مفتخر است که او با ما خواهد بود فردا: ساعت مودی در مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند

یک روز قبل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در هند برای 2 روز بازدید در فوریه 24-25 نخست وزیر نارندرا مودی گفت که این کشور به دنبال به جلو به استقبال او.

“هند به نظر می رسد به جلو به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این افتخار است که او با ما خواهد بود فردا شروع با تاریخی در برنامه احمدآباد” مودی توییتی

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رسید در هند در فوریه 24 و بازدید احمدآباد-آگرا-دهلی نو در دو روز دیدار با همسر و بانوی اول Melania Trump, دختر, Ivanka Trump, و پسرش در قانون Jared کوشنر.

تا آنجا که مغلوب ساختن پیشی جستن سفر است نگران این خواهد بود که رئیس جمهور به ما تهمت اولین سفر به هند است. از آن خواهد شد خود را در پنجمین دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی در هشت ماه.

رئیس جمهور ایالات متحده را به احمدآباد گجرات در نیروی هوایی یک پرواز در حدود 11 AM در فوریه 24. مغلوب ساختن پیشی جستن زن و شوهر خواهد بود شخصا دریافت PM مودی و آنها را ادامه خواهد داد به یک roadshow توسط رهبران دو کشور به Motera ورزشگاه. یک توقفگاه بین راه در Sabarmati آشرام خواهد گرفت و در طول این roadshow که در آن آنها را صرف 15 دقیقه.

خروس بزرگ, عمومی, event, ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’, برگزار خواهد شد به استقبال او در یک تازه ساخته شده ورزشگاه کریکت در Motera منطقه در این شهر است که به احتمال زیاد با حضور بیش از 1.10 لاخ مردم است. این ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد است که توسط سازمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan برای samiti که تصمیم خواهد گرفت که همه چیز را از جزئیات این رویداد به لیست مدعوین.

ساعت مودی و تهمت خواهد رسید در این مراسم در 12: 30 ب. ظ و در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به این رویداد با هم.

در همان روز در 3.30 PM تهمت و Melania را ترک خواهد کرد برای آگرا در اوتار پرادش. آنها در حال برنامه ریزی برای رسیدن به آگرا در ساعت 5 بعد از ظهر. سپس آنها را ترک دهلی نو و ماندن شب در ITC Maurya.

در دهلی نو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده راج گردنه و به دنبال آن هیئت در سطح مذاکرات بین نخست وزیر نارندرا مودی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حیدرآباد ،

وجود خواهد داشت چند در جلسات و هیئت های سطح مذاکرات در حیدرآباد خانه جدا از تبادل موافقت نامه و یک بیانیه مطبوعاتی مشترک. در 3 ساعت وجود خواهد داشت یک مدیر میزگرد در سفارت ایالات متحده آمریکا است که در آخرین برنامه.

تدابیر امنیتی در حال تنگ تر جلوتر از خود را با مشخصات بالا بسیار شایع مراجعه کنید.

پیش از سفر خود یک شرکت ایالات متحده نیروی هوایی وارد احمدآباد امروز به نقد و بررسی ترتیبات امنیتی برای رئیس جمهور آمریکا است. در ضمن ما Secret Service عوامل در حال حاضر در این شهرستان وارد شده و در حال هماهنگی با مقامات هندی, سازمان های اطلاعاتی مناسب برای اطمینان از امنیت. درونی ترین لایه های امنیتی به کار گرفته خواهد شد توسط سرویس مخفی آمریکا در حالی که امنیت ملی هند گارد (NSG) رسیدگی خواهد شد لایه دوم امنیتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>