مسکن به عنوان یک حق انسانی: جنبش دستاوردهای بخار در لس آنجلس در پاسخ به همه گیر


Illustration for article titled Housing as a Human Right: Movement Gains Steam in Los Angeles in Response to Pandemic

عکس: APU گومز (خبرگزاری گتی ایماژ)

برای سال بحران مسکن در کالیفرنیا شده است از آمدن به سر به بالا رفتن سرسام آور اجاره کرده اند به رشد مردم در حقوق و دستمزد. که بحران منجر به رشد جمعیت بی خانمان دولت تلاش کرده است برای کمک به. در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به کالیفرنیا به “پناهگاه در محل” بی خانمان خانواده خود را در حال اجرا از گزینه های امن.

در پاسخ به بی خانمان خانواده و دیگران و زندگی در شرایط مخاطره آمیز در لس آنجلس گرفته شده در “بازپس خانه ما” جنبش هافینگتون پست گزارش. یک گروه سازمان یافته است نقل مکان کرد به 12 خانه متعلق به وزارت کالیفرنیا از حمل و نقل (Caltrans) در ال Sereno محله L. A. با توجه به گزارش توسط لس آنجلس تایمزCaltrans صاحب ده ها تن بیشتر خانه های خالی در این منطقه است.

تبلیغات

از هافینگتون پست:

این گروه خواستار آن است که دولت های محلی و ایالتی بلافاصله اقدام به ارائه مسکن برای خانواده های بی خانمان که به خصوص در معرض خطر بودن در معرض coronavirus.

Dominque واکر یکی از سازمان دهندگان از مادران 4 مسکن اوکلند-بر اساس گروهی که عناوین ساخته شده در اوایل سال جاری هنگامی که آن را اشغال کردند و پس از آن اخراج از—خانه خالی در منطقه خلیج ارائه شده برای این گروه است.

“ما در همه حال خواست در خانه بمانند و عمل اجتماعی فاصله — اما چگونه شما می توانید انجام دهید که هنگامی که خانواده خود را بی خانمان؟” واکر در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

مقامات دولتی در سراسر کشور ابراز نگرانی در مورد حفاظت از “جمعیت های آسیب پذیر” از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. این اصطلاح معمولا اشاره به افراد مسن و کسانی که با مسائل خود ایمنی اما بی خانمانی ارائه منحصر به فرد و چالش های فوری.

تبلیغات

همانطور که واشنگتن پست گزارش می دهد:

مردم دچار بی خانمانی به طور فزاینده ای تر و مریض تر. بسیاری از شرایط بهداشتی اساسی اما فاقد دسترسی به اولیه-مراقبت پزشکان و یا نمایش درمانی پیشگیرانه. آنها در تلاش برای پیدا کردن حمام برای حفظ بهداشت پایه. کسانی که زندگی در چادر encampments یا شلوغ پناهگاه ممکن است قادر به نگه داشتن فاصله خود از دیگران و یا خود جدا اگر آنها نشان می دهد علائم.

حتی شدیدترین طرفداران — کارشناسان که به مدت طولانی در خدمت بی خانمان ها در جوامع خود — نگرانی در مورد سهوا قرار دادن مشتریان خود را’ سلامت در معرض خطر به سادگی نشان دادن و انجام شغل خود را.

تبلیغات

البته بی خانمانی نیست فقط کالیفرنیا مشکل است. با توجه به پست های اخیر یک برآورد مکان های آمریکا کل جمعیت بی خانمان در 567,700. با توجه به این که مقاله و تحلیل از منابع بهداشت و خدمات مدیریت داده ها “ترین محروم زندگی می کنند در بخش هایی از منطقه کالیفرنیا مین اورگان و واشنگتن است.”

تا کنون تلاش ها برای کمک به بی خانمان جمعیت از مقامات دولتی به نظر می رسد محزون می خوانی ناکافی است. واشنگتن دی سی به عنوان مثال اعلام کرد این اجازه را می دهد که پناهگاه بی خانمان به باز بماند 24 ساعت (آنها معمولا باز برای 12) و شهردار موریل Bowser خود است که قدرت به طور موقت به خانه بی خانمان خانواده ها تا 60 روز پس از گزارش.

تبلیغات

اما پناهگاه ها مجهز به بیمار رسیدگی coronavirus نگرانی. مردم به طور معمول قرار دارد در محله های نزدیک و لازم نیست که فضا برای منزوی کردن هر کسی که بیمار است. اقلام ضروری مانند تمیز کردن تجهیزات ضد عفونی کننده دست و مواد غذایی در تامین کوتاه مدت هستند در برخی از امکانات. پناهگاه یا overworked و یا کاهش ظرفیت به داوطلبان گفت: برای ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد را برنامه به ارائه مسکن موقت برای افرادی که نمی توانند خود-جدا از COVID-19 از جمله نصب وسایل نقلیه تفریحی در محلات و با استفاده از خانه های خالی و خالی اتاق های هتل به صورت بالقوه قرنطینه مسکن.

تبلیغات

مارتا Escudero یک زن 42 ساله که به تازگی نقل مکان کرد و به یکی از خالی Caltrans خانه اشاره کرد که خالی اتاق های هتل ناکافی در پرداختن دراز مدت نگرانی. “مسکن یک حق انسانی” او گفت: Huff Post.

“Skid Row استفاده فقط در مرکز شهر. در حال حاضر این ایالت کالیفرنیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de