شات داغ نگه داشتن خدمه شرق دره آتش در غرب Durango از رشد

شرق دره آتش سوزاندن در استخوان خشک کشور غرب Durango ماند تا حد زیادی پایدار دوشنبه به آتش نشانان ثابت فروغ در 2,568 هکتار و 5 درصد مهار.

قبلی روز آتش شده بود اندازه گیری در از 2700 هکتار با مهار به عنوان آتش نشانان در تلاش برای دریافت یک دسته در آتش سوختن در شیب دار زمین ناهموار چند مایلی جنوب شرقی Mancos در دفتر مدیریت زمین خاک.

“ما برخی از منابع اضافی” گفت: Pam ویلسون یک سخنگوی روی آتش که گفت چهار شات داغ خدمه در آمد دست به من قرض بدهید. “این شگفت انگیز است چه از 80 نفر می تواند انجام دهد برای پیشرفت در زمین است.”

ویلسون در روز چهارشنبه وجود دارد گفت: هنوز هم تخلیه سفارشات در محل نزدیک به 40 خانه در این نزدیکی هست تقسیم بندی از چشمه الک و الک جریان در مرتع پرورش احشام در شهرستان Montezuma. مقامات تعطیل ایالات متحده 160 بین Mancos و مونترو از روز دوشنبه برای چند ساعت به باد و آتش را تهدید به پرش به سمت شمال از جاده ها است.

هیچ خانه شده اند از دست داده و یا آسیب دیده در آتش است. یکی بال ثابت هواپیما پنج تانکر و سه هلیکوپتر استفاده شد شنبه برای مبارزه با آتش سوزی شد که آغاز شده توسط رعد و برق در روز یکشنبه.

“ما با احتیاط خوش بینانه است که ما در حال رفتن به قادر به دکمه این در هفته آینده” ویلسون گفت: قبل از اینکه صدایی توجه داشته باشید از احتیاط. “ما برخی از بسیار خشک و سوخت بسیار جدی وضعیت را در اینجا. این می تواند شروع یک تابستان طولانی اگر ما نمی تواند رطوبت به زودی.”

یکی دیگر از آتش سوزی آغاز شده است که روز شنبه در جنوب یوت رزرو هند, جنوب شرق دره آتش رسیده بود 220 هکتار در اندازه. شش تیرانداز آتش را برانگیخته بود با رعد و برق در طول تعطیلات آخر هفته از طوفان.

داغ باد می وزد آب و هوا انتظار می رود برای ادامه را از طریق بسیاری از روز شنبه در جنوب غربی ایالت کلرادو اما باد انتظار می رود به مرگ در شب با توجه به Facebook صفحه در آتش است.


آتش سوزی نقشه

بر استفاده از نشانگر برای جزئیات استفاده از دکمه ها برای تغییر آنچه آتش سوزی نشان داده شده است. نقشه داده ها به طور خودکار به روز شده توسط سازمان های دولتی و می تواند تاخیر حوادث در زمان واقعی. حادثه انواع شماره 1-5 — یک نوع 1 حادثه بزرگ و پیچیده آتش سوزی مؤثر مردم و زیرساخت های حیاتی یک نوع 5 حادثه یک آتش سوزی کوچک با چند پرسنل درگیر است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نوع حادثه در پایین این صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de