خانه تئاتر: یکی از پیش بینی ترین نقش شیکاگو تئاتر اولین فصل آنلاین


Adia Alli (Gifty), left, Katherine Lee Bourné (Ama), Ashley Crowe (Nana), Ciera Dawn (Paulina Sarpong) and Tiffany Renee Johnson (Mercy) in School Girls; Or, The African Mean Girls Play by Jocelyn Bioh, directed by Lili-Anne Brown.

Adia Alli (Gifty), سمت چپ, کاترین لی Bourné (Ama), اشلی کرو (Nana), Ciera سحر (Paulina Sarpong) و تیفانی رنه جانسون (رحمت) در مدرسه دختران; یا آفریقایی معنی دختران بازی توسط Jocelyn Bioh به کارگردانی لیلی-آن قهوه ای است.
عکس: لیز لورن (گودمن تئاتر)

به عنوان COVID-19 اپیدمی از خط خارج شده همه زندگی ما آن را انجام داده است غیر قابل تصور آسیب به زندگی, سرگرمی, صنعت, عنوان جشنواره, فصل, کنسرت و تئاتر تولید شده اند بدون تشریفات به تعویق افتاده و یا لغو بی درنگ ترک نوازندگان مدیران تولید خدمه و سالن های خود را با خمیازه سوراخ در بینی درآمد.

اما آنها می گویند در تئاتر, the show must go on.

فقط پیش از پناهگاه در محل در حال حاضر به تصویب رسید در شیکاگو از طریق مارس 30 (با امکان گسترش بیشتر در صورت لزوم) من تا به حال بی خبر دوراندیشی برای گرفتن پیش نمایش از یکی از داغترین بلیط از این شهر تئاتر فصل نامه نویس Jocelyn Bioh را دختران مدرسه; یا آفریقایی معنی دختران بازیساخت شیکاگو برتر در گودمن تئاتر پس از یک تحسین آف-برادوی اجرا شود. و در یک اتفاق بسیار نادر, تولید, خوبی بیش از حد اعتیاد به مواد مخدره. متاسفانه این نشان می دهد هنوز به طور رسمی باز به عنوان برنامه ریزی شده خود را باز شب شد لغو حق و نگرانی از گسترش COVID-19 اما در خود به انزوا پسند چرخش آن را در حال آمدن است به خانه های ما از طریق سحر و جادو از جریان.

تبلیغات

برای کسانی از ما به اندازه کافی خوش شانس به آن را گرفتن در مرحله Bioh بازی لذت است—و نه به اشتباه برای یک ریف در Tina Fey-گذراند مدرن و کلاسیک دختران متوسطهر چند هر دو لمسی روی ظریف پویایی دبیرستان رستورانی سلسله مراتب. به جای آن نشاط و درام بین Bioh همه-سیاه و سفید شخصیت زن را در ابوری مدرسه شبانه روزی در خارج از آکرا غنا; بسیار واقعی نهاد با حضور Bioh خود مادر که خاطره بودن گاه به گاه “به معنی دختر” در خود سال دبیرستان الهام Bioh خنده دار, ارائه, از زندگی یک گروه از غنا نوجوانان در سال 1986. (بله این هم یک دوره قطعه—نشانه نوستالژی.)

در Bioh را روایت ابوری است مادرسالار محاصره که در آن معمولی دختر نوجوان-صحبت از پسران—اغلب نسخه جدید (“بابی براون!” یک شوخی در حال اجرا)—و نمرات فقط تحت الشعاع قرار, امکان انتخاب شدن به نمایندگی از غنا در دست جهانی Universe pageant. اقامت ملکه زنبور عسل و قهوه ای پوست, زیبایی, Paulina Sarpong (با بازی به دقت توسط Ciera سحر) به عنوان در مناظر خود را—تا زمانی که به صورت جدی و روشن تر پوست Ericka Boafo (Kyrie Courter) نقل و انتقالات به ابوری از aspirational زمین از امریکا جرقه برخی از رقابت ناسالم. به عنوان داستان گستراند پس از انجام یک سری از آیات را که دردناک و هنوز هم شایع حقایق در مورد colorism و کلاس به سطح از این در غیر این صورت شامپانی کمدی. در واقع آنقدر بسته بندی شده است به جمع و جور 80 دقیقه زمان اجرا شاید تنها شکایت این است که مخاطبان ممکن است به سمت چپ مایل بیشتر از این با نشاط شخصیت—من قطعا انجام داد.

Kyrie Courter (Ericka Boafo), left, and Ciera Dawn (Paulina Sarpong)

Kyrie Courter (Ericka Boafo) در سمت چپ و Ciera سحر (Paulina Sarpong)
عکس: لیز لورن (گودمن تئاتر)

که تعادل—فوق العاده ای طنز با عمیق درد است که مرکزی به تجربه یادداشت مدیر Lili-آن قهوه ای است.

تبلیغات

“من سیاه نیستم افریقایی به وضوح تجربه شادی و شوق و شعف در میان این نوع از سنگ بستر از تروما است که زندگی روزمره من است. بنابراین این که چگونه من مربوط به بازی,” او می گوید تب و تاب بودن ، “من واقعا احساس [Bioh] میخ تن از زندگی سیاه بود شما در آفریقا یا آمریکای…من نمی دانم اگر یک کلمه وجود دارد من می توانید استفاده کنید که مناسب است برای چگونه [استعمار] تحت تاثیر آفریقا و جهان….آن چنان عمیق.”

