ساعت پس از مودی آدرس چین ادعا می گذارد به Galwan دره

ساعت پس از نخست وزیر نارندرا آدرس به ملت اطمینان هند حل برای محافظت از قلمرو خود را در لاداخ وزارت خارجه چین با صدور بیانیه ای در رو کردن حادثه در Galwan ولی آن را به عنوان یک “گام به گام حساب از حادثه”.

بیانیه ای نسبت به چینی ها سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian ادعا کرد که منطقه مورد مناقشه واقع شده است و نسبت به طرف چینی از خط کنترل واقعی (لاک) و متهم هند نیروهای ‘یک جانبه’ ساخت جاده ها و پل ها و دیگر امکانات در نقطه.

“برای سال های بسیاری از مرز چین نیروهای خود شده اند و گشت زنی و انجام وظیفه در این منطقه است. از ماه آوریل سال جاری به مرز هند نیروهای خود را به طور یک جانبه و به طور مداوم ساخته شده است جاده ها, پل ها و دیگر امکانات موجود در لاک را در Galwan دره. چین تسلیم تضمینی و تظاهرات در موارد متعدد اما هند رفته و حتی بیشتر برای عبور از لاک و تحریکات” بیانیه بخوانید.

“توسط صبح زود از مارس 6, هندی, نیروهای مرزی که در حال عبور از لاک شب و تجاوز به قلمرو چین ساخته شده استحکامات و موانع که مانع گشت از مرز چین نیروهای نظامی است. آنها به عمد ساخته شده تحریکات در تلاش برای به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود کنترل و مدیریت است. چینی مرز نیروهای مجبور شده اند تا اقدامات لازم را برای پاسخ دادن به این وضعیت بر روی زمین و تقویت مدیریت و کنترل در مناطق مرزی” خواندن بیانیه.

برای کاهش تنش چین و هند تاسیس یک گفت و گو از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک وزارت امور خارجه سخنگوی گفت.

“در پاسخ به افزایش تقاضا از طرف چین و هند توافق برای خروج پرسنل که عبور از لاک زدن و تخریب امکانات و به طوری که آنها انجام داد. در ژوئن 6, مرز, نیروهای نظامی هر دو کشور برگزار شد-نشست سطح رسیده و اجماع در کاهش این وضعیت است. سمت هند وعده داده است که آنها نمی خواهد عبور خور از Galwan رودخانه به گشت زنی و ایجاد امکانات و دو طرف را مورد بحث و تصمیم گیری مرحله به مرحله خروج نیروهای خود از طریق جلسات بین فرماندهان در زمین” در بیانیه ای گفت:.

تشریح ژوئن 15 حادثه به عنوان تکان دهنده متهم شده هندی نیروهای provocating وضعیت خشونت و حمله به چینی افسران و سربازان.

وزارت خارجه چین خواستار دوم فرمانده-نشست سطح به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای مقابله با این وضعیت بر روی زمین و به “فورا متوقف کردن تمام اقدامات تحریک آمیز, بنابراین به عنوان برای اطمینان حاصل شود که این حوادث اتفاق نمی افتد دوباره”.

آن امیدوار است که هر دو کشور هند و چین مدیریت وضعیت فعلی از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال و به طور مشترک حمایت از صلح و ثبات در مناطق مرزی.

“دو طرف توافق کردند برای رسیدگی به در فقط به شیوه ای جدی وضعیت ناشی از Galwan دره clash رعایت توافق های رسیده در طول فرمانده-نشست سطح سرد کردن وضعیت بر روی زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و حمایت از صلح و آرامش در مناطق مرزی مطابق با موافقت نامه های دو جانبه رسیده تا کنون” بیانیه ای گفت:.

نخست وزیر مودی گفت که هند ارتش داده شده است قدرت کافی برای اقدام مناسب در مرز و اضافه کرد که “امروز ما دارای این قابلیت است که هیچ کس نمی تواند چشم حتی یک اینچ از زمین ما است.”

“هند نیروهای مسلح باید توانایی به حرکت به بخش های متعدد در یک بروید,” او گفت:. او همچنین تشکر از همه احزاب سیاسی برای مثبت خود را حمایت در این ساعت.

نخست وزیر به نام به حال برای یک حزب جلسه از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد وضعیت در هند-چین مناطق مرزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de