشسته با این حساب سازندگان به پیش نویس جامع طرح اقدام است. به عنوان تجاوز جنسی داستان ادامه به رول Haefner گفت که او احساس رشد وزن مسئولیت برای محافظت از دانش آموزان خود را. او وعده داد که در دراز مدت سازمانی تغییر پرداختن به موضوعاتی مانند سمی مردانگی — تمام ساخته شده با ورودی از سه بازماندگان و کارشناسان در این زمینه است.

“هنگامی که شما خواندن این نوع از داستان آمدن از دانش آموزان ما وجود دارد عاطفی واکنش است که شما” Haefner گفت. “فقط فکر کردن در مورد آن در حال حاضر احساسات هستند که به نام. آنها دل و روده غم انگیز. آنها را اجرا و بنابراین بر خلاف آنچه که من تصور دانشگاه دنور تجربه باید برای دانش آموزان ما.”

در سال 2018 DU دریافت 18 گزارش از تجاوز جنسی در مقایسه با 25 سال 2017 و 45 در سال 2016 با توجه به دانشگاه های خصوصی سالانه امنیتی گزارش. اما تجاوز به عنف ترین underreported جرم با توجه به ملی خشونت جنسی مرکز منابع.

طور که اختلاف 52 درصد از DU دانشجویان گفت: آنها یا کسی که آنها می دانستند که تجربه تجاوز جنسی داخلی/آشنایی خشونت و یا وسیله پس از ثبت نام در, DU, با توجه به یک سال 2018 پردیس آب و هوا نظرسنجی از کسانی که دانش آموزان این بررسی نشان داد که 43% از 19.6 درصد در سال 2017 — آیا به دنبال در دانشگاه کمک کند و یا منابع. این نظرسنجی گفت: برخی که فکر می کنید کمک می خواستم به حرکت می کند و فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده است به آنها بی اطلاع بودند آنچه در منابع وجود داشته و یا احساس گزارش بی فایده خواهد بود زیرا DU تا به حال یک “تاریخ از انجام هیچ چیز نیست.”

خشونت جنسی شایع تر است در دانشگاه نسبت به سایر جرایم با توجه به آمار از تجاوز به عنف و سوء استفاده & زنای با محارم شبکه ملی. . در میان دانشجویان کارشناسی 23.1 درصد از زنان و 5.4 درصد از مردان تجربه تجاوز جنسی و یا تجاوز جنسی از طریق نیروی فیزیکی و خشونت و یا نا توانی.

تنها 20 درصد از دانشآموزان قربانیان سنین 18 تا 24 در گزارش خود خشونت جنسی به اجرای قانون آمار RAINN یافت.

هنگامی که طالوت که در سال آخر خود را در DU خواسته شد تا سهم او تجاوز جنسی تجربه چشم او زیرفشار از شیشه به سنگ رو در یک ماده از چشمک می زند.

“کدام یک؟”

Saul توصیف اشک جریان پایین گونه او در حالی که یک دوست آغاز عمل جنسی است که او ناراحت کننده با در طول سال اول خود را در رقیق. او در حال حاضر شده است تجاوز جنسی در مدرسه بالا است.

سارا Hurtado یک DU-استاديار متمرکز بر تحقیق در مورد تجاوز به عنف فرهنگ در دانشگاه گفت: جامعه اغلب فکر می کند در مورد تجاوز به عنف به عنوان یک عمل خشونت آمیز مرتکب شده ، اما به خصوص در محیط های دانشگاهی بیشتر تجاوزات جنسی اتفاق می افتد بین آشنایان.

Membrino یک کاربر به خاطر خیره تا در یک قسمت از “دفتر” پیش بینی در یک خوابگاه سقف در حالی که او تجاوز جنسی در طول سال اول خود را در رقیق. او بیش از حد مست به رضایت اما هرگز فراموش نکنید دروغ مانند ragdoll در Tinder تاریخ تخت.

Hurtado گفت: الکل است که اغلب یک عامل در پردیس تجاوزات جنسی.

“من فکر می کنم بسیاری از بار ما با استفاده از کسی را مصرف الکل به عنوان یک راه برای آنها را سرزنش و یا می گویند که آنها باید بیشتر مسئول و یا گزینه های بهتر اما در پایان روز تنها یک نفر وجود دارد مسئول است که همیشه مجرم” Hurtado گفت. “این مهم است که مردم بدانند که کسی نمی تواند رضایت اگر آنها inebriated.”

Wankelman دانشجوی سال دوم بود, نوشیدن آب در, خوابگاه پسران, این پاییز گذشته هنگامی که او شروع به احساس کردن. او از خواب بیدار در اتاق اورژانس. مقامات گفت که او تقریبا به طور قطع دارو ، سطح الکل خون شده بود زیر حد قانونی به درایو.

“من گزارش آن را به DU” گفت: Wankelman که جان سالم به در برد قبلی تجاوز جنسی در سال پیش از آن. “این بیشتر بود بی اعتنا تجربه. هیچ چیز از آن بیرون آمد. پردیس ایمنی پرسید: من چندین بار اگر من تا به حال گرفته شده از یک کلاس دفاع از خود.”