به عنوان این بازی نشان می دهد این درست است به خصوص در میان زنان سیاه; حتی در یک جهان عاری از سفیدی مانند یک ظرف دیواره ابوری زیبایی است که هنوز قضاوت نزدیکی آن به آن است. در عین حال به عنوان دختران در نهایت پیدا کردن زیبایی استانداردهای خارج ابوری دیوار هستند و حتی بیشتر دست نیافتنی.

تبلیغات

“این یک بازی است که فقط در نهایت من مربوط به و که من می خواستم برای قرار دادن بر روی صحنه برای ما; برای زنان سیاه پوست. دوره” براون می گوید و اضافه میکند: “هر کسی می تواند وارد این بازی ولی این بازی است برای سیاه و من از انجام آن برای زنان است.”

در ابتدا garnering تحسین در اواخر سال 2017 در طول اجرای آن در Lucille Lortel تئاتر در شهر نیویورک, مدرسه دختران fortuitously قبل محوری لحظه در مراسم مجلل تاریخچه در سال 2019 همه از برندگان اصلی مراسم مجلل عناوین سیاه—بسیاری از آنها قطعی قهوه ای-پوست و به طور طبیعی بافت تاج در زیر خود tiaras. مجاورت نمی شد از دست داد و در قهوه ای که می گوید: “من فکر می کنم آن را در لحظه مناسب به نشان می دهد که نه بیش از حد طولانی پیش…هیچ کس می تواند تصور کنید حتی یک قهوه ای برنده و یا فرد است که تا به حال عالی از ‘زیبا ترین.'”

تبلیغات

براون همچنین یک بازیگر می گوید: او یک مدیر نه از میل اما ضرورت: “چیزهایی که من می خواستم برای دیدن روی صحنه نبودند در حال انجام نیست در حال تولید…من واقعا فقط به حال به آن را انجام دهد خودم چون هیچ کس در تلاش بود برای انجام این نوع از نمایشنامه که من می خواستم به انجام است.” شیکاگو بومی و شناخته شده luminary در تئاتر شهر صحنه قهوه ای نشان داده است یک دست ماهر به عنوان یک مدیر به عنوان به خوبی به عنوان ذاتی درک درستی از شمار تجربه های انسانی را شامل سیاهی. در فضای دوازده ماه گذشته او به ثمر رساند تا بازدید کارگردانی آیک هولتر را در قرعه کشی روز برای گودمن و یک محرک شیکاگو احیای رنگ بنفش برای بیشتر تجاری Drury Lane تئاتر. تا بعدقهوه ای است به رهبری واشنگتن را مرکز کندی به طور مستقیم تولید بر اساس کار کودکان نویسنده Kwame الکساندر در ماه اکتبر.

تبلیغات

این نمایش خاص در جریان است—و مارک مهم برای اولین بار است که ممکن است به اثبات حیاتی در حفظ تئاتر صنعت در طول این بحران است. در حالی که گودمن تولید از دختران گزارش شده که هنوز آمار مرحله در یک عنوان هنوز نامشخص تاریخ چه ناامیدی بود به شیکاگو تئاتر است که در حال حاضر یک مزیت برای تئاتر و دوستداران در سراسر جهان به عنوان این بازی است که در حال حاضر در دسترس از طریق جریان از طریق مارس 26. زمان دارندگان بلیط می توانید این بازی رایگان را از طریق یک رمز عبور محافظت آنلاین پورتال; دیگران دعوت به جریان عملکرد در پرداخت آنچه شما می توانید پایه و اساس شروع در $15.

Lanise Antoine Shelley (Eloise Amponsah), left, Kyrie Courter (Ericka Boafo), Katherine Lee Bourné (Ama), Ashley Crowe (Nana), Adia Alli (Gifty) and Tiffany Renee Johnson (Mercy)

Lanise آنتوان شلی (Eloise Amponsah), سمت چپ, Kyrie Courter (Ericka Boafo) کاترین لی Bourné (Ama), اشلی کرو (Nana), Adia Alli (Gifty) و تیفانی رنه جانسون (مهر)
عکس: لیز لورن (گودمن تئاتر)

تبلیغات

“به عنوان افتخار به عنوان ما به تاریخ به عنوان اولین گودمن تولید به نظر می رسد آنلاین حتی قبل از آن باز می شود ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می توانید به اشتراک گذاری Jocelyn هوشمند زیبا تحریک آمیز و خنده دار بازی با مخاطبان زندگی می کنند یک بار دیگر گفت:” قهوه ای در یک اطلاعیه. “ما به عنوان یک جامعه پیروز خواهد شد!”

اصلاح شده: جمعه, 4/3/20 در 5:33 p. m. ET: یک نسخه قبلی این مقاله به اشتباه نشان داد که قهوه ای تولید با مرکز کندی شده بود لغو شد. Tاو تولید برتر خواهد شد در ماه اکتبر به عنوان اصل برنامه ریزی شده; مقاله اصلاح شده است تا منعکس کننده اصلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im