هولناک! حامله فیل می میرد پس از تغذیه آناناس پر شده با کراکر در کرالا

در یک حادثه وحشتناک, یک باردار فیل کشته شد پس از مردم محلی گفته تغذیه او یک آناناس پر شده با کراکر در کرالا شرنور.

این حادثه صورت گرفت در مه 27 در حالی که فیل ایستاده بود در آب است.

“آن درگذشت ایستاده در رودخانه Velliyar پس از این آسیب رنج می برد و در آن فک پایین” گفت: حیات وحش, افسر, خاموش, پارک ملی دره به عنوان نقل قول شده توسط ANI.

وحشتناک حادثه به محل موردتوجه وتماشای عموم هنگامی که یک افسر جنگل در شرنور منطقه مشترک جزئیات حادثه وحشتناک در Facebook صفحه.

جنگل افسر موهان کریشنان بود که بخشی از این تیم واکنش سریع برای نجات فیل نوشت: در Facebook در Malayalam “او مورد اعتماد همه است. زمانی که آناناس او خوردند منفجر شد و او باید شوکه شده اند مورد خودش فکر نمی کند اما در مورد فرزند او در حال رفتن به تولد به در 18 تا 20 ماه.”

هر چند گزارش های خبری فیل وحشی از جنگل meandering به یک روستای نزدیک در جستجوی غذا است. به عنوان او راه می رفت در خیابان های محلی خود را ارائه ترقه-لادن آناناس. میوه منفجر شد در بارداری فیل دهان و او به ملاقات او پایان غم انگیز.

کریشنان نوشت: “او نمی زند یک انسان حتی زمانی که او در زد درد سوزاننده در خیابان های این روستا است. او نه له یک خانه. این است که چرا من گفتم او پر از خوبی است.”

فیل دیده می شد ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب برای برخی از تسکین درد است.

“اول ما از مشاهده این حیوان در 23 مه هنگامی که ما مطلع شدند توسط مردم محلی که یک فیل شده است رومینگ در اطراف این منطقه از جنگل. زمانی که یکی از اعضای هیات ما رفت دیدم فیل مشاهده شد که زخم در فک پایین منطقه قرار گرفت. بعد برای حداقل 24 ساعت حیوانات در تلاش بود به دنبال آب و در 24 مه ما با دریافت اطلاعات است که حیوان را به رودخانه Velliyar” گفت: حیات وحش, افسر, خاموش, پارک ملی دره به عنوان گزارش شده توسط ANI.

“حتی پس از آن حیوان را هر ماده جامد و تنها در زمان آب. آن را بسیار ضعیف بنابراین ما به نام یک دامپزشک او از این نظر است که آن را نمی ممکن است به احیای اما ببینید چه گزینه های در دسترس هستند. بعد از آن به ما گفته شد برای مشاهده این حیوان رفتار,” او اضافه شده است.

حیات وحش افسر گفت: آنها بعد از برنامه ریزی شده را به فیل از رودخانه اما پس از آن او تا به حال سقوط.

“امروز ما به فکر گرفتن حیوان به یک نقطه امن برای بررسی. به هر حال ما تا به حال بسیار کمی امید احیای این حیوان به دلیل آن بوده است نه خوردن برای چند روز. بنابراین قبل از ما می تواند حیوانات را از جریان آن سقوط کرده بود و ما امیدواریم که آن را صلح آمیز, مرگ,” او گفت:.

افسر اطلاع داد که دو پزشک هستند در اینجا در این نقطه به انجام پس از مرگ و پس از آن لاشه خواهد بود سوخته است.

“علت مرگ هنوز به کشف و تحقیقات بیشتر در حال انجام است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>