“این فقط منفجر کرد”

سائول Membrino و Wankelman مشغول به کار بودند در تقویت پردیس در پاسخ به خشونت مبتنی بر جنسیت از طریق DU دانشجویی دولت اما احساس تغییر معنی دار نبود اتفاق می افتد.

مشتاق برای عمل سه بازماندگان آشکار برخی از بدترین لحظات زندگی خود امیدوار درد خود را خواهد استنباط پاسخ. شاید اگر مردم به اندازه کافی خود را به اشتراک گذاشته سوء رفتار جنسی داستان آنها فکر DU جامعه خواهد بود مجبور به چیزی متفاوت را امتحان کنید.

“واقعا تاسف واقعیت است که در جهت مردم به درک تروما شما را از طریق رفتن و برای تغییر می شود ساخته شده است شما را به بطور منظم احساس آن” شاؤل گفت. “آن را نباید با داشتن دانش آموزان خود را در معرض خود را در معرض تروما برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. دولت ممکن است مجبور به مقابله با این کار را برای چند ماه اما بازماندگان باید برای مقابله با این کار را برای بقیه زندگی خود را — در هر روز است.”

آنها ایجاد wecandubetter حساب حدود یک ماه پیش گردآوری پیروان و داستان دلخراش ارسالی در عرض چند ساعت.

تایپ-داستان, آپلود, روزانه, نشستن, پشت, مطالب هشدار — تجاوز جنسی, کورمالی, خودکشی drugging خشونت خانگی. بیش از 3200 نفر هستند و پس از تایید آن نیز publicizes منابع برای کسانی که نیاز دارند.

“این فقط منفجر کردن” Wankelman گفت. “من می دانستم که وجود دارد این تنش فوران کننده در محوطه دانشگاه که در آن مردم بودند واقعا بیمار از این و می خواستم برای دیدن تغییر اما این واکنش شده است غیر منتظره.”

برخی از مطالب ارسالی با تشکر از حساب سازندگان برای اجازه دادن به آنها را می دانیم که آنها به تنهایی نیست. گفت: برخی از این حساب با الهام از آنها در نهایت به دنبال درمان. دیگران گفت: آنها در نهایت احساس باور.

“مردم هنوز هم استفاده از این ایده که بازماندگان به دروغ گزارش” Hurtado گفت. “False گزارش تجاوز به عنف اتفاق می افتد در همان نرخ به عنوان دیگر جرایم خشونت آمیز است که به عنوان کم به عنوان 2 درصد. وقتی کسی می آید به شما بگویم که آنها را تجربه کرده ام چیزی شبیه به این آماری آنها به شما گفتن حقیقت است.”

در حال اجرا Instagram account — غربالگری داستان برای اطمینان از آنها اشاره نمی, نام, به دست گرفتن پست های زمانی که بازماندگان برسد گفت: آنها تهدید شده و برخورد اداری با پاسخ — تبدیل سه بازماندگان ” در حال حاضر مشغول زندگی را به یک گردباد.

موفقیت موضعی حساب الهام Membrino, سائول و Wankelman برای ایجاد یک دوم Instagram حساب و یک وب سایت کامل با همان فرض در سطح ملی: thedobettercampaign. زنان جوان امید به تبدیل شدن به یک منبع برای دانشگاه دیگر فعالان که می خواهید به انجام چیزی مشابه.

“ما در حال گوش دادن”

غم انگیز داستان کاهش یافته است در گوش کر. صدراعظم Haefner بار خوانده شده حساب در دفتر خود و در خانه های دردناک داستان با همسر و تعجب آنچه که او می تواند انجام دهد برای کمک به.

آخر هفته گذشته سائول Membrino, Wankelman و Haefner ملاقات به بیش از یک طرح.

تغییرات پیشنهادی به DU سیاست عبارتند از:

  • از فرصت های برابر و عنوان نهم — که به بررسی تجاوز جنسی از موارد — گزارش خواهد شد به طور مستقیم به Haefner
  • یک “افزایش چشمگیر” در تروما-مطلع آموزش پردیس ایمنی گروه افسران علمی و کارکنان
  • گسترش برنامه های آموزشی و آموزش با تمرکز بر سالم مردانگی

تجاوزات جنسی در محیط های دانشگاهی هستند و نه منحصر به فرد برای رقیق. Haefner گفت که او امیدوار است به سرب در راه اصلاحات است و خدا را شکر به DU بازماندگان برای داشتن شجاعت برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

“این فقط آنچه شما به عنوان خوانده شده. من تا به حال شانس به صحبت کردن با افراد — افراد من با کار در یک روز-به روز-اساس — که در آن آنها به من بگویید از داستان های خود را به عنوان دانش آموزان سابق در اینجا من فقط شوکه و نگران به شنیدن این که فقط پایین سالن هستند افرادی که تا به حال این تجربه,” او گفت:. “این واقعا نگران کننده است. ما در حال گوش دادن. این یک تعهد دراز مدت تغییر در فرهنگ ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>