بیمارستان انکار درمان به COVID-19 بیماران نمی خواهد در امان خواهد بود: دهلی, CM, Arvind Kejriwal,

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز چهارشنبه هشدار داد در بیمارستان انکار ورود به کروناویروس بیماران بیان کرد که آنها “نمی خواهد در امان خواهد بود.”

“برخی از بیمارستان ها در حال انکار ورود به COVID-19 بيمار. من هشدار کسانی که فکر می کنم آنها خواهد بود قادر به انجام black-بازاریابی تخت با استفاده از نفوذ خود محافظ از احزاب دیگر شما نمی خواهد در امان,” Kejriwal گفت.

او اشاره کرد که برخی از بیمارستان های خصوصی بودند انکار ورود به COVID-19 بيمار و خواستار پول برای تخصیص تخت.

از حالا به بعد Kejriwal اظهار داشت که دولت دهلی نو را اعزام متخصصان پزشکی در هر یک از بیمارستان های خصوصی به نگه داشتن زبانه در دسترس تخت برای COVID بیماران.

او گفت که دولت دهلی نو راه اندازی کرده است یک برنامه تلفن همراه برای جلوگیری از سیاه بازاریابی تخت.

“ما راه اندازی یک برنامه تلفن همراه برای جلوگیری از سیاه بازاریابی تخت. ما فکر ساخت اطلاعات در مورد تعداد تخت و هواکش در بیمارستان ها شفاف است. وجود داشت داد و بیداد بیش از آن را به عنوان اگر ما مرتکب جرم” Kejriwal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

رد گزارش های رسانه ها که تست برای COVID-19 متوقف شده در دهلی نو گفت که 36 دولتی و خصوصی آزمایشگاه در حال انجام آزمایشات است.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در روز پنج شنبه به ریاست یک نشست سطح بالا از طریق ویدئو کنفرانس (VC) برای بررسی آمادگی برای پیشگیری و کنترل COVID-19 در دهلی نو.

او پیوست Ashwini کومار Choubey MoS (HFW); Anil Baijal, معاون فرماندار دهلی نو; و Satyendra جین وزیر بهداشت از دهلی نو است.

“به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر افزایش می یابد در دهلی نو به آن نیاز دارد را به سطح شیب دار تا تست همراه با تهاجمی نظارت, تماس, ردیابی و دقیق مهار و محیط کنترل فعالیت” Vardhan گفت: در این نشست است.

به عنوان تمام ولسوالی های دانشگاه تهران از دهلی نو در حال حاضر تحت تاثیر COVID-19 Dr Harsh Vardhan با اشاره به این که “افزایش موارد بالا مثبت و نرخ پایین تست سطوح در بسیاری از ولسوالی ها نگران کننده”.

در حالی که متوسط تست/میلیون جمعیت در دهلی نو بود 2018 برخی از مناطق مانند شمال شرق (517 آزمون/میلیون جمعیت) و جنوب شرق (506 آزمون/میلیون جمعیت) شد بسیار پایین تر. در حالی که دانشگاه تهران را مثبت نرخ هفته گذشته 25.7% چندین ولسوالی گزارش ارقام بالاتر از 38 درصد است.

نرخ بالای عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز مسئله جدی او اضافه شده است. آن را ضعیف نشان می دهد پیشگیری از عفونت کنترل شیوه های مراقبت های بهداشتی تنظیمات و نیاز به حضور در اولویت او اشاره کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net