خانه لایحه تصویب به مجازات یک جرم فدرال در نادر حزبی رای


عکس: الکس Edelman (خبرگزاری گتی ایماژ)

ما روند سیاسی احساس ناکارآمد برای بیش از یک دهه در حال حاضر. به نظر می رسد به مراتب نادرتر از آن است که احزاب در قدرت در واقع گرد هم می آیند و بدست آوردن چیزی انجام می شود. آن را در نهایت امروز اتفاق افتاده است هر چند البته برای چیزی که بسیار دیر شده است.

مجلس نمایندگان تصویب کرده است امت تا ضد مجازات عمل توسط یک 410-4 رای با توجه به اخبار CBS. این لایحه پس از نام امت تا 14 سال بود که بدون محاکمه اعدام به اتهام معاشقه با یک زن سفید در سال 1955. این لایحه را مجازات یک جرم فدرال. اصلاحات ساخته شد این لایحه برای مطابقت مشابه لایحه که به تصویب در سنا به نام عدالت برای قربانیان جرم و مجازات عمل. که قانون را مجازات حمل افزایش حکم شبیه به دیگر جرایم ناشی از نفرت.

تبلیغات

به عنوان هر دو مجلس سنا و مجلس لایحه حمل مختلف نام ها و شماره خانه لایحه ممکن است نیاز به تصویب از طریق سنا به منظور آشتی دادن دو صورتحساب. من برای یک, هستم, عمیق کنجکاو اگر رئيس جمهور خواهد در واقع امضای این لایحه باید آن را زمین در روی میز کار خود. چه راهی بهتر برای او به بیان نه چندان ظریف نژادپرستی توسط vetoing یک قانون در برابر مجازات?

در حالی که این قابل توجه است که این قانون را تصویب کرده است آن را هنوز هم غم انگیز است که آن را گرفته است بنابراین آن را به طور غیر قانونی. من می خواهم بگویم این است که تا حد زیادی یک ژست نمادین اما سفید ناسیونالیسم شده است به طور پیوسته در حال رشد در این کشور است. این مایه تاسف است اما یک قانون مثل این هنوز هم می تواند لازم برای روز جاری است.

که احتمالا انگیزترین بخش از همه این است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>