چگونه یک پل در مسابقات منجر به 4 coronavirus مرگ و میر در ال پاسو شهرستان و در معرض صدها نفر به COVID-19

به عنوان دکتر لئون کلی بود قبل از El Paso County کمیسیون جمعه او تشبیه مبارزه با رمان coronavirus به یک مسابقه بوکس.

“این یک 12-دور کمربند عنوان” گفت: Kelly, معاون, مدیر پزشکی, El Paso County بهداشت عمومی. “و در زنگ افتتاحیه, ما نیمه در دهان پانچ کمی.”

ال پاسو شهرستان به خانه ملت ششم-بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس در قلب جهانی همه گیر. حداقل 13 نفر کشته شده اند از جدید کروناویروس در El Paso County ترین در کلرادو.

و این همه را در یک پل مسابقات در کلرادو اسپرینگز.

در روز سه شنبه, کلی به ترین بینش تا کنون به چگونه یک زن که می خواهم قرارداد این بیماری به یک سری از موارد که منجر به حداقل چهار مرگ و میر در این شهرستان است. و او توضیح داده قهرمانانه تلاش های صورت گرفته برای کاهش بیماری خاموش قبل از آن می تواند آسیب بیشتر.

پس از زن در 80s درگذشت در مارس 13, El Paso County health مقامات متوجه شدند که او تا به حال حضور در مسابقات پل در اوایل ماه. آنها درهم برای شناسایی هر کس که در مسابقات حضور داشتند متوجه است که 150 نفر می تواند در تماس با زن کلی گفت.

مقامات بهداشت در بر داشت 10 تا 15 بیشتر مردم که نشان داد علائم آلوده شدن با کروناویروس و یا کسانی که تا به حال تبدیل شدن به بیمار است. آنها ترسیم مخاطبین خود را و پیدا کردن که یکی از افراد در پل مسابقات نیز با حضور در گروه کر تمرین با بیش از 100 در خطر مردم است.

یک نفر با این ویروس به سرعت تبدیل به 300 نفر که می توانست در معرض تقریبا همه در بیش از 60 گروه سنی جمعیتی در بسیاری از خطر به COVID-19.

حداقل چهار نفر از El Paso County مرگ و میر را در حال حاضر مرتبط است که اصلی شیوع. و این می توانست بسیار بدتر کلی گفت.

“از آنجا که از تلاش های اصلی زن در خانواده, پل, باشگاه دهندگان و کسانی که در حضور و غیاب وجود دارد بی حد و حصر زندگی بدون شک نجات داد” او گفت:. “هر کس در سراسر خط می دانستم که این مهم بود و آنها نگران در مورد کمک به دیگران در مقابل کمک به خود را دارند. هیچ کس به سرزنش. این افراد هر دو قربانیان این ویروس و همچنین قهرمانان.”

بین پل مسابقات و شیوع در لورل مانور مراقبت, مرکز این شهرستان آسیب پذیر ترین جمعیت آمار بود با این ویروس در شروع و منجر به بالاتر اعداد در El Paso County کلی گفت.

“ما باور نمی کنیم ما محلی تعداد مرگ و میر است که رانده شده توسط یک شکست توسط هر کسی در اینجا” او گفت: این شهرستان در کمیسیون. “این فقط تاسف از سمت راست دروازه ما تا به حال آن را در معرض بخشی از جمعیت است.”

با 286 مورد تأیید El Paso County است 5.1% مرگ و میر رتبه ششم در کشور با Weld County — که دارای 255 موارد و مرگ و میر 12 — در 5% راست در پشت آن.

کلرادو ثبت کرده است حداقل 69 coronavirus-مرگ و میر ناشی از, دولت بهداشت و درمان اعلام کرد.

کلی گفت که او معتقد است این تعداد در نهایت حتی با El Paso County هنوز هم به احتمال زیاد بالاتر مجموع اعداد با توجه به آن جمعیت بزرگ. وی بدون مرگ و میر کمتر از 60 در شهرستان, در حالی که آن مورد در هر 100,000 نفر است که هنوز هم کمتر از Denver, Jefferson, و, Arapahoe, استان ها.

“ما در حال نزدیک بالای بسته مرگ و میر حکیم” کلی گفت. “اما با وجود داشتن برخی از موانع و چالش ها از ديدگاه بهداشت عمومی ما بسیار خوشحال هستیم که در آن ما هستند.”


اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im