خانه کمیته می دهد کلرادو پلیس زمان بیشتری را بر روی تغییرات می افزاید: ممنوعیت کاروتید کنترل دارای

خانه کمیته اصلاح کلرادو پلیس پاسخگویی و اصلاحات لایحه به اجرای قانون زمان بیشتری برای پیاده سازی برخی از تغییرات و اضافه شدن ممنوعیت کاروتید کنترل نگه می دارد قبل از رای گیری برای حمایت از این لایحه در نیمه شب چهارشنبه.

تصویب آمد خط یک حزب رای با چهار جمهوریخواهان در مجلس تخصیص بودجه رای گیری در برابر سنا لایحه 217 با وجود نزدیکی-پشتیبانی به اتفاق آرا در مجلس سنا. آن را به دنبال ساعت عاطفی شهادت توسط افرادی که تا به حال اعضای خانواده کشته شده توسط پلیس در کلرادو.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر سر به خانه تخصیص بودجه قبل از رفتن به خانه طبقه — به احتمال زیاد پنج شنبه.

یکی از مقامات مجری قانون بزرگترین اعتراض شده است که سازمان نیاز به زمان بیشتری برای آموزش تغییرات پس از قانونگذاران تنظیم سپتامبر 2021 مهلت جدید برای استفاده از نیروی مقررات را به اثر. سیاست های جدید شامل یک نیاز تنها به منظور استفاده از نیروی اگر از روش های دیگر کار نمی کند.

بخش دیگر از این لایحه از جمله ممنوعیت استفاده از chokeholds و محدودیت در زمانی که پلیس مجاز به شلیک یک فرد است که در حال اجرا به دور از آنها را — خواهد اثر را بلافاصله اگر این لایحه به قانون امضا شده.

این لایحه هنوز هم نیاز به تمام افسران به پوشیدن دوربین های بدن توسط 2023 اما خانه کمیته مالی تمدید مهلت انتشار بدن فیلم دوربین به 45 روز — بار سوم مهلت شده است طولانی — و افزود: برای حفاظت از اطلاعات بهداشت شخصی. سنا قبلا اضافه شده برای حمایت از قربانیان و مخفی افسران.

نمایندگان همچنین با اصلاح این لایحه به اضافه کردن ممنوعیت کاروتید کنترل نگه می دارد همچنین گاهی اوقات به نام جای خواب نگه می دارد که در آن افسران اعمال فشار به طرف کسی گردن و می تواند باعث آنها را به تصویب. شفق قطبی پلیس این هفته اعلام کرد که بان کی مون در این مانور که آنها استفاده می شود برای جلوگیری الیاس McClain قبل از او درگذشت.

از دیگر تغییرات ایجاد شده در چهار شنبه:

  • یک وکیل منطقه که اتهامات عنوان شده علیه یک مامور برای استفاده از زور در یک حادثه اما شارژ نمی کند دیگر ماموران در صحنه را توضیح دهد که چرا در یک گزارش عمومی.
  • هنگامی که یک هیئت منصفه تصمیم می گیرد به متهم یک افسر پلیس تیراندازی و آن را مجبور به انتشار یک گزارش عمومی.
  • سازمان را مجبور به جمع آوری داده ها در زمانی که افسران unholster یا آتش سلاح.
  • یک توضیح در مورد زمانی که افسران می توانید با استفاده از نیروی مرگبار: هنگامی که یک درجه کمتر ناکافی است و که افسر یا شخص دیگری در معرض خطر کشته شدن و یا به طور جدی آسیب می بینند.

این لایحه با هدف آوردن شفافیت بیشتر و پاسخگویی به پلیس در کلرادو. پلیس را ملزم به دخالت در زمانی که دیگر دیدن ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد و این لایحه حذف “واجد شرایط ایمنی” اجازه می دهد افسران به شکایت در ظرفیت های فردی خود را زمانی که آنها را متهم به استفاده از نیروی بیش از حد.

تشکر. سرنا گونزالس گوتیرز, D-تجارت شهرستان گفت: این لایحه در مورد تغییر رفتار است, اما آن را نیز در مورد پرداختن به مسائل فرهنگی — یک نقطه مورد بحث توسط دیگر نمایندگان مجلس و اجرای قانون است.

کاریکاتور Leslie هیرودیس دنور دموکرات گفت که او بیمار است و خسته از داشتن “گفتگو در آرام” در مورد نژاد پرستی و نیاز به انجام کاری از طریق قانون اما گفته بودن وجود ندارد به اندازه کافی رای.

“آن زمان که ما شجاعت ایستادن و می گویند که ما باید به شکستن موذی فرهنگ است که کشتن کسانی که سزاوار زندگی می کنند,” او گفت:.

این جلسه عاطفی به عنوان یکی از اعضای خانواده شهادت در مورد مرگ عزیزان خود را در دست پلیس است. همچنین عاطفی برای قانونگذاران.

Rep. Tom Sullivan, D-Centennial گفت که او ساخته شده است آن را یک نقطه برای دریافت به دانستن قربانیان و یادگیری داستان های خود را پس از او پسر الکس کشته شد در شفق تئاتر تیراندازی.

“شما هرگز به درک آنچه که مانند” سالیوان گفت: ابراز نا امیدی در مورد ادامه بحث بر سر هيچ زمانی که زندگی مردم در خطر است. “اما آن دسته از ما که تحمل این آن است که جدی ما وظیفه برای ادامه به ایستادن و انجام بهترین های ما به شما بگویم در مورد آن. این تنها راهی است که ما در حال رفتن به دریافت این به متوقف شود.”

وی افزود: “ما همچنان به بحث در, اما ما نیاز به عمل است.”

برخی از 13 اصلاحات تصویب شنبه جزئی بودند اما هدف را به نفع خود حمایت بیشتر نمایندگان مجلس و گروه های. روشن بود هر چند که این کافی نیست برای کسب حمایت هر دو حزب در خانه.

Rep. شین Sandridge کلرادو اسپرینگز جمهوریخواه گفت: به عنوان یک افسر سابق پلیس او را درک نیاز برای نظارت, اما او می خواهد زمان بیشتری برای بحث در مورد اصلاحات با ذینفعان قبل از حرکت رو به جلو است.

یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در کنگره مت Soper دلتا که حمایت یک لایحه برای حذف واجد شرایط ایمنی در اوایل این سال و قبل از خروج آن گفت: او قدردانی جنبش در این لایحه اما آماده نیست و به حمایت از آن با استناد به آنچه که او به چندین بخش در حال حرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de